2020. gada 07. jūnijs
Vārda dienas: Gaida, Arnis

Trīsvienības svētki – Trinitatis
Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība, un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem!
(2Kor 13:13)

krāsa: balta

Jes 6:1–8; Rm 11:33–36; Mt 28:18–20
Ps 8:2–10; 1Moz 1:1–2:4a; 2Kor 13:11–13; Mt 28:16–20

Kungs nāk tiesāt zemi! Viņš tiesās pasauli pēc taisnības un tautas pēc patiesības! (Ps 98:9)

Valstības evaņģēlijs tiks pasludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals.
(Mt 24:1)

Īj 38:1–11, 42:1–5; Atkl 19:4–6; Jņ 1:29–34

Mūzikas un liturģijas nozare

LELB Mūzikas un Liturģijas nozare veido, veicina un koordinē Baznīcas liturģisko dzīvi. Tā atbalsta un sniedz padomus LELB draudzēm liturģikas un mūzikas jautājumos. Nozare pārrauga apmācību baznīcas mūziķiem un kantoriem. Nozares ietvaros tiek gatavotas dievkalpojumu kārtības un liturģijas materiāli mācītājiem, kā arī koordinēta LELB Dziesmu grāmatas izstrāde.

Mūzikas un liturģijas nozares vadītāja Ilze Sprance
M. Pils ielā 4, Rīgā, LV-1050
Tālr. 29180384
E-pasts: sprance[at]ml.lv

Nošu referente: Māra Jermolova
E-pasts: mara.jermolova[at]lelb.lv

Liturģijas komisijas locekļi:
komisijas vadītāja Ilze Sprance, mācītājs Jānis Bitāns, mācītājs Atis Grīnbergs, dekāns Elijs Godiņš, prāvests Ainārs Jaunskalže, prāvests Romans Kurpnieks-Logins, Vilis Kolms.

Mūzikas komisijas locekļi:
komisijas vadītāja Ilze Sprance, Māra Jermolova, Aivars Kalējs, Vita Kalnciema, Ilze Reine, Aigars Reinis, Vilis Kolms.

Dziesmu Grāmata >
Dievkalpojumu teksti:
                                  - Dievkalpojums_1>
                                  - Dievkalpojums_>
                                  - Liturģiskais kalendārs>

Sadaļa garīdzniekiem >

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.