2024. gada 20. jūnijs
Vārda dienas: Rasma, Rasa, Maira

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Ilze /4. augustā/ 21:24
Milo dievin aizludzi lai Mazmeitina dzivo pie manis,loti ilgojos pec vinas katru dienu,gaidu vinas zvanu.
Iveta /2. augustā/ 15:37
Aizlūdzu par savu dzīvesdraugu Armandu, par viņa veselību, lai visas viņa slimības padodas ārstēšanai un lai viņu nepiemeklē nekas ļauns.
Tāpat aizlūdzu par mazdēliņu Raivo, lai viņa problēmas no viņa atkāpjas un viņš kļūst par veselu bērnu.Tava Dēla Jēzus Kristus vārdā, Āmen!
Sintija /1. augustā/ 06:56
Dievs! Es pazemīgi lūdzu remdē manas kunģa un divpadsmitpirkstu zarnas sāpes. Ar tavu žēlastību vēlos pilnvērtīgi atgriezties dzīvē un rūpēties par savu ģimeni. Dievs tas kungs esi žēlastības pilns, pazemīgi lūdzu piedod man manus grēkus. Ļauj man dzīvot saskaņā ar tevi un tavu žēlsirdību. Mīļais debesu tēvs es pilnībā uzticas tev. Āmen!
Aiva /31. jūlijā/ 13:41
Dod Dievs man piedot saviem pāridarītājiem,lūdzu par saviem bērniem,bērnu tēvu,dod spēku iziet cauri grūtībām un tās pārvarēt.Dod juristam gudrību visu nokārtot!Lai Dievs notiek Tavs prāts!
Anita /30. jūlijā/ 19:50
Dziedini manu meitu no veģetatīvās distonijas un mani no dzirdes un redzes problēmām
Anita /30. jūlijā/ 19:48
lūdz meitas dziedināšanu no veģetatīvās distonijas.
Karīn /26. jūlijā/ 12:15
Vai aizlūgšanas dienās varu Jums lūgt aizlūgt par mani par manām Karīna 27 un Gatis 34 gadi attiecībām, lai mēs dzīvojam kopā, lai Gatis atgriešanas un mājām dzīvot uz Tukumu un, lai viņš man piedod. Lūdzu lai viņš beidz dzert Lai mums izdodas dzīvot tālāk Tukumā ar mani un lai viņš neklausa draugus, kas liek šķirties un dzert?la ino tādiem draugiem iet tālāk.
Ilze /23. jūlijā/ 15:56
Milo dievin aizludzi lai man nesap zobins
Sandra /14. jūlijā/ 08:48
Mīļo Dieviņ! Sirsnīgi pateicos Tev par palīdzību operācijas laikā! Mīļi pateicos par palīdzību vakardien negadījuma laikā! Es Tev pateicos un aizlūdzu par visiem mediķiem,kuri ,kuri palīdzēja un cilvēkiem,kuri palīdz ! Lūdzu dod viņiem savu Svētību um stiprini viņu veselību! Dziļā pazemībā, Sandra
Sintija /6. jūlijā/ 01:13
Dievs tas Kungs! Es tavā priekšā uz ceļiem lūdzu. Piedod man manis grēkus. Es pazemīgi lūdzu remdē manas sāpes kuņģī. Kungs Jēzu Kristu es aizlūdzu par savu ģimeni un bērniem saviem. Es ļoti vēlos būt līdzās savām meitām un rūpēties par viņām. Dievs sargi mani šajā smagajā dzīves posmā, lai man pietiek spēka uzvarēt slimību. Dieva tā Kunga vārdā Āmen!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »