2024. gada 18. aprīlis
Vārda dienas: Laura, Jadviga

„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3. Jāņa 1:5/

iesūtīts: 2022.01.21 13:27

Kopš apbalvojuma iedibināšanas 2005. gada 2. oktobrī, ir pasniegts 221 “Uzticības vairogs” 98 draudžu locekļiem.

2021. gadā par ilggadēju un uzticīgu kalpošanu Baznīcai pasniegti 11 apbalvojumi.

LIEPĀJAS DIECĒZĒ:

• Aijai Ziemeļniecei - Vircavas draudze, 2. maijā;
  • Laimai Kārkliņai, Līvijai Eglijai, Veltai Eglijai -  Nīcas draudze, 29. augustā;
  • Dzintrai Grosai, Ojāram Turčinskim - Jelgavas Sv. Vienības draudze, 26. septembrī;
  • Annai Ratkevičai - Valles draudze, 3. oktobrī.
RĪGAS ARHIDIECĒZĒ:
  • Benitai Brūderei - Rīgas Kristus draudze, 27. jūnijā;
  • Līgai Pommerei -  Ķempju draudze, 8. augustā;
  • Envijai Svikšai, Jurim Vītumam - Mālpils draudze, 15. augustā.

Ar “Uzticības vairogu” apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā. Ar “Uzticības vairogu” var apbalvot fiziskās personas – draudžu darbiniekus, ilggadīgus draudžu locekļus, kas uzticīgi kalpojuši savai draudzei un Baznīcai.

Apbalvojuma domes nolikums un pieteikuma anketa: lelb.lv