2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

LELB delegācija turpina vizīti ASV

iesūtīts: 2022.01.27 22:22

Vakar Milvokos arhibīskaps Jānis Vanags tikās ar Dr. Haroldu Senkbeilu, kurš kalpojis Latvijā Doksoloģijas kursos mācot mācītājiem par dvēseļkopšanas jautājumiem. Arhibīskaps LELB vārdā izteica Dr. Senkbeilam vissirsnīgāko līdzjūtību sievu mūžībā pavadot. Pavisam drīz Luterisma mantojuma fonds Latvijā laidīs klajā Dr. Senkbeila grāmatu "Dvēseļkopšana- kā izkopt mācītāja sirdi.".

Vakariņās arhibīskaps un LELB Ārlietu nozares vadītājs māc. Andris Krauliņš tikās neformālā sarunā ar LELBP arhibīskapi Laumu Zušēvicu, LELBA pārvaldes priekšnieci māc. Anitu Vārsbergu- Pāži un LELBP Virsvaldes locekli Sandru Kalvi. Draudzīgā gaisotnē abu baznīcu amatpersonas pārrunāja abu baznīcu saspīlētās attiecības, mēģinot rast risinājumus tālāka saspīlējuma mazināšanai un attiecību noregulēšanai. Šķiroties LELB pārstāvji uzdāvināja LELBP pārstāvēm Jūrmalas iecirkņa kalendāru 2022.gadam.

Šorīt LELB delegācija, kurai vakar vakarā pievienojās bīskaps Hanss Martins Jensons, apmekēja Našotahaus teoloģisko semināru netālu no Milvokiem un iepazinās ar tā dekānu Dr. Gārvudu Andersonu. Pēcpusdienā LELB delegācija izlidoja uz Dallasu tālākām sarunām.

Informāciju sagatavoja LELB Ārlietu nozare