2020. gada 28. februāris
Vārda dienas: Skaidrīte, Skaidra, Justs

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

12345678910>
sanita /28. decembrī/ 19:47
Ludzu aizludziet lai man galvas sāpes nesap kreisā puse
sanita /28. decembrī/ 19:46
Ludzu aizludziet lai man galvas sāpes nesap kreisā puse
sanita /28. decembrī/ 19:46
Ludzu aizludziet lai man galvas sāpes nesap kreisā puse
sanita /28. decembrī/ 19:44
Ludzu aizludziet lai man galvas sāpes nesap kreisā puse
Dace /26. decembrī/ 21:13
Mīļais Debesu Tēvs es Tevi lūdzu Jēzus Kristus vārdā dziedini manus mazbērnus Tomiņu,Jānīti-it īpaši,jo moca augsta temperatūra,Paulu un Bruno.Kungs es paļaujos uz Tevi!Lai slava Tev Visu Varenais!Āmen
Pēteris /24. decembrī/ 09:53
Mīļais Dievs, mēs Tevi lūdzam par Latvijas tautu. Lai Tavs Svētais Gars aizdedzina sirdis un ļauj ikvienam sajust Tava dēla piedzimšanas prieku. Lai rimstas kurnēšana, naids un dusmas, lai viens otrā saskatām brāļus un māsas Kristū. Lai spējam stiprinātā ticībā saprast, ka šis ir žēlastības laiks un vieta, ka ikviena dvēsele mūsu ceļā ir Tevis dota lai mēs viens otru svētītu un vestu pie gaismas. To lūdzam Jēzus Kristus vārdā, āmen.
Irena /23. decembrī/ 22:37
Visuvarenais, mūžīgais Dievs, dāvā man pastāvīga prāta un miesas veselības, labas un mierīgas vecumdienas, saticīgas ar manu vienīgo dēlu un viņa ģimeni. Palīdzi mums un sargā mūs. Tu esi mani vadījis no bērnu dienām pa saviem ceļiem, un es arvien paļaujos uz Tevi.

To es lūdzu caur Jēzu Kristu, mūsu Kungu. Āmen
Irena /23. decembrī/ 22:35
Visuvarenais Debesu Tēvs, es aizlūdzu par savu, sava dēla Ginta, vedeklas Elijas, mazdēliņa, mammas Austras un Tāļa veselību. Dievs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs svētī mūs ar labu veselību un sargā no visa ļaunā. Dieva Tēva, dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, amen,
Irena /23. decembrī/ 22:32
Kungs Dievs, vienīgi Tu zini, kāds dzīves ceļš manam dēlam jāiet, lai viņš drošāk sasniegtu dvēseles pestīšanu. Ja tas ir laulāto ceļš, tad svētī to ar cilvēku, kuru Tu, Dievs, esi dāvājis, lai dzīvotu mierā un saticībā. Svētī viņus ar veselīgu un jauku dēliņu.Dievs, ņem šos cilvēkus savā gādībā, lai Tavā žēlastībā dzīvojot vadītu dzīvi laimē, saticībā,cieņā un mīlestībā. Pazemīgā pateicībā, Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, Āmen.
Dace /22. decembrī/ 22:41
Debesu Tēvs lūdzu dziedini manus mazbērnus Tomu,Jānīti,Paulu,Bruno.Stāvi Kungs klāt maniem bērniem Ilzei un Jānim,dodi viņiem spēku cīnoties ar bērnu slimībām.Lai slava Tev mans Kungs un Dievs,es paļaujos uz Tavām Dziedinātāja spējām.
12345678910>
Jūsu aizlūguma vajadzība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »