2021. gada 22. oktobris
Vārda dienas: Īrisa, Irīda

BJF aicina pasūtīt autobusus nokļūšanai uz festivālu

iesūtīts: 2012.02.28 19:04
Lai Baltijas Jauniešu festivālu (BJF), kas norisnāsies 9.jūnijā Arēnā Rīga, būtu iespējams apmeklēt visiem interesentiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, draudzēm ir iespēja pasūtīt autobusus, kas jauniešus no citām pilsētām nogādās Rīgā.

Baltijas Jauniešu festivāls ir draudžu iespēja vest jauniešus pie Kristus un piedāvāt viņiem garīgās mājas savā draudzē. Tādēļ draudžu jaunieši var aicināt uz festivālu savus draugus, kuri nepazīst Kristu, savukārt draudzes jau laikus var rezervēt autobusus, kas jauniešus festivāla dienā nogādās Rīgā un pēc festivāla - atpakaļ mājās.

Vispirms draudzei pašai ir jārezervē autobuss nokļūšanai uz festivālu, vai arī sadarbībā ar Baltijas Jauniešu festivāla Rezervācijas nodaļu jāatrod izdevīgākais autobusu piedāvājums. Kad draudze ir veikusi autobusa pasūtījumu, tai jāatsūta pieteikums uz Baltijas Jauniešu festivāla biroju ar datiem par cilvēku skaitu, autobusu, savu adresi un atbildīgo personu par grupas rezervāciju. Pieteikuma forma atrodama festivāla mājaslapā WWW.BYF2012.LV

Balstoties uz pieteikumu, Baltijas Jauniešu festivāls reģistrē grupu un uz pieteikumā norādīto adresi nosūta nepieciešamo ielūgumu skaitu konkrētā sektorā Arēna Rīga, kā arī stāvvietas caurlaidi autobusam. Draudzei pieteikumā jānorāda arī autobusa īres izmaksas un summa, kuru Baltijas Jauniešu festivālam būtu jākompensē draudzei. Festivāla organizatori ir gatavi segt draudzēm līdz pat 90% no autobusa īres maksas.

Aicinām draudzes pasūtīt autobusus pēc iespējas ātrāk, lai nodrošinātu izdevīgākas autobusu cenas. Savas priekšrocības ir arī savlaicīgai grupas reģistrēšanai uz festivālu, jo tādējādi draudze nodrošina sēdvietu pieejamību savai grupai, kā arī labāko vietu rezervāciju Arēnā Rīga. Tā kā festivālā piedalīsies jaunieši no visām trijām Baltijas valstīm, festivāla organizatori aicina atcerēties, ka vietu skaits Arēnā Rīga ir ierobežots. Un lūdzam ņemt vērā, ka pirmie autobusi uz festivālu ir jau pasūtīti!

Arī individuālajiem festivāla apmeklētājiem drīz būs iespējams rezervēt savu vietu Arēnā Rīga festivāla mājaslapā esošajā online rezervācijas sistēmā. Savukārt draudžu pieteiktajām grupām tas nebūs nepieciešams, jo sēdvietas Arēnā Rīga tām būs jau rezervētas.

Vairāk informācijas par autobusu pasūtīšanu un sēdvietu rezervāciju:
Andris Dekants
Grupu rezervācijas koordinators
Baltijas Jauniešu festivāls
Tālr. 60015026, mob. 27767073
rezervacija@byf2012.lv
www.byf2012.lv

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »