2023. gada 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda 10 darbības gadi

iesūtīts: 2016.11.14 13:23

2006.gada 8.decembrī tika nodibināts Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds ar mērķi veicināt kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu Latvijā, organizējot un atbalstot valsts nozīmes kultūras pieminekļa Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanu un saglabāšanu.

Atskatoties uz šo laika periodu ir tapusi ekspozīcija "Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda 10 darbības gados paveiktais, 2006-2016.”


Ekspozīcija ir apskatāma Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē darba dienās no 11.00 līdz 13.00. Dievkalpojumi katedrālē notiek ceturtdienās 18.00, svētdienās 10.00.

Ekspozīcijā ir apkopoti fotoattēli, kas atspoguļo darbus pie dievnama un ērģeļu saglabāšanas un atjaunošanas.

Kā nozīmīgāko varam minēt katedrāles pamatu nostiprināšanu ar injekcijas pāļiem un jumta renovāciju laikā no 2012. – 2014.gadam.
Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds izsaka pateicību atbalstītājiem un ziedotājiem par līdzšinējo pienesumu, ka ar Dieva svētību darbi ir varējuši notikt!

Šobrīd esam nākamā nozīmīgā soļa priekšā – ir nepieciešama Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles fasādes un torņa fasādes restaurācija, tai skaitā logu un durvju atjaunošana. Projekta pieteikums šobrīd ir iesniegts priekšatlases izvērtēšanai Kultūras ministrijā par iespējamo atbalstu no ES fondiem. Aicinām atsaukties arī ziedotājus, lai savāktu nepieciešamos līdzekļus fasādes darbu uzsākšanai un īstenošanai!

Ekspozīcija "Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda 10 darbības gados paveiktais, 2006-2016” tapusi pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes piešķirtajam finansējuma 2016.gadā fonda darbības nodrošināšanai.

Izstādes grafiskais noformējums un drukas nodrošinājumus no SIA "Mārketinga projektu aģentūras Fortius."

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Liepa
Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda vadītāja

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »