2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Alūksnes evanģēliski luteriskās baznīcas torņa fasādes restaurācija

iesūtīts: 2015.05.26 14:27
Alūksnes evanģēliski luteriskā draudze ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, kopīgi realizē projektu „Alūksnes evanģēliski luteriskās baznīcas torņa fasādes restaurācija”

Projekta mērķis ir veikt valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa, Alūksnes evanģēliski luteriskās baznīcas torņa fasādes restaurāciju kultūrvēsturiskā mantojuma vērtības palielināšanai un autentiskuma saglabāšanai, kā arī sociālekonomiskā potenciāla efektīvai izmantošanai un plašākas pieejamības sabiedrībai nodrošināšanai, sabiedrības izglītošanai un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanai.
ERAF finansējuma apjoms sastāda 76,93% no kopējām projekta izmaksām, Alūksnes evanģēliski luterikā draudze sedz 23,07% no kopējām izmaksām.
           Projektu paredzēts realizēt līdz 2015.gada 30.jūnijam.