2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Žurnāla “Svētdienas Rīts” jūlija numurā, lūdzu, lasiet:

iesūtīts: 2020.07.07 11:14

• “Ticība, cerība un mīlestība” – bīskapa emeritus Pāvila Brūvera komentārs;
  • Lutera Akadēmijā 20.(!) izlaidums!
  • Tukuma baznīcā atklāta ekspozīcija kūrfirstu Bībelei un gotiskajam Svētā Vakarēdiena kausam;
  • Īsziņas no draudzēm;
  • “Tēva amata krusts beidzot ir apzeltīts!” Mācītājs Alfrēds Lappuķe dāvina tēva – mācītāja Edgara Lappuķes – amata krustu Latvijas evaņģēliski luteriskajai Baznīcai;
  • “Ka bija, vairs nebūs” – ar  ārkārtas laika mācībām savā draudzē un baznīcā dalās mācītāji Valdis Vircavs, Jānis Kopštāls un Aivars Gusevs. Aicinām arī jūs iesūtīt savas pārdomas uz e-pasta adresi: svetdienasrits@lelb.lv!
  • “Rainis, naudas pods, arsēns un citas Kubeseles mistērijas” – sarunu ar Krimuldas draudzes mācītāju Austri Juri Rāviņu, kuram 8.jūlijā aprit 30 gadi, kopš ordinācijas mācītāja amatā;
  • Rubrikā “Ārzemēs”: pandēmijas laikā Alfas kursu dalībnieku skaits trīskāršojies!
  • Rubrikā “Vajātā baznīca”: “Ķīna. Kad pratināšana pārvēršas dievkalpojumā”;
  • “Vai bija jēga šodien piecelties?” – Rīgas Sv.Pāvila un Jaunciema draudzes evaņģēlista Eduarda Kresa sprediķis;
  • Turpinām publicēt Aidas Prēdeles bakalaura darbu “1920.gads “Svētdienas Rīta” slejās, atspoguļojot baznīcas garīgās, ekonomiskās un citas problēmas”;
  • Rubrikā “Mantojums”: “Voldemāram Maldonim – 150”;
  • “Smilšu pilis Dieva jūrmalā!” Mācītāja Ivara Jēkabsona pārdomas;
  • “Ar prieku apceļo Latviju” – par mācītāja Ainara Spriņģa vaļasprieku.
Covid -19 laikā žurnālu “Svētdienas Rīts” visdrošāk ir ABONĒT! To varat izdarīt internetā – www.abone.pasts.lv vai zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001, kā arī “Latvijas Pasta” nodaļās un pie pastnieka!
Žurnālu iespējams iegādāties (iepriekš sazinoties pa tālruni 29102892) IHTIS grāmatveikalā Rīgā, Mazā Pils ielā 4 un preses tirdzniecības vietās Latvijā (skatīt precīzu informāciju www3.presesserviss.lv.)