2023. gada 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Var iegādāties Baznīcas kalendāru 2014.gadam

iesūtīts: 2013.12.04 15:48
Ar Adventa laika sākumu SIA "IHTIS" un SIA "AMNIS" kristīgās literatūras un dāvanu veikalos var iegādāties BAZNĪCAS KALENDĀRU 2014.gadam.

"Baznīcas gadagrāmata ik gadus rezumē garīgo darbu un dod ierosmi ikvienam būt līdzdalīgam Baznīcas vēstures veidošanā. Šogad Baznīcas gadagrāmata ir atgriezusies pie iepriekšējā nosaukuma - Baznīcas kalendārs. Kalendārs turpina labākās tradīcijas, sniedzot celsmi kristīgam gājumam un Svēto Rakstu lasījumiem katrai dienai, informējot par Baznīcas gada svētku norisēm un sniedzot kontaktinformāciju par LELB Virsvaldi, draudzēm, mācītājiem un citiem kalpotājiem" - tā kalendāra anotācijā raksta mācītājs Jānis Saulīte.

Baznīcas kalendāru 2014.gadam rotā Lestenes baznīcas fotoattēli. Līdz ar citiem mūsu dzimtenes dievnamiem arī Lestenes baznīcā lēnām, bet mērķtiecīgi atgriežas zaudētais veidols. Lestenes baznīca 300 gadu pastāvēšanas laikā iemantojusi izcilu arhitektūras un dekoratīvās mākslas slavu ar savu krāšņo baroka laikmeta kokgriezuma ansambli, kuru veidojis Ventspils kuģu būvētavas meistars Nikolauss Sefrenss. Stāsta, ka ļaudis, to skatot, bijīgā aizgrābtībā saukuši: “Ak, svētā Lestene!” Šos vārdus varam lasīt uz mazās zelta monētas, kuru 2013. gadā Latvijas Banka izlaida Lestenes baznīcas piemiņai. 

Mācītājs Jānis Saulīte: "Darāmā vēl daudz – gan Lestenes dievnamā, gan Baznīcā, taču nedrīkst nolaist rokas, tās jāsaliek lūgšanā. Cerība ir ticības paļāvības pilna raudzīšanās nākotnē. Angļu filosofs Frānsiss Bēkons ironizējot teicis: “Cerība ir labas brokastis, bet sliktas vakariņas.” To var attiecināt uz pasaulīgām cerībām, kas ir uz laiku atlikta vilšanās. Kristīgā cerība atšķirībā no pasaulīgās - piepildās. Bet cerība nepamet kaunā, jo mūsu sirdīs izlieta Dieva mīlestība ar Svēto Garu, kas mums dots. (Rm 5:5)
Novēlu lasītājam, lai Baznīcas kalendārs ir palīgs laika plānošanā un Dievam tīkamu darbu veikšanā. Lai tas ved pie piepildītā laika un atgādina, ka laiks ir brīdis, kas jāpiepilda ar mīlestību uz Dievu un cilvēkiem."

Informācija un kontakti kalendāra iegādei IHTIS veikalā: šeit>
Pērkot 10 eksemplārus IHTIS veikalā, tiek piemērota 10% atlaide.

Informācija par AMNIS jaunumiem atrodama šeit> . 

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »