2019. gada 20. oktobris
Vārda dienas: Leonīds, Leonīda

Deviņpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem
Mums ir šis bauslis, lai tas, kas mīl Dievu, mīl arī savu brāli.
(1Jņ 4:21)

2Moz 24:9–11; Ef 4:22–32; Mt 22:1–14
Ps 121; 1Moz 32:22–31; 2Tim 3:14–4:5; Lk 18:1–8

Krāsa: zaļa

Es slēgšu ar viņiem mūža derību, ka Es nenovērsīšos no viņiem un darīšu tiem labu.
(Jer 32:40)

Ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas – viss nāk no Dieva, kas apžēlojas.
(Rm 9:16)

2Ķēn 4:8–37; Apd 9:10–31; Lk 3:7–18

Apmācību kurss “Projektu sagatavošana un vadīšana”

iesūtīts: 2019.09.05 08:55

Vai esi kādreiz domājis, ka labprāt sagatavotu un realizētu kādu projektu? Varbūt kopā ar saviem tuvākajiem domubiedriem, vai savā draudzē? Vai esi šaubījies, ka varbūt tas ir pārāk sarežģīti, grūti vai pat neiespējami? Ja vien tev ir kādas idejas, ko vēlies realizēt, un vēlme apgūt jaunas prasmes un iemaņas, tad tas noteikti ir iespējams! Projektu vadīšana var būt aizraujoša, interesanta un radoša, ja vien zini dažas pamatlietas par projektu vadīšanu.

Šis kurss būs noderīgs tiem, kas vēlas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus, lai saņemtu tiem finansējumu, vai arī sagatavotu un ieviestu jaunas idejas un projektus savā kopienā, draudzē vai darbavietā. Apmācību kurss būs noderīgs gan tiem, kam nav nekādas iepriekšējas pieredzes projektu plānošanā un vadīšanā, gan tiem, kam jau ir kādas zināšanas un iemaņas vai iepriekšējā pieredze. Mācību kursa ietvaros mācīsimies saplānot projekta laika grafiku, projekta budžetu un resursus, apgūsim iemaņas, kā sekot līdzi plānotajām projekta aktivitātēm un kā veiksmīgi sasniegt projekta mērķi. Tāpat apmācību kurss tev ļaus iepazīt citus cilvēkus, kas vēlas realizēt projektus, un, iespējams, atrast domubiedrus kāda lielāka projekta realizēšanai.

Kopējais apmācību kursa apjoms ir 64 stundas, un tas notiks no septembra līdz novembrim (20. -21.09; 4.-5.10; 1.-2.11 un 22.-23.11) Saldū, Svētā Gregora izglītības centrā. Apmācības vada Sigita Dišlere. Apmācību kurss ietvers lekcijas, seminārus un projektu sagatavošanas un vadīšanas praktisko iemaņu apguvi. Apmācību kursa dalībnieki grupās vai individuāli izstrādās savu projekta ideju un sagatavos projekta plānu, kuru iespējams realizēt, kā arī saņems apmācību vadītāju atbalstu un ieteikumus projektu plānošanā, sagatavošanā un ieviešanā.

Pieteikšanās līdz 18. septembrim  un vairāk info:  skola@gregors.lv vai pa tālr. 20216655