2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
Sintija /28. augustā/ 00:27
Debesu tēvs,Kungs, Jēzus Kristus vārdā! Es pazemīgi vēlos aizlūgt par sevi un savu veselību. Dievs lūdzu remdē sāpes kas skar manu ķermeni un iekšējos orgānus. Dievs, pazemīgi lūdzu es ļoti vēlos dzīvot un rūpēties par savām meitām. Es esmu tik ļoti viņām vajadzīga. Dievs kungs es aizlūdzu par savu meitu veselību it īpaši Hertiņas,lai viņa sāktu runāt. Dievs nenovērsies no Aigara. Dziedini viņu no alkoholisma un depresijas. Āmen, tā kunga Jēzus Kristus vārdā.
Marita /25. augustā/ 20:45
Dievs, pateicos, ka uzklausīji manas lūgšanas un pasaulē nācis mazdēliņš.Ludzu dod stipru veselību, mazulim un vecākiem, mīlestību, saticību ģimenē.
MARIS /20. augustā/ 11:54
Velos aizlugt DIEVAM.par sevi lai nebutu dusmas,greizsirdiba.velos lugt atbrivot mani ni no tiem.ludzu arii sakanu ,milestibu sava mikro gimenee
Aiva /16. augustā/ 12:44
Aizlūdzu, lai es tieku vaļā no bijušā drauga- gan fiziski, gan garīgi, lai mani vairāk neizmanto un liek mierā uz visiem laikiem!Sargā un svētī manus bērnus un manu ģimeni!!!!Slava Dievam par grūtībām, kaut es izietu tām cauri kopā ar Tevi Dievs!Āmen!!!
Viktors /15. augustā/ 07:19
Ludzu ļoti aizludzat par mani lai uzlabojas man miegs kā varu naktis gulet! Un lai veselība uzlabojas!
Iev /6. augustā/ 05:20
Mīļo Dieviņ,piedod man manus grēkus.Lūdzu Tev no sirds, dziedini mani un atbrīvo mani no sāpēm. Rādi man gaismu, mīlestību un pateicu it visā. Dod man un manai ģimenei spēku izturēt šo grūto pārbaudījumu. Rādi man ceļu pie Tevis ,lai miers man un maniem mīļajiem. Paldies Tev par visu, ko esi man devis. Vēlos aizlūgt arī par savas ģimenes, bērniņu veselību. Lai visiem mums miers,miers,miers. Uzticos Tev Kungs. Ieva
Ilze /4. augustā/ 21:24
Milo dievin aizludzi lai Mazmeitina dzivo pie manis,loti ilgojos pec vinas katru dienu,gaidu vinas zvanu.
Iveta /2. augustā/ 15:37
Aizlūdzu par savu dzīvesdraugu Armandu, par viņa veselību, lai visas viņa slimības padodas ārstēšanai un lai viņu nepiemeklē nekas ļauns.
Tāpat aizlūdzu par mazdēliņu Raivo, lai viņa problēmas no viņa atkāpjas un viņš kļūst par veselu bērnu.Tava Dēla Jēzus Kristus vārdā, Āmen!
Sintija /1. augustā/ 06:56
Dievs! Es pazemīgi lūdzu remdē manas kunģa un divpadsmitpirkstu zarnas sāpes. Ar tavu žēlastību vēlos pilnvērtīgi atgriezties dzīvē un rūpēties par savu ģimeni. Dievs tas kungs esi žēlastības pilns, pazemīgi lūdzu piedod man manus grēkus. Ļauj man dzīvot saskaņā ar tevi un tavu žēlsirdību. Mīļais debesu tēvs es pilnībā uzticas tev. Āmen!
Aiva /31. jūlijā/ 13:41
Dod Dievs man piedot saviem pāridarītājiem,lūdzu par saviem bērniem,bērnu tēvu,dod spēku iziet cauri grūtībām un tās pārvarēt.Dod juristam gudrību visu nokārtot!Lai Dievs notiek Tavs prāts!
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »