2024. gada 19. marts
Vārda dienas: Jāzeps

Papildus informācija par Baznīcas Dienu dalības maksu un reģistrāciju

Baznīcas Dienu koordinācijas darba grupa informē, ka pie iepriekšējās informācijas par dalības maksām pievienojam detalizētāku paskaidrojumu, ja Baznīcas Dienās vēlas piedalīties daudzbērnu ģimene vai vēlas piedalīties mazāk nekā 3 dienas, kā arī par reģistrācijas 1.posma pagarināšanu līdz 10.jūlijam.
LELB.lv/1. jūlijs 2014

BAZNĪCAS DIENU DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA

Reģistrēties dalībai Baznīcas Dienās 2014 var divos veidos: 1) savā draudzē kopīgā Pieteikuma sarakstā un 2) individuāli, reģistrējoties elektroniski interneta vietnē
LELB.lv/11. maijs 2014

Ja vēlies pievienoties Baznīcdienu korim

Aicinām dziedātājus ar dziedāšanas un mūzikas dāvanām pievienoties projektam “Baznīcdienu koris” – tas būs koris, kas tiek veidots speciāli uz šiem svētkiem un kopā ar citiem draudžu koriem dziedās Baznīcas Dienu koncertā 1.augustā un noslēguma dievkalpojumā 2.augustā.
LELB.lv/10. maijs 2014

Vidzemes koru dziedātāji! Atsaucieties dalībai Baznīcdienu korī

Aicinām dziedātājus no Vidzemes koriem pievienoties projektam “Baznīcdienu koris”, lai kopā ar citiem koru dziedātājiem no Rīgas un Kurzemes dziedātu Baznīcas Dienu koncertā 1.augustā un noslēguma dievkalpojumā 2.augustā.
LELB.lv/3. jūlijs 2014

Baznīcas Dienu himnas melodija

Baznīcas Dienu himnas "Tam Kungam līksmi dziedu" klavierpavadījums palīdzēs apgūt himnas melodiju ikvienam, kas gatavojas doties uz Baznīcas Dienām Cēsīs.
LELB.lv/3. jūlijs 2014

Aicinājums pieteikt komandas "Spēka rikas" sporta spēļu turnīram

Baznīcas dienu 2014' sporta aktivitāšu "Spēka rika" ietvaros plānots aktīvā un kristīgā sadraudzībā aizvadīt visnotaļ apjomīgu futbola un strītbola komandu turnīrus.
LELB.lv/1. jūlijs 2014

3.Baznīcas Dienu PROGRAMMA

Baznīcas Dienu 2014' daudzveidīgā programma trīs dienās piedāvā saņemt garīgu stiprinājumu, piedaloties lekcijās, galda sarunu diskusijās, dievkalpojumos, lūgšanās, radošās un praktiskās darbnīcās, muzikālos pasākumos un sportiskās aktivitātēs.
LELB.lv/26. jūnijs 2014

LELB bīskapi: Posīsimies uz Baznīcas Dienām Cēsīs

LELB Bīskapu kolēģijas aicinājums satikties Baznīcas Dienās Cēsīs, kur vienas valodas un vienas ticības Dieva bērni no visas Latvijas sapulcēsies Kristus vārdā.
LELB.lv/25. maijs 2014

Izsludina pieteikšanos dalībai akcijā „Svētīgi ir dot!”

Apustuļu darbu grāmatā Pāvils atgādina Kunga Jēzus vārdus, ko Viņš sacījis: „Svētīgāk ir dot nekā ņemt” (Apd.20:35). Baznīcas Dienu koordinācijas darba grupa un LELB Diakonijas centrs, gatavojoties 3.Baznīcas Dienām, izsludina pieteikšanos dalībai akcijā „Svētīgi ir dot!”.
LELB.lv/7. maijs 2014

Aicinājums piedalīties 3.Baznīcas Dienu veidošanā

2014.gadā no 31.jūlija - 2.augustam (ceturtdiena - sestdiena) CĒSĪS notiks 3. Baznīcas Dienas. Daudzi LELB draudžu locekļi ar prieku un labām atmiņām atceras gan 1. Baznīcas Dienas Alūksnē, gan 2. Baznīcas Dienas Valmierā. Lai izdotos arī šī gada Baznīcas Dienas, aicinu pieteikties līdzdarboties un atbalstīt Baznīcas Dienu sagatavošanu dažādos veidos.
LELB.lv/9. janvāris 2014