2023. gada 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Pateicības

„Pateicieties vienumēr un par visu Dievam Tēvam mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā”
/Efez.5:20/

<11121314151617181920>
Līga /1. jūnijs/ 17:53
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par prieku, kas manu sirdi silda aizvien biežāk! Paldies par veselību, paldies par Mīlestību! Lai Tava mīlestība vienmēr piepilda mūsu sirdis! Āmen!
Svetlana /31. maijs/ 01:13
Mīļo Dieviņ! Es pateicos,ka Tu mani sargā pa dzīves ceļiem,es pateicos par atbildētām lūgšanām un joprojām lūdzu svētī mani ar brīnišķu ģimeni,atjauno manas attiecības ar manu mīļo cilvēciņu Āmen!
Līga /29. maijs/ 10:32
Vārdos es nevaru izteikt, mīļo Dieviņ, cik ļoti pateicīga es esmu par to, ka Tu esi ar mums! Par dienu no dienas, ko mums dāvā, pilnas Tavas mīlestības! Piedod, lūdzu par brīžiem, kad neesmu pratusi to novērtēt! Paldies, Tev Dieviņ, par katru prieka mirkli, par katru asaru, par katru mācībstundu, lai cik tā arī nebūtu smaga!Par mīlestību! Āmen!
Līga /25. maijs/ 22:12
Paldies, Tev, mīļais Dievs, par mīlestību, paldies, par visu! No sirds Tev pateicos par atbildi, kuru es saklausu kā mīlestību! Vai vienīgā atbilde vienmēr būs mīlestība? Paldies! Āmen!
Līga /23. maijs/ 16:50
Es esmu no sirds pateicīga Tev, mīļais Dievs, par šo skaisto dienu, kas skaista ir arī manā dvēselē. Pilna mīlestības, pilna prieka un gaišu domu! Lai tikai gaišas domas mani pavada, lai kāda būtu situācija, lūdzu, Dieviņ! Paldies, ka uzklausi, paldies par it visu! Tu esi mums ļoti nepieciešams! Paldies!
Līga /19. maijs/ 13:37
Es Tev pateicos, mīļais Dievs, par prieku, es pateicos Tev par ik smaidu, kas rotā mūsu sejas, es pateicos, visvairāk es pateicos par mīlestību, kas rotā mūsu sirdis! Lūdzu, neatstāj nekad mūs bez mīlestības! Bez mīlestības sirdī un bez prieka! Paldies Tev! Āmen!
Līga /16. maijs/ 15:35
Es Tev pateicos, Dievs, par šo dienu! Es pateicos par mīlestību manā sirdī! Es Tev pateicos par bērniem, par veselību,par dienišķo maizi, par mācībām, ko esi man devis, par it visu!!! Esi vienmēr manā mīlestības pilnajā sirdī, lūdzu! Āmen!
Līga /14. maijs/ 17:24
Es Tev pateicos, mīļais Dievs, par ik elpas vilcienu, par ik smaidu, par ik asaru! Es pateicos par veselību, par bērniem, par laimīgajiem mirkļiem un notikumiem, no kuriem jāmācās. Es Tev pateicos, Dievs, par mīlestību, ko esi man dāvājis tik ļoti daudz! Es Tev pateicos par ēdienu, par jumtu virs galvas, par cilvēkiem, no kuriem esmu mācījusies, kas man bijuši līdzās! Esmu Tev bezgala pateicīga, mīļais Dievs, par to, ka esi man devis tik ļoti daudz, pat uzskaitīt to nevar šajās dažās rindās! Un ..
Gundega /11. maijs/ 12:35
Pateicība un gods Tev Kungs par uzklausītām lūgšanām...
Līga /9. maijs/ 12:12
Mīļais Dieviņ! Esmu bezgala pateicīga par mieru, ko Tu man sniedz šajā grūtajā laikā. No sirds es Tev pateicos, ka esi vienmēr ar mani, esmu bezgalīgi pateicīga par bērniem, ko esi man sūtījis, par to, ka viņi ir veseli, par to, ka arī es par veselību nevaru sūdzēties. Es Tev pateicos, Dieviņ, par mīlestību, kas vēl arvien ir manī, neskatoties uz visiem grūtumiem, par mīlestību, kas piepilda katru dienu! Un, lūdzu, lūdzu, lai tā vienmēr būtu manī un manos bērnos! Un miers, un saticība, veselība,..
<11121314151617181920>
Jūsu pateicība:
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Apraksts
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »