2024. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Seminārs “Cilvēks mums blakus – šodienas sabiedrība un tās vajadzības”

iesūtīts: 2020.02.28 12:33

Tēma par to, kas ir cilvēks, viņa ticības ceļš, vieta sabiedrībā ir bijis aktuāls vienmēr, tāpēc šajā gadā Luterāņu Stunda piedāvā jaunu semināru “Cilvēks mums blakus”.
Seminārā piedalās trīs lektori, katrs ar savu skatījumu uz šo it kā tik zināmo, bet vienmēr jauno tēmu.

Pirmā sadaļa- "Cilvēkstāsti" (lektore- filozofe un dzejniece Jana Babre -Laime)
Šajā sadaļā tiek aplūkots cilvēks gan no filozofijas, gan no kristīgās pasaules viedokļa. Turklāt- tiek uzdots jautājums- vai 21. gadsimtā misija ir iespējama? Un kā vislabāk uzrunāt cilvēku atvērt savu sirdi Dievam? Izskan arī reāli atgriešānās un pārdomu stāsti.

Otrā sadaļa- "Cilvēka ķermenis kā Dieva mājoklis". (Fizioterapeite un deju pasniedzēja Anete Raiskuma).
Šajā sadaļā tiek runāts par cilvēka fizisko ķermeni kā gara mājvietu. Ko mēs varam darīt, lai mūsu ķermenis būtu mūsu dvēseles spogulis? Un vai vienmēr cienām savu fizisko ķermeni kā Dieva dāvanu?

Trešā sadaļa- "Cilvēks nedzīvo no maizes vien"  - muzikāls priekšnesums

Tuvākie semināri:

• 22.februārī, plkst.12.00 - Rīga, Luterāņu Stundas namiņš
  • 29. februārī, plkst. 11.00 -  Daugavpils M.Lutera ev. lut. draudze
  • 21. marts, plkst. 12.00 - Gulbenes ev. lut. draudze
  • 17.aprīlis plkst.18.00 - Limbažu ev. lut. draudze
  • 25.aprīlis plkst. 14.00 - Dubultu ev. lut. draudze

Sejojiet līdzi informācijai www.facebook.com/luteranustunda.lv/

Ja vēlaties piedalīties šādā pasākumā vai noorganizēt to savā draudzē vai organizācijā – sazinieties ar mums eriks@stunda.lv

Pilns pasākuma plakāts pieejams - šeit