2023. gada 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Grupas „Sliekšņi un Griesti” jubilejas koncerts "Daļa no Tevis"

iesūtīts: 2014.11.25 17:50
Mūziķu grupa „Sliekšņi un Griesti” ar lielu prieku aicina visus savus mīļos klausītājus un ikvienu, kas vēlas baudīt mūziku dvēselei, uz 10 gadu jubilejas koncertu „Daļa no Tevis”, kas notiks 2014.gada 30.novembrī plkst.18:00 Kino Splendid Palace, Rīgā.

Aizritējuši jau 10 gadi kopš tās dienas, kad liktenīgā satikšanās (jebšu pati mūzika, augstāko spēku vadīta) kopā saveda pavisam svešus cilvēkus, mūziķus – komponistu Vilni Punku un dziedātājas Ilzi Luhaeru un Ivetu Kokorēviču. Pēc pāris gadiem atkal jaunas tikšanās, un grupai pievienojās vēl  trīs lieliski mūziķi – pianists Māris Žagars, basģitārists Edmunds Andersons un perkusionists  Ēriks Laake-Červinskis.

Šodien šo sešu cilvēku sirdīs skan viena mūzika. Tās ir komponista V. Punkas oriģināldziesmas ar izcilu dzejnieku vārdiem. Dziesmas mēģinājumos tiek mīlestībā izlolotas, un koncertos tās ir gatavas pieskarties ikviena atvērtai sirdij. Šī mūzika ir dziesmu autora Viļņa Punkas dvēseles valoda – tā ir ļoti emocionāla, harmonijām bagāta, garīgi dziļa, un tā liek izpausties dvēseles augstākajiem spēkiem.

Jubilejas koncertā skanēs jau iemīļotas melodijas no grupas pirmsākumiem un pēdējo gadu laikā radītās skaistākās kompozīcijas.

Koncertā piedalīsies talantīgi mūziķi un cilvēki, kas grupai kļuvuši par tuviem un īpašiem draugiem: dzejniece R.Losāne, aktrise K.Klētniece, grupa „Signature Sound Quartet Latvia” un kamerkoris „Cantamus”, diriģentes J.Zaķes vadībā.  Ar kamerkori „Cantamus” grupai vairāku gadu garumā ir izveidojusies cieša sadarbība un bijušas brīnišķīgas iespējas kopā sniegt aizkustinošus koncertus.

„Mēs esam maza daļa no lielā Visuma pasaules telpā, daļa no Dievišķā, daļa no dabas, daļa no mūzikas… ko mīlestībā vēlamies dalīt ar Jums..”

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv

Plakātu lejuplādēt šeit>

2014.gada vasarā tapušie videoklipi:

https://www.youtube.com/watch?v=SJQT0rSzPOk

https://www.youtube.com/watch?v=G2RdMyAYUOA

http://www.youtube.com/watch?v=g-a6exWKfHs

https://www.youtube.com/watch?v=42atIbIFI9E

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »