atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.20 11:35:46
Ja viņi apsūdz mūs, tad viņi to pašu saka pār Dieva Apustuļiem, kuri paši Dieva Vārdā apsūdz sevi, jo zin un tic, ka Dieva Vārds ir taisns... Kā Pāvils raksta:

1 Tim 1:15 Tas ir patiess un pilnā mērā atzīstams vārds, ka Kristus Jēzus ir nācis pasaulē izglābt grēciniekus. Es esmu pirmais viņu starpā,
16 bet tāpēc es esmu atradis apžēlošanu, lai īpaši manī Kristus Jēzus parādītu visu savu lēnprātību par priekšzīmi tiem, kas turpmāk, paļaudamies uz Viņu, iegūs mūžīgu dzīvību.

Vai tad mēs kādi īpaši labāki? Bet Pāvils neslēpjas, viņš zin, ka ir grēcineiks un tomēr viņš zin, ka ir apžēlots, jo tā saka Dievs Kristū, un skatoties uz Pāvilu arī mēs varam sevi mierināt... jo ja Dievs var apžēlot slepkavu un pieprasa no mums piedošanu pret saviem pāridarītājiem septiņreizseptiņdesmit, tad vai tad Dievs mums dāvās ko mazāk!

Bet lūk ko taisnie Dieva vīri paši par sevi rakstījuši:

Rom 7:
18 Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne.
19 Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru.
20 Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks.
21 Tad nu šādu bauslību es atrodu, ka, gribot darīt labu, man iznāk ļaunais.
22 Mans iekšējais cilvēks ar prieku piekrīt Dieva bauslībai.
23 Bet savos locekļos es manu citu bauslību, kas karo ar mana prāta bauslību un padara mani par grēka bauslības gūstekni, kas ir manos locekļos.
24 Es, nožēlojamais cilvēks! Kas mani izraus no šīs nāvei lemtās miesas?
25 Pateicība Dievam mūsu Kungā Jēzū Kristū! Tā nu es ar savu prātu kalpoju Dieva bauslībai, bet ar savu miesu grēka bauslībai.

Vai tad mēs labāki būtu? Bet arī mums ir tie paši apsolījumi kas Pāvilam. Tad nu paliek vien tas jautājums, vai mums ir tā pati ticība un paļāvība uz šiem apsolījumiem kā Pāvilam... jo kā stāv rakstīts:

Rom 10
10 Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana,
11 jo raksti saka: neviens, kas uz Viņu paļaujas, nepaliks kaunā.
12 Šai ziņā nav starpības starp jūdu un grieķi: jo pār visiem ir tas pats Kungs, kas parāda Savu bagātību visiem, kas Viņu piesauc.
13 Jo ikviens, kas piesauc Tā Kunga Vārdu, tiks izglābts.


Čūska šo visu jums grib laupīt. Tad nu izdomājiet, kam jūs labāk ticat... Dieva Vārdam... vai "pēdējo laiku praviešiem"?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.20 11:51:06
Ctulhu, tu arī neesi mērķauditorija!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 11:55:18
Čūska šo visu jums grib laupīt. Tad nu izdomājiet, kam jūs labāk ticat... Dieva Vārdam... vai "pēdējo laiku praviešiem"?


jā, nu izdomājiet gan - vai klausīt jadrjonijam , kurš Kristū, khm, aug , uz mazu bērnu sabombardētiem līķīšiem pakāpdamies, jeb - citētajiem teologiem (Paičs, Rubenis u.c.) un - atklāsmēm, par kurām galvojuši ne vairāk ne mazāk kā Baznīcas Svētie..
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:02:23
Ctulhu
Mees ar Mulderu vismaz esam konsekventi...

Nu pareizi - tu ar Mulderu ... tikai kas tev (pagaidām ne-kristietim) vēl ir piedodams, tas kristietim - attaisnojams nav . Nevar gadiem mālēties par kristieti un nesaprast pēc būtības neko , nu pat šitik ne:

12 Tad nu visu, ko jūs gribat, lai cilvēki jums dara, tāpat darait arī jūs viņiem. Jo tā ir bauslība un pravieši.
13 Ieeita pa šaurajiem vārtiem, jo vārti ir plati un ceļš ir plats, kas aizved uz pazušanu...
/Mt.7/
aizdomīgai [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:04:41
-Jona-
A kas ir Pača, Rubeņa u.c. svēto vārdi attiecībā pret Svēto Rakstu vārdiem? Kāpēc vairāk Tu aicini ieklausīties da jebkurā, bet tikai ne Dieva vārdā? Kas tā par ieciklēšanos uz Herasima slepkavām, nevis
kādu no Gara augļiem?
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:06:54
-Jona-
12 Tad nu visu, ko jūs gribat, lai cilvēki jums dara, tāpat darait arī jūs viņiem. Jo tā ir bauslība un pravieši.

Bet Mulders jau dara to pašu, ko Tu - citē Rakstus! Tiakai atšķirība - Mulders pēc būtības un ar sapratni, tu ar ložmetēju, kur trāpīs! , a moška īstais!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:13:36
Ctulhu
Kaa Jona var pieluugt vienu un nosodiit otru,ja abi dara vienu un to pasu, luuk to es saprast nespeeju.

Es ļoti labi saprotu, ko tu nesaproti. Ja tu būtu kristīts (kristībā visi grēki tiek dzēsti) un arī tālākajā ceļā nepieļautu grēku vezuma uzkrāšanos (resp., būtu spējīgs uzklausīt iedvesmas garā), tad mēs varētu par to jau parunāt.

aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:13:54
-Jona-
Mulders dod atsaucei Svētos Rakstus, kur Jona tos aizēno ar

jā, nu izdomājiet gan - vai klausīt jadrjonijam , kurš Kristū, khm, aug , uz mazu bērnu sabombardētiem līķīšiem pakāpdamies, jeb - citētajiem teologiem (Paičs, Rubenis u.c.) un - atklāsmēm, par kurām galvojuši ne vairāk ne mazāk kā Baznīcas Svētie..

Kas tad tas vēl ir, ja ne aicinājums atteikties no Rakstiem?
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:16:39
-Jona-
Ja tu būtu kristīts (kristībā visi grēki tiek dzēsti) un arī tālākajā ceļā nepieļautu grēku vezuma uzkrāšanos (resp., būtu spējīgs uzklausīt iedvesmas garā), tad mēs varētu par to jau parunāt

Un kāpēc tad pati Jona pieļauj savu grēku uzkrāšanos? Jeb arī Jona nav kristīta? ( pamatojums Gal. miesas augļu daļa)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 12:20:33
aizdomīgais
Nu vai zini (cenzēts cenzēts cenzēts!)... kā var nākamās lietas , kuras mums Rakstos no Paša Jēzus stabili apsolītas , būt aicinājums atteikties no Rakstiem???
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:23:16
-Jona-
Nu manējā cenzūra ir Svēti Raksti. Un tikai. Un, vai varētu palūgt kādu atsauci,tikai kontekstā ar visu Rakstos izteikto domu, bet ne izrautu no konteksta, kur ir aicinājums klausīties guidros mācītājos ( es viņu cilvēcisko gudrību neapšaubu) va Svētajos? Kur ir Rakstos tāds apsolījums?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:24:10
Ctulhu
Tev pašam vispirms ir jāparāda labā griba, tava labā griba . Otrs var tikai - pamudināt, ieinteresēt, lūgt par tevi...
Dvēsele, kurai virsū neizpirkts grēku vezums, nav spējīga saprast lietas, kas saprotamas tikai vienīgi garā, bet Bībele ir, pirmkārt un galvenokārt, Garīga Grāmata.
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:25:47
-Jona-

Un kurš no Baznīcas svētajiem akceptējis mācītāju Paiča, Rubeņa sacīto?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:27:18
aizdomīgais
Te ir uzskaitīti visi pamatojumi nākamām lietām , tālāk domā (vai nedomā) pats. Nav mans pienākums, tīšiem manas domas sagrozītājiem ar karoti mutē bāzt:

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=157108&t=157108
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:28:52
-Jona-
... Bībele ir, pirmkārt un galvenokārt, Garīga Grāmata

Oho, kas par gudrību! Vai drīkstētu noprecizēt terminu "garīgā"? - kas ar to tiek saprasts.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 12:30:22
aizdomīgais
Un kurš no Baznīcas svētajiem akceptējis mācītāju Paiča, Rubeņa sacīto?

nu, pagaidām te ir visu luterāņu forums, ja pareizi saprotu. Un nevis tava vai Muldera dzimtmuiža! Tālāk jau katrs uzklausa sev vairāk atbilstošo, un tev es taču neuzspiežu vispār nākt šajā manā tēmā.
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:31:51
-Jona-
Es atvainojos, ka nebiju izlasījusi Jonas gudros domu graudus, bet, ja godīgi, tie mani nepārliecina! Tajos saskatu Jonas gudrību, lai paceltos pāri citiem, bet ne saprastu Rakstu mācīto. Un, ja Jona nespēj izteikties, lai citi viņu saprastu, tad varbūt jāpestrādā pie sava izteiksmes veida?
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:34:14
-Jona-
Atkal Tu grābsties pa gaisu! Kāds sakars luterāņu forumam ar manis uzdoto jautājumu par baznīcas svēto akceptu? Ja apgalvo, ka baznīcas svētie kaut ko akceptē, tad pamato to, kaut ar katoļu baznīcas akceptu šai jautājuma!!!!
aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.10.20 12:37:45
-Jona-
es taču neuzspiežu vispār nākt šajā manā tēmā.

Bet mani šī tēma interesē! Ļoti labi šeit var saskatīt gara darbību! Vismaz vienu velna viltību būšu atkodusi! Kaut gan viņam tendence mainīties kā hamiljonam
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 12:45:13
Ctulhu
Gara iedvesmas var uztvert tikai ar sirdi (pulksteni nelabo ar cirvi, Balzaku nelasa ar roku un Mocartu neklausās ar kāju..), bet pie Jēzus Kristus - tātad - tikai vienīgi caur sirdi.
To nevar salīdzināt ar mehānisku valodu apgūšanu. To nenodrošina pat vislabākā teoloģiskā izglītība. Teoloģija (tāpat kā piem. medicīna) vispār ir stingri eksakta disciplīna, un pat augsti mācīts teologs var būt ļooti tālu no Jēzus.... tāpat kā vislabākais ķirurgs var nepavisam nebūt ar samarieša kvalitātēm apveltīts.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 16754