atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:10:21
1. A ja nu Paavilam kaa reizi noreegojaas aplam un sitiem pareizi?

Pajautā Jonai...

2. Ja es nemaldos, Mulders nemaz nav izlasiijis, kas dotajam tipinjam noreegojaas.

Par nelaimi nākās Jonas citētos fragmentus dažkārt pārlasīt... nu un tā teikt, man nevajag visu ķīmisko sastāvu pētīt, pietiek, ka atrodu indi... tāpat pārējo neēdīšu!

Nujaa, a uz kaada pamata tad P&Co buutu kanons? Uz Saula viiziju pamata? Tad jau citi tipinji uz savu viiziju pamata arii var buut kanons,kaadas probas?

Nu ne visiem tas ir kanons un saistošs... Tik redz Jona te vicinās ar "īstajiem kristiešiem". Taču "īstie Kristieši" visos laikos un vietās Pāvilu & Co ir ņēmuši par pilnu un kāreiz kā collštoku izmantojuši. Tā kā... ja Jona paģēr, ka viņai tur kaut kas norēgojies... nu un tad... tik tam sakars ar Kristietību ir tāds pats kā Cūkai ar Aviāciju. Arī Jehovas Liecinieki un Mormoņi lieto vārdus Kristus, Dievs, Pāvils... tik šamiem līdz kristietībai kā zaporožecam līdz saulei!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:12:02
Lai tiktu Paradīzē, vispirms gan ir jāpilda Derība...

Nu un es nemaz nešaubos ka Dievs savu derību pilda... viņš nemelo! Tā kā... ja Dievs pilda derību, tad es esmu Paradīzē

A to vai Mulders ir no ļaunuma atgriezies... sorry Jonuci, ne tev noteikt! Tev acs nav tik tīra lai redzētu to, ko tikai Dievs redz!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:12:42
A ja ir pietiekosja, tad kaada X peec tur piekabina veel visaadu saubiigu tipinju tjipa Sauls atklaasmes?

A Sauls ir daļa šīs atklāsmes
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:16:20
Lai tiktu Paradīzē, vispirms gan ir jāpilda Derība... arī Rakstos nekur nav tādas fīčas, ka no ļaunuma neatgriezies jau automātā pestīts, nekur .


Jona, ja es tev šādu Rakstu vietu parādīšu un parādīšu tieši no paša Kristus mutes, vai tad novērsīsies no visiem saviem maldu mācītājiem un atgriezīsies no saviem maldiem?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 13:16:45
Un kaapee Sauls ir, abet Valtorte ne?

A tāpē, ka Sauls patiesību runā, bet Valtorte savas maldīgās atklāsmes! Pāvils ir kontaktējies ar Kristu un Kristus speciāli pavēlēja Pāvilam sludināt, plus Pāvilam bij mandāts no Apustuļiem un paša Dieva, apliecināts no citiem! Pāvils bij no iesākuma, no Kristietības sākuma... viņš ir tas, kas faktiski pagāniem Kristu pasludināja un darīja Kristu zināmu arī mums... Caur viņa Vārdiem mēs pazīstam Kristu un to Kristu, ko Pāvils sludina arī mēs pieņemam, bet atšķirīgus Kristus noraidām... kā pats Pāvils Galatiešu vēstulē piekodina - ja kāds sludina citu Kristu un citu Evanģēliju nekā to, kas no iesākuma pasludināts, tad lāsts pār to. Valtortes Kristus nav tas pats Kristus, kas no iesākuma sludināts... to pat bērns var ieraudzīt veicot elementāru Kristu salīdzināšanas operāciju!
Taču daudzi maldu mācītāji un pieviltie pasaulē izgājuši, kas šo viltus Kristu pieņem par īsto un tādējādi noraida Pāvila sludināto Kristu... un tamdēļ tie, kas tic uz Rakstu Kristu neklusēs, kad maldinātāji nāks... kaut vai kā gaismas Eņģeļi... kaut vai lamādami mūs no panckām ārā, jo ne jau cilvēku priekšā man jāatskaitās būs...
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:19:03
Mulders
Tikai tā Derība, tev par nelaimi, ir abpusēja ... tāpēc ar savu apriori pestīto ļaundaru klubiņu tu esi apmēram komiksu līmenī attiecībā uz Rakstu izpratni. Pat bērnu Bībele ir nopietnāka, ja esi ieskatījies.

Stabiliem Slepkavām (tava paša liecība par sevi, ja kas!) - stabili garām .
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:22:07
To jau mēs esam Delfos līdz baltām pelītēm izrunājuši.
Ticībā Jēzus dod pestīšanu, jā gan, tak jau nelaime tāda, ka ļauns par ticīgu nemaz nav uzskatāms (pēc mūsu luterāņu TA!).

Tu mīli sevu saukt vienlīdz par svētu, bet kāpēc gan atteikties no tautā pārbaudītā apzīmējuma - svētulis? :P Tev kā kulaks uz acs.

-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:39:24
par Mariju Valtortu (reiz jau še pieminēta/nozaimota):

Katoļiem var jau šo to pārmest, bet tikai ne to, ka viņi atklāsmes/brīnumus pārsteidzīgi apstiprinātu. M.V. gadījumā viss vairāk kā skaidrs - viņa pati sen jau mirusi, savukārt viņas darbam sekojošie labie augļi nāk joprojām un stāvgrūdām...
atklāsmi jau daudzus gadus zem mikroskopa pētījuši teologi un atraduši par parastam mirstīgam pilnīgi neiespējamu lietu...

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/maria_valtorta.htm

Es nejauši uzdūros netā un Balsi atpazinu uzreiz, pirms vēl Pujats bija grāmatā izdevis

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:40:12
Jona... nezinu, es esmu zem Jaunās Derības... ja tu esi Jūdu prozelīts, kāda man ar tevi daļa... Jaunā Derība ir Dieva dāvana...

Jer 31:
31 "Redzi, nāks dienas," saka Tas Kungs, "kad Es slēgšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,
32 ne tādu derību, kādu Es citkārt slēdzu ar jūsu tēviem, kad Es tos ņēmu pie rokas un izvedu no Ēģiptes zemes. Šo derību tie ir pārkāpuši, kaut gan Man bija noteikšana pār tiem, tā saka Tas Kungs.
33 Nē, šāda būs derība, ko Es slēgšu ar Israēla namu pēc šīm dienām, tā saka Tas Kungs, Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta.
34 Tad nemācīs vairs draugs draugu un brālis brāli, sacīdams: atzīstiet To Kungu! - jo visi Mani pazīs, lielie un mazie, tā saka Tas Kungs, jo Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku!"

Redzi... jaunā derība ir NE TĀDA kā vecā Derība!
Bet lūk ir vecā derība:

2 Moz 34:
27 Un Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Uzraksti šos vārdus, jo pēc šiem vārdiem Es esmu slēdzis derību ar tevi un ar Israēlu."
28 Un viņš tur bija pie Tā Kunga četrdesmit dienas un četrdesmit naktis; maizi viņš neēda un ūdeni nedzēra. Un Viņš uzrakstīja uz akmens plāksnēm derības vārdus, desmit vārdus.

Redzi... Vecā Derība bij slēgta uz Dekaloga Bāzes!

Bet Jeremija pravieto un Ebreju vēstulē 8 nodaļā tas atkārtojas... Jaunā derība ir ne pēc vecās derīabs parauga

Pats Dievs caur VD pravieti un JD rakstiem ir paziņojis, ka Jaunā Derība NAV pēc dekaloga parauga veidota! NAV! Basta... un nekāda tava māžošānās nevar atcelt Dieva Vārdu... Dievs to ir teicis vairrākkārt... Jaunā Derība ir citādāka... labāka... un Jaunās Derības apsolījums ir šis... "Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta.
Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku!"

Lūk tam es ticu... un tur tu neko nespēj padarīt!

Nu vai esi gatava dzirdēt Dieva Vārdu, kur ļaundarim tiek Paradīze apsolīta... no paša Kristus mutes... ??? Pietam pēc tam, kad ļaundaris ir skaidri liecinājis, ka viņš IR ļaundaris un pelnījis nāvi!

Ja es tev šādu vietu Rakstos parādīšu... vai tu atgriezisies no saviem maldiem un ticēsi, ka tas, kas cilvēkam nav iespējams un kādēļ dekalogu pildošais jaunēklis tomēr aizgāja noskumis, tad tomēr pestīšana un glābšana ir iespējama Dievam, kas cilvēkam nav pa spēkam?

Kad tu mazā dumiķīte beidzot ticēsi, ka bez Jēzus Kristus TU (īstā patiesā kristiete) NEKO nespēj darīt! Tas ir tas, kam tu nespēj ticēt... ka pestīšana ir Dieva darbs, nevis cilvēku nopelns. Ka pestīšana ir Dāvana... HAĻAVA no Dieva, nevis tevis nopelnīta alga! To nopelnīja Kristus nevis tu... Kristus ir izdarījis to, ko tu nespēj... un ka Kristus šo nopelnu dod ne tikai tev, bet arī tev tik ļoti nīstajam Mulderam... un to var saņemt vislielākie šīs pasaules mūdži, kuru rokas ir asinīs mērktas... un tomēr Dievs spēj šos asiņainos grēkus mazgāt baltus kā sniegs. Tu tam nespēj ticēt, jo tu gribi tiesāt ar cilvēka mēru... tu nespēj noticēt Dieva žēlastībai... tādai žēlastībai, kas piedod grēkus... pat tādus grēkus, kurus tu nespēj piedot... tu nespēj ticēt, ka Dievs ir labāks par tevi, žēlsirdīgāks par tevi un mīlošāks par tevi. Tu nespēj noticēt, ka Dievs var būt labvēlīgs tiem, kurus tu sauc par meļiem, slepkavām un ļaundariem... bet newsflaš... Dievam tavs viedoklis par cilvēkiem nav saistošs... par cilvēku Dieva priekšā liecināsi vai nu TU pati par sevi, vai Kristus par tevi liecinās... Un kas ir tāds ko TU vari Dievam dot par savas dvēseles atpirkšanu.

Un tieši tev tik ļoti lielu naidu izraisa Dieva labestība... tev šķiet, ka tu esi viņa Vīna dārzā strādājusi 12 stundas, un tev derdzās, ka kāds saņem to pašu algu, laigan ir strādājis tikai 1u stundu! Tev šķiet, ka tavi darbi ir tie, kas tev dod pestīšanu, tamdēļ tu to salīdzini ar kādu citu, kas tikai tic uz Kristu un kuram taisnība tiek pielīdzināta caur šo ticību, ne caur darbiem, un tad tu redzi, ka tu esi par velti gaisu situsi... jo ne tavi darbi, ne tava dekaloga pildīšana tev dod pestīšanu, bet kāds... kuram tu pat neesi cienīga kurpes sasiet! Un tu viņu zaimo, zaimodama tos, kas pie viņa nāk salauzti un satriekti, to atzīdami un Dieva piedošanu meklēdami un ticēdami šiem varenajiem vārdiem - "Šodien tu būsi ar mani Paradīzē"

Tu pati tur iekšā neej un citus nelaid... un tomēr... Dieva Vārds ir stiprāks par visas pasules viltus maldu praviešiem, kas grib cilvēkiem uzkrāmēt tās nastas, kuras Kristus pats ir paņēmis prom... un Dieva Vārds rada realitāti - tamdēļ, tu nekad nespēsi ar visu savu mūdžu varzu atņemt Muldearm to, ko Dievs viņam ir devis un apzīmogojis ar Kristus asinīm! Tev nav vara atņemt man to, ko Dievs manā kristībā man ir uzdāvinājis... un Kristus nemeloja sacīdams, ka nekas nespēs viņa avis izraut no Tēva rokas! Arī tu un visa tava "liecība" pret Mulderu... Ragainais Mulderu var apsūdzēt DĀUDZ labāk nekā to spētu tu 100 gados... un tomēr Dieva priekšā Velns klusēs... jo Muldera grēki ir Kristū mazgāti, lai kā tev gribētos Mulderu uz elli nosūtīt... Dievs savu Vārdu pār Mulderu viņa Kristībā ir teicis un Mulders tam tic... Dievs nemelo!
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.10.16 13:41:37
Šmatriks [212.93.96.73]
Valtortei bija sirdi aizgrābjošas vīzijas par
1)blondiem un zilacainiem Jk + Marija /diezgan tipiski Jūdu pārstāvji, vai ne?/
2) Galdnieks JK bija specializējies nezkādēļ celtniecībā un būvēja mājas, nevis koka benķīšus... izmantojot skrūves... jau tālajā 20-30 mūsu ēras gadā..

Un Noa patiesībā uzbūvēja zemūdeni ar skābekļa reģenerācijas sistēmu, a Sodoma un Gomora uzgāja gaisā, jo Lata ģimeni izglābt ieradušies eņģeļi veica diversiju vietējā AES... izslēdza reaktora avārijas atslēgšanas automātisko sistēmu, zinies...

Bet Ādolfs 1945. gada aprīļa beigās iekāpa lidojošajā šķīvītī un aizlidoja uz Noišvābiju pie pengvenčegiem...
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:42:55
-Jona-
Vai tik Tu kādā katoļu iestādē neborē kristiešiem sevis vēlamo patiesību? Nu dikti pazīstams stiliņš..... Vai tomēr jūs daudzi ar tādiem uzskatiem, ka galva no jūsu putras uz riņķi iet?...
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:43:01
šmatriks - masiks
Diezgan nelietīgi no tavas puses... vai man izplāt še visus delfu linkus, kur tas jau pierādīts ticis? lai nu tā būtu...
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=157740&t=157579
(sākot no kom. Jona 06-09-08 20:58)
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:47:07
aizdomīgais
Bet nevajag taču aizdomīgi citam savu privāto domugaitu piesiet... var taču nākt šeit un atklātā sarunā atspēkot..? Es vnk piederu pie tiem kristiešiem, kuri nebaidās no tā Labā, kas arīdzan citās konfesijās atrodams.
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:48:46
Nu labāk par Mulderu jau nesanāks gan.... Viņam šo lietu uzticu par visiem 200%!!!! Un piekrītu!!!!!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 13:52:29
Tb visaadi tur Luukas, Marki,Jaanji proljetajut....

Ctulhu... šie vīri arī ir šīs pašas atklāsmes daļa... un pirmā daļa. Mēs par Pāvilu runājām un par to kāpēc viņš ir šajā pašā &CO. Tamdēļ jau rakstīju & Co, ka ne jau Pāvils viens mums Kristu atklāj!

Tieši otrādi... Vēsturiski 4i Evanģēliji + Pāvila vēstules vienmēr tikušas uzskatītas par kanonu, par pamatu pamatu, nekad nav bijušas apšaubītas un visos laikos un vietās lietoti kā doktrīnas pamatu pamats. Tā teikt... nekas Kristietībā nevar būt pret 4 Evanģēlijiem un Pāvila vēstulēm... tie ir collštoks collštokā, tie definē to prizmu caur kuru jāskatās uz visu pārējo JD!
Tieši herēzes ir cēlušas, kad par šo prizmu pieņem kaut kādu Atklāsmes grāmatu vai Jēkaba Vēstules... kuras vēsturiski IR bijušas apšaubītas un ne vienmēr visur lietotas Baznīcā... tādējādi, tām nav tāds pats doktrinālais spēks un jauda kā Evanģēlijiem un Pāvila vēstulēm... Tā ir tā Homolegomena un Antilegomenas jautājums, kas Jonai ir vispār melna bilde, vpročem kā jebkāda cita apjēgsme par to kā Raksti ir organizēti, lietojami un lasāmi!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 13:58:07
Ctulhu, ar Saulu pats Kristus runāja... Kristus bij augšāmcēlies!

Var jau gadīties, ka šis vēl ar kādu runā... kas svarīgi, Kristus nekad nerunā sev pretīm... tā kā manis pēc te var rēgoties dajebkas, ja šis "dajebkas" runā pretēji tam, ko Kristus ir teicis, tad tam nav nekādas nozīmes. Tieši tamdēļ visādas Medžugorjas un Fatimas var arī pasūtīt 3 mājas tālāk... jo lai kas tur rēgotos, tas nesludina Biblisko Kristu bet kaut kādu - jā skaistu un mājsaimniecēm psiholoģiski patīkamu vēsti - bet tas nav tas, ko sludināja Apustuļi. Tamdēļ... uvi... noraidām! Tu tač nedomā, ka ienaidnieks nāks atklāti... tas ir normāla taktika, vispirms iedot labas lietas, teikt to, kam jebkurš piekrīt... un tad kad cilvēks ir pieradināts un uzmanība iemidzināta... tad sāk lēnām indoktrinēt indi... sākumā nelielās devās, lai nejūt... kāmēr pierod... un skat, paiet īss brīdis un tu vairs sen netici sākotnējai vēstij, bet indoktrinētajai indei... kuru pats uzskati par labu... jo vai tad tāds labs cilvēks, kā šis sākumā bij, var man ko sliktu mācīt.
Kā tad tu domā visādi Jehovas Liecinieki ievelk citus... Vispirms rāda un lielās ar saviem labajiem darbiem, savu morālo stāju etc. etc. etc... tad lēnām sāk norādīt oponentu trūkumus (savējos klusējot) pārliecinot, ka visi citi ir īsteni monstri... un drīz tu sāc šiem uzticēties, un tikai tad sākās īstās odziņas!
Te ir novērojams tieši tas pats... ne par velti Jona norāda uz "labajiem darbiem"... arī Als Kapone uzturēja bērnu namus un daudz labus darbus darīja... vai tas viņu padarīja par labu cilvēku. Tieši tamdēļ Mulders skatās un klausās kāda mācība tiek sludināta, jo ārēji labus darbus prot darīt arī neticīgie un pat nelieši! Arī Kains darīja labu pareizu upurēšanu, bet Dievs redz sirdis... viņš redz to vārdu, kas mīt ikvienā no mums... to pārliecību un uzskatu kopumu. Un tu jau nezini kāpēc kāds dara labo... motīvus redz tikai Dievs, to "serdi" kas ir atbilde uz visiem "kāpēc" neredz neviens cilvēks, un loģiski, ka Velns jau neatklās ka viņa motīvi ir ļauni...
Tieši tamdēļ arī Dievs izņem no mūsu rokām šo "labo darbu ieroci" - speciāli sakot - Dieva pestīšana ir dāvana, ne no mūsu darbiem, lai neviens nelielītos. Bet Jonai galvenais un centrālais arguments ir kāreiz šī lielīšanās ar darbiem!
Un TĀPĒC ka es nekad neesmu ar savējiem lielijies un Jona tos vienkārši nezin, viņa iedomājas, ka viņai ir "hig-ground" jo redz, viņai ir Labie darbi, bet Mulderam nav (jo Jona par tiem neko nav dzirdējusi) tātad Jona ir īsts kristietis, bet Mulders ir tikai mutes bajārs!

Bet pareizi te jau teica - Vārds pret Vārdu, lai cīnās Gari! Jo darbos pat budists viduvējs pārsit visas JOnas kopā ņemtas un tomēr, viņš tamdēļ nav pestīts!

Pāvilu jau arī sākumā par pilnu neņēma... tikai tad, kad redzēja, ka viņš tiešām Kristu sludina un citi Apustuļi viņa mācību atzina par labu esam un atbilstošu Kristus mācībai! Dievs jau pats par sevi liecina, un neviens neiebildīs, ka te kāds "pravietis" sludinās Kristu... iebildes ir pret tāda Kristus sludināšanu, kurš ir pretrunā Rakstu Kristum kādu mēs pazīstam no Apustuļiem!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:58:41
aizdomīgais
Nu, lūk... tu uzticies Mulderam, es - nekādā gadījumā. Melim un slepkavam - nē, nekādā gadīkjumā .

Es toties gluži vnk atpazīstu Balsi un sekoju Tai, tā pavisam vienkārši... jo patlaban notiek kas? - nāk solītais Kristus zobens un nošķir āžus no avīm.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:04:16
Ctulhu
Lai tu tā nenopūlētos, pateikšu uzreiz - (kāpēc M. kā no velns no krusta baidās no šīm atklāsmēm) - jo tur visas JD normas ir atkārtoti apstiprinātas! Tas ir pats pats galvenais tajās.
Un tā kā jadrjonijs jau paguvis pusi JD izrediģēt/sevi paradīzē iestumt, tas gluži vnk nekādi neiet kopā ar viņa plāniem
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 14:06:23
Es toties gluži vnk atpazīstu Balsi un sekoju Tai, tā pavisam vienkārši... jo patlaban notiek kas? - nāk solītais Kristus zobens un nošķir āžus no avīm.

Nu un vai vēl kādu liecību par šo garu vajag?

p.s. BTW tev šī nošķiršana var izrādīties liels pārsteigums
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:07:04
-Jona-
Mulders slepkava un melis? Vai tādēļ, ka viņš stabili stāv Rakstos? Mans Dievs ir Jēzus Kristus, kas par maniem grēkiem izlējis savas asinis arī par manu grēku piedošanu. Un Mulders stāsta Tev tieši to, kas stāv rakstīts Rakstos - vienīgajā un patiesajā Autoritātes spēkā!`
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 12872