2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Rekolekcijas pērminderiem, lektoriem, evaņģēlistiem un mācītājiem

iesūtīts: 2021.09.10 13:24

18.septembrī, 2021, gadā aicinām uz vienas dienas rekolekcijām pērminderus, lektorus, evaņģēlistus, mācītājus. Rekolekcijas notiks Rēzekes Sv. Tīsvienības baznīcā. Dalības maksa 10.euro. pieteikšanās pie palīgmācītāja Guntara Agates Paegļa tel.25669667.

REKOLEKCIJU NORISE.

• 9-10-ierašanās
  • 10- 11-Laudes, lekcija grēksūdze.
  • 11- 12-klusuma laiks, (pieejama privātbikts, līdzgaitiecība).
  • 12-13-dievkalpojums.
  • 13-14-pusdienas.
  • 14-15-dalīšanās grupās par grēksūdzes izpratni.
  • 15-16-lekcija kalpošana amatā.
  • 16-17-liecības un diskusija par kalpošanu.
  • 17-18-vakariņas, sadraudzība.
  • Došanās mājup.

Rekolekcijas administrē palīgmācītājs Guntars Agate Paeglis.
Lekcijas lasa: Gulbenes iecirkņa prāvests Vilnis Sliņķis.
                        palīgmācītājs Guntars Agate Paeglis.

Priekšvēsture
 Daugavpils diacēzē trešo gadu tiekamies, tie kas kalpo draudzēs dažādos amatos. tikšanās uzsākām lai iepazītu tos kurus mūsu Kungs ir aicinājis dažādos amatos kalpot, veidotu brālīgo dzīvi un stiprinātos mūsu ticībā. Tikšanās biežums bija domāts reizi ceturksnī.

Pirmā tikšanās notika Krustpils baznīcā pie mācītāja Ēvalda Bērziņa kur lekciju lasīja mūsu bīskaps Einārs Alpe. Otrā Lubānas baznīcā lekciju lasīja Madonas iecirkņa prāvests Reinis Bikše. Tad c-19 laiks. kurā izveidojās kalpošana kurā katru dienu kāds no brāļiem lasīja drudžu vacapgrupām tās dienas evaņģēlija lasījumu kas turpinās arī šobrīd, šajā kalpošanā administratīvo darbu palīdz veikt palīgmācītājs Jānis Zvirgzdiņš.