2024. gada 07. maijs
Vārda dienas: Henriete, Henrijs, Jete

Izlaidums Lutera Akadēmijā

iesūtīts: 2023.06.21 12:12

Š.g. 18. jūnijā 17.00 Rīgas Domā notika Lutera Akadēmijas studija gada noslēguma dievkalpojums. To vadīja rektors vietnieks bīskaps Rinalds Grants, sprediķoja bīskaps Hanss Martins Jensons. Pie ērģelēm – Rīgas Doma mūzikas direktors Aigars Reinis.

Studiju programmas TEOLOĢIJA diplomu ar humanitāro zinātņu akadēmiskā bakalaura grādu saņēma:

• Artūrs Dimitrijevs (bakalaura darbs “Trīs posmu katehēzes modelis Latvijas Evaņģēliski Luteriskajā Baznīcā”, darba vadītājs Mg. R.Grants)
  • Andis Grīnbergs (bakalaura darbs “Emīlijas Kasānes dzīve un viņas atziņu pielietojamība mūsdienās”, darba vadītāja Mg. K.Ēce)
  • Māris Gross (bakalaura darbs “Četru Liepājas diecēzes draudžu misijas darbības uzlabošana”, darba vadītāja Mg. K.Ēce)
  • Mārtiņš Muižnieks (bakalaura darbs “Dr. Mārtiņa Lutera jēdziena “par mums” antropoloģiskā nozīme, pildot Dieva uzdevumu “kopt un sargāt” radības kārtību”, darba vadītājs Dr. G.Kalme)
  • Dāvis Sargūns (bakalaura darbs “Mārtiņa Lutera Mūsu Tēvs lūgšanas skaidrojuma pielietojums pastorālajā kalpošanā”, darba vadītājs Dr. U.Sildegs)
  • Līga Taukule (bakalaura darbs “Viesmīlības prakse LELB Rīgas un Jūrmalas iecirkņu draudzēs”, darba vadītājs Mg. R.Grants)
  • Mihails Voronovs (bakalaura darbs “Krusta un godības teoloģija cietumu kapelānu darba pilnveidošanā”, darba vadītājs Dr. T.Freimanis)

Izglītības programmas TEOLOĢIJA UN KALPOŠANA diplomu un LELB draudzes kalpotāja kvalifikāciju saņēma:
  • Artūrs Bogdanovs
  • Sandra Kokina
  • Andris Līdigs
  • Jānis Pentjušs
  • Intars Putniņš
  • Aksels Ruperts
  • Ronalds Svarups
  • Edgars Trainis
  • Indra Zeiza

Iestājeksāmeni Lutera Akadēmijā
Lutera Akadēmija (LA) ir Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas dibināta un Latvijas valsts akreditēta augstskola. Ar kristīgajā ticībā un evaņģēliski luteriskā tradīcijā balstītu teoloģisko izglītību, LA cilvēkus iedrošina un sagatavo īstenot Dieva aicinājumu.

UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI studiju programmā TEOLOĢIJA un programmā TEOLOĢIJA UN KALPOŠANA"

Dokumentu pieņemšana studijām jaunajā akadēmiskajā gadā notiek no 17. jūlija līdz 28. jūlijam otrdienās un piektdienās no plkst.12.00-18.00 Lutera Akadēmijas Studiju daļā, Alksnāja ielā 3, Rīga.

Papildus informācijai un jautājumiem: e-pasts info@lut.edu.lv un tālr. 29128655