atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss ir Viens budismā vs kristietība
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.23 10:25:47
Šitāda tēma ienācās!

Cik manas necilās zināšanas dod, tad budistiskā Nirvāna ir kā indivīds-piliens izšķīst lielajā visumā (vai kā tur to Budismā sauc) kā piliens jūrā!

Arī kristietībā ir koncepcija "Jūs visi būsiet viens kā Es un Tēvs esam viens" "Visi vienā Garā" "Visi ir Viens Kristū" etc.

Ar ko atšķiras jūsuprāt šīs koncepcijas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:29:28
Šeksna, jēga vienkārša kā mājas stūris - nebrauc dzēruma, kažļonačkom staņeš!
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2007.11.23 16:30:53
Kāda jēga no "strādāt", "pētīt", "izklaidēties", "sarunāties", no dajebkā, ko mēs šeit patreiz darām? Prieks, bauda, patīkamas emocijas.
Kā kāda jēga? Padarīt dzīvi labāku, patīkamāku, ērtāku! Vēl varētu teikt - esošu vai iedomātu problēmu risināšana. Tā pati spēle savā būtībā ir iedomātu problēmu risināšana.

Nebija jau teikts, ka vīruks tā visu mūžu staigās un šļakstīsies.
Ugu, tikai nekādas dižas CITAS idejas attiecībā uz to, kas varētu debeskingdomā notikt, bucenieks nepiedāvāja...
Nelaime jau ir tāda, ka pašiem kristiešiem īsti nav skaidra koncepcija `kas tad mūs īsti sagaida debesu valstībā`...

Šeksna, jēga vienkārša kā mājas stūris - nebrauc dzēruma, kažļonačkom staņeš!
Piedāvā savu versiju par to, kas Mulderu sagaida debesu valstībā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:32:16
Sheksna
Nu lūk, tas viss, ko tu saki ir tikai tā pati tiekšanās pēc patīkamām sajūtām.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:33:49
Šeksna, totāli nav nekādas idejas. Neesmu tur bijis, nezinu! Tak zinu, ka dajebkas, ko šeit iedomāšos būs kā atrauga blakus simfonijai!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2007.11.23 16:35:12
Ctulhu
Tas stāvoklis var būt arī līdzīgs funkcijai, kas visu laiku aug, tuvojas kaut kādai robežai, taču to nekad nesasniedz. Jo ilgāks laiks, jo funkcijas pieaugums niecīgāks.

Nav teikts, ka tas, kas jāpēta pēc pētīšanas, būs vairāk vai tikpat vismaz daudz.

Pētīšana var norimt.

Te ir tādi paši klupšanas akmeņi kā "Ahillejs nepanāks bruņurupuci".
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:36:20
Mulders > Šeksna, jēga vienkārša kā mājas stūris - nebrauc dzēruma, kažļonačkom staņeš!<

Paldies par smiekliņiem - tas labi miesīgai un garīgai veselībai!
Tik vēl iztulko, kas ir "kažļonačeks"!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.11.23 16:37:15
Sieviete, kazlēns! Teiciens no Krievu pasakas!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:37:39
Ctulhu
Kur garantija, ka nevienam neienaaks praataa doma ``es arii taa gribu ( buut par dievu)?
Viņi redzēs, ka tas nav iespējams. Sajutīsies kā mazs bērns pieaugušā klātbūtnē, apzināsies savas iespējas.

Vai nu arī, ja tāda doma ienāks prātā, tad varēs paspēlēties atkal uz kādas zemes, bez Dieva. :-)
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:38:25
Nu lūk, tas viss, ko tu saki ir tikai tā pati tiekšanās pēc patīkamām sajūtām.
Odnako bēda ir tajā, ka kristiešu debesu valstība jau defaultā tādas nodrošinot un tur nekādus enhancerus (latviski - spēles, pētījumus, izklaides) vairs nevajagot).
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:38:46
> Kur garantija, ka nevienam neienaaks praataa doma ``es arii taa
> gribu ( buut par dievu)?`

A tev tādu garantiju vajag? Tas jau Dievam lai galva sāp
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:40:31
Šeksna, man baigi apbrīno, ka neticīgie kudī labāk zin kas būs un nebūs Paradīzē kā paši jakobi koncepcijas autori! Grūta jums laikam dzīve - bez noslēpumiem un mistērijām!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:40:31
Viņi redzēs, ka tas nav iespējams. Sajutīsies kā mazs bērns pieaugušā klātbūtnē, apzināsies savas iespējas.
Ja ticam kristiešu leģendām - kāpēc ar Luci notika savādāk? Viņš neredzēja, ka tas nav iespējams, neapzinājās savas iespējas? Jeb vienkārši mums ir darīšana ar kārtējo `drosmīgo neprātu` ©?

Paldies par smiekliņiem - tas labi miesīgai un garīgai veselībai!
Smiekli - tas ir labi, bet versijas par to, KAS kristiešus sagaida debesu valstībā?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:41:40
Zinu vienu, kas man noteikti būs Debesu Valstībā!

Zirņi ar speķi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:41:53
Ctulhu
Par laimi, pagaidaam nekas nenoraada, ka realitaate kaut vienaa aspektaa buutu galiiga vai pasatkaartojosa.
Par nelaimi! Jo bezgalīgā realitātē bezmaz ar garantiju slēpjas X, iznīcinošais, vēl neizpētītais faktors! :-)

Vēl paliek problēma ar izzināmību un mūsu saprāta iespējām aptvert zināšanas.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:43:02
Man sāk likties, ka visi mēs aplauztos pie universālā atbildētāja!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:43:19
Ctulhu
Kāpēc elle? Es jau tagad apzinos, ka man ir visādi trūkumi un nespējas, bet vai tāpēc es jūtos kā ellē?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:46:05
Ctulhu
Tas ir kaa - nav iespeejams? Reku ir viens JHVH, kurs to var. Taatad -ir iespeejams.
Vienkārši. Elektronam nav iespējams lidot tik ātri kā fotonam, lai kā arī censtos. Savukārt fotonam tāda spēja piemīt. Tā arī JHVH kaut ko var, ko nevarēs cilvēks nekad.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:48:13
Dace, nu redzi... kā tie 3burtiņi darbojas tavā virzienā tāpat kā jūsējie mūsu 4burtiņus kabina klāt ikvienam! Tā ir tieši jūsu mācība, neredzēt cilvēku, bet redzēt tikai formālus burtus, apliecības... burts nokauj! Izbaudi!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:50:38
Sheksna
Mani Debesu valstībā sagaida LAIME DIEVA TUVUMĀ!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.11.23 16:52:56
Ctulhu
Nez, man varētu arī nebūt tādas vēlēšanās. Šaubos, vai jebkurai SB tādas vēlēšanās būtu.
Pie kam, tas nenozīmē, ka attīstība apstājusies. Vari attīstīties, bezgalīgi tuvojoties savai robežai.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 46 , pavisam kopa bijuši: 78883