2024. gada 20. aprīlis

Elektroniskās mūzikas dievkalpojums Baltezera baznīcā

iesūtīts: 2021.07.12 14:10
14.jūlijā

🎧 Trešdien, 14. jūlijā pl. 19:00 tiešsaistē no @Baltezera baznīcas notiks ELEKTRONISKĀS MŪZIKAS DIEVKALPOJUMS.

🎧 Baltezera baznīcā šo īpašo dievkalpojumu Ādažu draudze plāno kopā ar kaimiņu Garkalnes draudzes mācītāju Aigaru Vančenko (DJ Lite).

🎧 Šī dievkalpojuma daļas veidos elektroniskā mūzika un Svēto Rakstu lasījumi, kurus lasīs mācītājs Ivars Jēkabsons. Tā būs iespēja pavadīt laiku lūgšanās un pārdomās; doties garīgā piedzīvojumā, klausoties Dieva Vārdā citādākas mūzikas ieskāvumā.

🎧 Mācītājs Aigars savulaik ir ieguvis muzikālo izglītību, ir darbojies kā DJ-ejs un komponē elektronisko mūziku ar elementiem no  triphop, break-beats, ambient, lounge, chill-out, progressive trans, psy-trans.

🎧 Pasākumam tiešsaitē varēs sekot draudzes FB kontā FaceBook.com/BaltezeraBaznica.

🎧 Ziedojumi no šī dievkalpojuma tiks veltīti mācītāja Aigara kalpošanas atbalstam.

🎧     Dievkalpojumu organizē Ādažu eveņģēliski luteriskā draudze. Info arī www.baltezerabaznica.lv