2023. gada 29. maijs
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Daira /7. maijs/ 20:53
Nebeidzama pateicība par svētību mana dēla ģimenītei- tik tikko dzimušo otro meitiņu Grietu! Lai abām māsiņām Dieva mīlestības piepildīts dzīves ceļš!
Līga /29. aprīlī/ 16:53
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, par darbu, paldies, ka esi ar mani un manu ģimeni katru mirkli, paldies par rūpēm, par prieku un par mīlestību! Paldies!
zita /29. aprīlī/ 10:24
Pateicos Tev mīļais Debesu Tēvs,ka esi mani uzlūkojis,ka esi aicinājis,ka esi mani svētījis,ka mīli mani kā savu bērnu. Pateicos ka esi mani mācījis un pārmācījis,pateicos par visām lietām kas notikušas ar mani. Pateicos Tēvs par to,ka gādā par mani,ka dāvā savu žēlastību ! Slava Tev Kungs !
Līga /27. aprīlī/ 21:55
Es pateicos, mīļais Dieviņ, par katru dienu, par katru brīdi, par katru gaismas glāstu, par katru miera mirkli, esmu bezgalīgi pateicīga Tev Dieviņ, par mīlestības pilnajām rūpēm par mani un manu ģimeni! Paldies!
Līga /14. aprīlī/ 10:29
Paldies, no sirds pateicos, mīļo Dieviņ, Tev par mīlestību, ar ko esi pildījis manu sirdi. Es pateicos, ka sargā mūs, pateicos par prieku un par skaistumu! No sirds pateicos par visu, ko sniedz man un manai ģimenei! Paldies!
Līga /5. aprīlī/ 10:46
Paldies, mīļais Dieviņ, no sirds Tev pateicos par prieku un bezgalīgo mīlestību, ko sniedz man ik dienas, paldies par manu ģimeni un labklājību, paldies par veselību un laimi!!! Esmu tev bezgalīgi pateicīga, mīļais Dieviņ!
Viktorija /4. marts/ 08:46
Paldies, Kungs Jēzu par mantiskām lietām, ko Tu manai skriešanai esi piemetis klāt. Strādādama es to nevarētu nopelnīt. Tu zini un redzi visu, kas dzīvei nepieciešams un ticu, ka noteiktā laikā Tu dosi man arī darbu, lai varu nopelnīt dienisšķo maizi. Paldies par vadību un virzību draudzes dzīvē. Āmen.
Sandra /24. februārī/ 09:14
Paldies Tev, mīļais Dieviņ, ka izglābi Katrīnas dzīvību.Paldies, ka palīdzi viņai visu ārstēšanas laiku ar savu klātbūtni un mīlestību!
Paldies , ka palidzi izturēt viņas tuviniekam šo -mīļās meitas ārstēšanās laiku!
Ar patiesu pateicību,

Sandra
Līga /13. februārī/ 15:20
Paldies, mīļais Dieviņ, par laimi un prieku, paldies par maniem bērniem un veselību, paldies par ticību, cerību un mīlestību, paldies, ka sargā mūs vienmēr! Paldies par mūžīgo mīlestību, bezgalīgo mīlestību, ar kuru esi mani aplaimojis! Paldies!
Līga /12. februārī/ 09:57
Paldies, mīļais Dieviņ, paldies par mīlestību! Paldies par skaistumu, kas manu dzīvi dara krāšņu! Paldies, par Tavu bezgalīgo gudrību! Paldies!
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »