2024. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Mazirbes rekolekciju centrs aicina

iesūtīts: 2012.04.20 13:32
arī šajā gadā izvēlēties savai atpūtai, draudžu semināriem, Alfa kursa nedēļas nogalēm Mazirbes Rekolekciju centru.

Tajā piedāvā netraucētu atpūtu  kristīgā un neuzbāzīgā  vidē Kurzemes jūrmalā Mazirbē. Līdz jūrai ar kājām tikai 20 minūtes! (turklāt esam panākuši, ka ik gadu jūra nāk par pusmetru pretī…). Atpūtai noderēs 3 mājiņas, kuras ir aprīkotas ar visu nepieciešamo: dušu, WC, virtuvi, ledusskapi. Vienā mājiņā  ērti var izvietoties 5-7 personas. Ēkas izvietotas senās mācītājmuižas teritorijā, baznīcas un parka tuvumā.

Rekolekciju centrā labi jūtas ne tikai ģimenes, bet arī draudzes,  rīkojot seminārus, padomes sēdes, nometnes un, protams, rekolekcijas.  Nakšņošanas iespēja ir līdz 20 cilvēkiem. Vasaras periodā nekāda vaina nav arī dzīvei  teltīs, pie ugunskura.

Ik dienas ir iespējams pievienoties stundu lūgšanām. Lūgšanu laiki ir 9:00 (Laudes), 13:00 (Sext) un 20:00 (Vespere). Vasarā tās svinam baznīcā, ziemā - muižā. Dievkalpojumi  ar Svēto Vakarēdienu Mazirbes draudzē notiek mēneša otrajā un ceturtajā svētdienā plkst. 11.00.

Darbīgi ļaudis gan reizēm ir izjutuši diskomfortu esot tādā miera vietā, bet arī šādos gadījumos ir risinājums; atliek tikai izteikt jautājumu: ,,Vai es varu  jums kaut kā palīdzēt?” – un mēs vienmēr esam atraduši kādu darbu pie saimniecības.

Pieteikumus mājiņu rezervācijai sūtīt uz e-pastu ruta.vilde@gmail.com vai zvanīt 26463803.

Fotogalerija  https://picasaweb.google.com/100820691627561360710   un vairāk informācijas ŠEIT

Uz tikšanos Mazirbē!