2024. gada 19. marts
Vārda dienas: Jāzeps

Aizlūgumi

„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.” /1.Jņ.5:14/

<11121314151617181920>
Sintija /26. maijs/ 22:25
Dievs, tas kungs! Pazemīgi lūdzu remdē manas sāpes kuņģī. Dievs pazemīgi lūdzu. Dievs, sargi mani un manu ģimeni. Stiprini mani savā ticībā uz Tevi Kungs,Jēzu. Āmen!
Ilze /26. maijs/ 12:27
Milo dievin aizludzi lai manam virinam pariet klepus un mugura sapes,lai stipra veseliba.
Viktors /26. maijs/ 11:44
Ludzu aizludzat lai nesap galva un pariet miegainiba un galvas sapes!
Camino Latvia komanda /23. maijs/ 16:12
Augstais un mūžīgais Dievs! Mēs, Svētā Jēkaba ceļa veidotāji, nākam Tavā priekšā ar pateicību un lūgšanām. Uzlūko mūs ar savu Svēto Garu un svētī mūsu kalpošanu! Pateicamies, ka Tu esi ļāvis Camino de Santjago ceļam iet cauri Latvijai, savienojoties ar kaimiņu zemju ceļiem. Pateicamies, ka šo četru gadu laikā, kopš sākta Svētā Jēkaba ceļa veidošana Latvijā, Tu esi ļāvis Camino Latvija brīvprātīgajiem paveikt tik daudz- cauri visai Latvijai ir nomarķēts un iekārtots camino ceļš vairāk kā 500 km g..
Sintija /22. maijs/ 10:00
Dievs tas kungs. Es pazemīgi lūdzu. Dziedini mani! Lūdzu lai man nav onkoloģijas saslimšanas. Dievs tas kungs es pazemīgi lūdzu. Sargā mani un manu ģimeni. Dievs lūdzu.
Artūrs /22. maijs/ 00:30
Aizlūdziet par dziedinājumu no veselības problēmām kas man ir un vāju ticību Dievā. Paldies!
Viktors /17. maijs/ 18:15
Sveiki! Ludzu aizludzat lai man uzlabojas veselība un lai nesap galva!
Sintija /16. maijs/ 11:12
Dievs tas kungs un Pestītājs! Es pazemīgi lūdzu!Remdini sāpes manas. Stāv man klāt izmeklēšanas laikā. Lūdzu, lai nav ļaunā slimības.
Sintija /16. maijs/ 05:58
Dievs, Es pazemīgi lūdzu! Esmu tavā priekšā uz ceļiem un lūdzu. Lai šīsdienas izmeklēšanas laikā ārstiem būtu gudrs prāts, un viņi neatklātu man ļauno slimību. Dievs es pazemīgi lūdzu uz tavu svētību. Āmen!
Sintija /13. maijs/ 00:13
Lūdzu aizlūdziet par mani, lai beidzas sāpes kuņģī. Lūdzu Dievs, tas kungs, lai man nav onkoloģijas kunģī. Remdē manas sāpes.Āmen
<11121314151617181920>
Jūsu aizlūguma vajadzība: