2024. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

LELB Jauniešu centrs rīko reģionālās tikšanās

iesūtīts: 2020.02.27 10:49

Mīļie LELB Jauniešu centra draugi, vēršamies pie jums pēc praktiskas palīdzības.

Saistībā ar to, ka jauniešu darbs un diemžēl arī jauniešu skaits Latvijas luterāņu baznīcās tikai krītās, mēs, šā gada pirmajā pusē, plānojam rīkot 3 reģionālās tikšanās ar nolūku dziļāk izprast esošo situāciju, saprast, kuras ir tās vietas, kur jaunieši ir atrodami, kuras ir draudzes, kur jaunieši regulāri dodas, un kur vēl, iekļaujot arī mums zināmās draudzes, notiek jauniešu darbs (lielākos un mazākos apmēros), protams, arī lai būtu sadraudzībā un, iespējams, veidotu jaunus kontaktus, attīstītu jaunas idejas un sadarbību.

• Nākamā tikšanās plānojas Saldū, 18. aprīlī.
  • Un trešā tikšanās notiks maijā - Rīgā. (precīzāka informācija vēl sekos)

Ja esi izlasījis tik tālu, tad zinām, ka tev arī rūp, tāpēc, lūdzu, padalies, ja zini kādas draudzes Vidzemes, Latgales un Zemgales pusē, kur notiek jauniešu darbs vai kur ir jaunieši, kas regulāri apmeklē draudzi (kaut vai viens)! Vari dalīties rakstot personīgi ziņu Facebook, pieņemsim arī e-pastus (lelbjaunatne@gmail.com), telefona zvanus un īsziņas (29627315).

P.S. Kurzemnieki, neapvainojieties! Par jums mēs vāksim informāciju atsevišķi aprīļa sākumā. :)