2023. gada 29. maijs
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

Darba grāmata bērniem “Psalmi jeb Dāvida dziesmas”

iesūtīts: 2015.11.23 15:48

      Luterisma mantojuma fonds kopā ar Rīgas kristīgās vidusskolas direktori Ivetu Gaili ir izdevis darba grāmatu bērniem “Psalmi jeb Dāvida dziesmas”.
      Lūk, ko grāmatas autore uz aizmugurējā vāka īsumā saka par šo grāmatu:

      “Visu dzīvi mēs steidzamies pa dažādiem ceļiem – lielākiem, mazākiem, modernākiem, bedrainākiem – lielceļiem un lauku maziem celiņiem. Vienmēr mūs ceļā pavada ceļa zīmes, lai mēs neapmaldītos, nekļūdītos un nenovirzītos no mūsu izvirzītā gala mērķa.

       Mūsu garīgajā ceļojumā psalmi ir brīnišķīgs ceļa rādītājs, kurā Tev klātesošs ir Dievs – visdrošākais, gudrākais un mīlošākais ceļabiedrs. Dodies ceļojumā, kurā katrs psalms ir pārsteiguma pilns, ikviens uzdevums palīdz psalma apguvē, radot mūsos pārliecību, ka jebkurā dzīves situācijā mēs esam Dieva mīļie un izredzētie bērni!”
   
‍   Iveta Gaile ir bērnu un jauniešu grāmatu – mācību līdzekļu darbu autore kristīgajā izglītībā. “Dāvida dziesmas jeb Psalmu darba grāmata” ir jau divdesmitais autores radošais gara darbs. Visu izdoto darba burtnīcu un mācību līdzekļu kopējais mērķis ir interesantā un saprotamā valodā iepazīstināt jaunatni ar ārējās un iekšējās pasaules pamatvērtībām, eksistences un dzīves jēgas atziņas pamatu – Dieva vārdiem. Ieinteresēt, pirmreizīgi atklāt un paplašināt zināšanas par Bībeles tekstu no bērnu un jauniešu skata punkta – tāds ir arī šīs grāmatas uzdevums. Autore ir četru bērnu māmiņa un divu mazbērnu vecmāmiņa. Kristiete. Rīgas Kristīgās vidusskolas direktore. Bērnu lappuses veidotāja laikrakstā “Svētdienas Rīts”.

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »