2024. gada 25. aprīlis
Vārda dienas: Līksma, Bārbala

Glika ozols Miķeļtornī

iesūtīts: 2022.10.27 10:22

22.oktobrī, pašā Miķeļtorņa ciemata centrā, pretī Miķeļtorņa baznīcai, draudzei piederošajā zemē tika iestādīts Glika ozols. Ozolu svētīja Piltenes iecirkņa prāvests Kārlis Irbe. Tārgales pagasta pakalpojumu centra vadītāja Mārča Laksberga vadībā un, pateicoties viņa  iniciatīvai, aktivitātei un prasmēm, sestdienas rītā notika draudzei piederošās teritorijas sakpošanas talka. Talkas laikā laukums tika atbrīvots no krūmāja un sakopts, lai vēlāk tur varētu iestādīt ozolu un nākotnē izveidot skaistu ainavu ciemata centrā pretī baznīcai. Darbs tika paveikts, aktīvi piedaloties Piltenes iecirkņa prāvestam (kurš ne tikai svētīja ozola stādīšanu, bet arī aktīvi zāģēja krūmus), ciemata iedzīvotājiem, palīgiem no Mazirbes Rekolekciju centra un LELB Virsvaldes. Novēlam svētību un ieceru izdošanos Mārcim Laksbergam un ciemata iedzīvotājiem arī turpmākos ciemata sakopšanas darbos!