2024. gada 18. aprīlis
Vārda dienas: Laura, Jadviga

Pēterupes draudzes jaunieši aicina uz Jauniešu vakaru 25.martā plkst. 18:00 namiņā pie Pēterupes baznīcas Saulkrastos

iesūtīts: 2023.03.23 09:34

Pasākuma organizators Māris Būmanis stāsta:  ​
"Pusaudžu gados pats esmu bijis dalībnieks nometnēs un pasākumos, kas balstīti uz kristīgām vērtībām. Tā noteikti ir bijusi svarīga, dzīvi ietekmējoša pieredze. Tagad esmu precējies un kopā ar sievu vēlamies pavadīt laiku kopā ar jauniešiem, sarunās, spēlēs un pārbaudījumos. Ņemot vērā, ka mūsu (Pēterupes) draudzē ir aktīvs mācītājs Ivo Pavlovičs, viņš piedāvā draudzes locekļiem uzņemties dažāda veida kalpošanu. Ar sievu izvēlējāmies sev tuvāko - darbu ar pusaudžiem un jauniešiem.

Šie jauniešu vakari iet roku rokā ar draudzes aktīvo dzīvi, jo draudzes kalpotāji papildus dievkalpojumiem nodrošina svētdienas skolas darbību, iesvētību un kristību sagatavošanās nodarbības, vīru un sievu vakarus, kori, kā arī studē Bībeli. Katra mazā kalpošana papildina draudzes dzīvi un piedāvā katram piemērotu nodarbi un sadraudzību".