2023. gada 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Apmācības kurss "Projektu sagatavošana un vadīšana"

iesūtīts: 2020.09.22 17:48

Vai esi kādreiz domājis, ka labprāt sagatavotu un realizētu kādu projektu? Varbūt kopā ar saviem tuvākajiem domubiedriem, vai savā draudzē? Vai esi šaubījies, ka varbūt tas ir pārāk sarežģīti, grūti vai pat neiespējami? Ja vien tev ir kādas idejas, ko vēlies realizēt, un vēlme apgūt jaunas prasmes un iemaņas, tad tas noteikti ir iespējams!

Projektu vadīšana var būt aizraujoša, interesanta un radoša, ja vien zini dažas pamatlietas par projektu vadīšanu. Šis kurss būs noderīgs tiem, kas vēlas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus, lai saņemtu tiem finansējumu, vai arī sagatavotu un ieviestu jaunas idejas un projektus savā kopienā, draudzē vai darbavietā.

Apmācību kurss būs noderīgs gan tiem, kam nav nekādas iepriekšējas pieredzes projektu plānošanā un vadīšanā, gan tiem, kam jau ir kādas zināšanas un iemaņas vai iepriekšējā pieredze. Mācību kursa ietvaros mācīsimies saplānot projekta laika grafiku, projekta budžetu un resursus, apgūsim iemaņas, kā sekot līdzi plānotajām projekta aktivitātēm un kā veiksmīgi sasniegt projekta mērķi. Tāpat apmācību kurss tev ļaus iepazīt citus cilvēkus, kas vēlas realizēt projektus, un, iespējams, atrast domubiedrus kāda lielāka projekta realizēšanai.

Kopējais apmācību kursa apjoms ir 64 stundas, un tas notiks oktobrī un novembrī Saldū, Svētā Gregora izglītības centrā. Apmācības vada Sigita Dišlere.

Apmācību kurss ietvers lekcijas, seminārus un projektu sagatavošanas un vadīšanas praktisko iemaņu apguvi. Apmācību kursa dalībnieki grupās vai individuāli izstrādās savu projekta ideju un sagatavos projekta plānu, kuru iespējams realizēt, kā arī saņems apmācību vadītāju atbalstu un ieteikumus projektu plānošanā, sagatavošanā un ieviešanā.

Kopējā dalības maksa apmācībām ir 100 EUR (ir iespēja maksāt pa daļām).

Pieteikšanās līdz 30.septembrim.

Papildu info skola@gregors.lv vai pa tālr. 20216655.

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »