atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:20:15
Saturs - nu saturs precīzi atbilst nosaukumam - tātad priekš izredzētajiem (t.i. reāliem sekotājiem un nevis parketa kristiešiem). Tiem, kas gatavi sekot Jēzum it visā un nevis oļinietēm, kam pat dekalogs kā smaga nasta (problēmas neatņemt kaut ko otram), bet - kurš jau tiktāl Jēzū izaudzis, ka gatavs otram no sevis dot .
un - tieši laimei - arī precīzi. Neaptverami samīļots sajutīsies ikviens nelaimītis, lai vai kāds arī nebūtu viņa nelaimīgumam iemesls... īpaši aplaimoti būs mācītāji/priesteri, Savus konsekrētos dēlus Jēzus uzrunā ar īpašu mīlestību..

Šī tātad ir mana nesatricināma liecība par grāmatu, kas manu pašas ticību vismaz dubultoja, ja ne daudzkāršoja...
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:27:33
Ct, laikam diskusijas nosaukumā ir nosaukums
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:30:08
Taču vispirms laikam būtu jātiek skaidrībā ar šo nelaimīgo Sola Scriptura (jeb pareizāk - ar stabili aplamo SS izpratni daudzu luterāņu galvās, kā šepat ar izbrīnu uzzināju).

Te es jau papūlējos uzslkaitīt gandrīz visu, kas JD šai sakarā piekodināts:

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=157108&t=157108

... tātad - noliegt Dzīvo Vārdu šodien būtu neiedomājama augstprātība, turklāt absolūti nebibliski...
(bet ka Sv.Raksti ir un paliek pamatu pamats un visām t.s. jaunatklāsmēm ar tiem nevainojami jāsaskan, vairāk kā pašsaprotami).


P.S.
Jadrjono bombītāju lūdzu netraucēt. Nevēlos apgrūtināt nevienu savu tēmu ar zaimu/melu tiražēšanu. Turklāt tavs viedoklis jau šeit pietiekoši izplāts garumgaros opusos, vairākās tēmās un uz ntajām lpp. ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:32:02
Kārtējais vitlus praviešu sludināšana!

Kristus reiz nāca un Runāja... caur savu Vārdu. VIņš pats ir Dieva Vārds. Kristus arī caur savu Vārdu šodien runā un tas ir pietiekams un kā pats Kristus saka - Visu, ko man Tēvs devis, es jums esmu atklājis. Tā nu viss, pestīšanai jau ir atklāts un Kristus mācība vienreiz par visām reizēm nodota apustuļiem, reiz sludināta publiski, bet vēlāk pierakstīta rakstos.

Vēl vienu reizi Kristus nāks pasaules beigās, turēt tiesu, tad arī Viltus Pravieši tiks iztiesāti - arī tie, kas brēks - vai mēs Tavā Vārdā dēmonus neizdzinām, brīnumus nedarījām...

Nu un tā kā nedz tu nedz "viens katolis" nav nekāds ukazs kristiešiem, un "godīgs kristietis" ir tāds, kas uz Kristu tic, nevis tāds, kas tic visam tam, kam Jona tic, tad... tā teikt... suņi rej, bet karavāna iet tālāk!

Pilna pasaule ir ar "reāliem sekotājiem"... tik viņi reāli seko paši savām mācībām, maldiem un izdomām... un nespēj sekot Kristum, jo netic Kristus Vārdam... un viņi to nevar, jo tas viņiem nav Tēva dots!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:32:52
Te var iečekot i-netā, bet nudien neieteiktu tā no neta vnk arī steigā lasīt. Tas būtu pārāk pavirši priekš sarunas ar Viņu!

http://www.choisisdejesus.org/


Ja kāds tā uzreiz nespēj noticēt kaut kam tik neiespējamam, tad kā zināma sākumgarantija grāmatai ir virsū paša Pujata imprimatur (lai gan tur izlasāmas arī baznīcai ne pārāk glaimojošas rindas..). tā ka...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:33:19
.. tātad - noliegt Dzīvo Vārdu šodien būtu neiedomājama augstprātība, turklāt absolūti nebibliski...

Raksti ir Dieva Dzīvais vārds! Un jā, to noliegt būtu neprāts. Tieši tamdēļ mēs visādus Lašānus Valtortes u.c. "praviešus" karinām uz nagliņas, tikmēr kāmēr viņi sludina pretēji Dieva Vārdam!

-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:35:15
Jadrjonais - teicu jau tev - nenāc! Grāmata nudien nav priekš meļiem un slepkavām, saproti taču vismaz tik daudz!

Šo atklāsmi tu esi apmelojis jau ar to vien, ka nelasījis piedēvēji autoram - pierakstītājam uzdošanos par Jēzu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:36:20

Ja kāds tā uzreiz nespēj noticēt kaut kam tik neiespējamam, tad kā zināma sākumgarantija grāmatai ir virsū paša Pujata imprimatur (lai gan tur izlasāmas arī baznīcai ne pārāk glaimojošas rindas..). tā ka...


A Pujāts ko pa ūdeni prot staigāt, ūdeni vīnā pārvērst jeb moš par mūsu grēkiem ir pie krusta miris un augšām cēlies. Tā kā "Paša Pujāta imprimatur" (kas tas tāds?) ir... eee... so what?

Bet Bībelei ir paša Dieva autoritāte! Tā kā neviens cilvēks nav augstāks par Kristu, tad... sorre... kāmēr tiek sludināts pretēji Dieva Vārdam, tikmēr... tikmēr neko... visi pasaules pujāti un Pāvesti kopā ņemti nevar kustināt nevienu burtiņu Dieva Vārdā!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:37:17
tamdēļ mēs visādus Lašānus Valtortes u.c. "praviešus" karinām uz nagliņas, tikmēr kāmēr viņi sludina pretēji Dieva Vārdam!


Nerunā atkal visu vārdā!
un tinies ar labu, melu kule vai arī man būs jālūdz Mods, lai es drīkstētu nesarunāties ar permanentu meli/mazu bērnu bombītāju???
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 12:39:05
Jona, droši!

Lūdz Modu!

Vēstures ierakstam, lai nepazūd un Mods filrē kontextu:


-Jona-
[Online]
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:37:17
tamdēļ mēs visādus Lašānus Valtortes u.c. "praviešus" karinām uz nagliņas, tikmēr kāmēr viņi sludina pretēji Dieva Vārdam!


Nerunā atkal visu vārdā!
un tinies ar labu, melu kule vai arī man būs jālūdz Mods, lai es drīkstētu nesarunāties ar permanentu meli/mazu bērnu bombītāju???

Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:44:34
Ctulhu, tev ar Jonu nav bijusi darīšana, šamā ir labs traš-indikators pasakām! Fano par visai hrenovas kvalitātes "atklāsmēm"... tipisks mājsaimnieces sindroms, mazvērtības komplex sajaukts ar reliģisko fanātismu rezultātā - pilnīgs čau smadzenēs ar pārspīlētu "svarīguma" un "izredzētības" sajūtu, kas robežojas ar slimīgu mesiānismu!
Tak redzi šamās reakciju uz manu parādīšanos vien... Neviens neticīgais šamo tā nevar izvest, kā viens viduvējs Mulders! Jo maita Mulders, atšķirībā no neticīgajiem, zin gan to, kas Rakstos rakstīts, gan spēj pamatot savu pozīciju, atspēkot Jonas pozīciju... Jonai tik atliek stāvēt uz neatzītām "atklāsmēm" un uzdot tās par Kristietībai saistošiem papīriem un tad pozicionēties, ka Mulders ir ķeceris, jo neatzīst nekādas Baznīcai saistošas atklāsmes kā tikai aputusliskos Rakstus. Tik Jona ne uz to stabu rej... Luters & Co ir noraidījuši un podā nolaiduši DĀAAAUDZ lielākas autoritātes par kaut kādiem aptaurētiem praviešiem - pašu Pāvestu ar visu viņa Maģistrātu, Tradīciju un Koncilu lēmumiem! Domā par velti virs Luterāņiem vēl tagad stāv Tridentas koncila lāsti...

Kaut kāda maza šunelīša - Jonas - žvankstēšana pie kājām toč mani nešūpo... bet izvilkt no Jonas visu viņas "izredzētību un Kristus mīlestību" kā uzskates līdzekli, to gan te der izdarīt... šob tauta zin savus varoņus!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:55:59
Mulders, klausies, vai tik kāds čigāns nav Tevi nolādējis? /tipa kaut Tu lepns paliktu/
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:57:14
Ctulhu, nekas netraucētu, ja vien viņi paši nebūtu izteikušies par formu kā un kur šie translē atklāsmes

Redz kas Jonasveidīgiem nepatīk... tāds sūdīgs vēsturisks fakts, ka ticīgie līdz visām šitām "atklāsmēm" daudzus gadu simtus un pat tūkstošus nāca pie Kristus ticēja un tapa pestīti... kas nozīmē, visas šīs atklāsmes nepieliek ne kapeiku pie cilvēku pestīšanas. Tas ir... cilvēks var tapt pestīts BEZ šīm ad-on atklāsmēm.

Teoloģiski (slinkums te iedziļināties) tas noved pie vienkāršām lietām kā Kristus inkarnāciajs noliegšanas, Kristus nozīmes mazināšanas etc. etc. etc.

Kā arī... tas, ka Jonas teoloģijā šādi tādi key-punkti balstās Jāņa Atklāsmes grāmatā - vien liecina, par viņas ticības līmeni un "izredzētību"... normāla parādība pie sektantiem, kuri nevarēdami savilkt galus ar Homolegomenas atklāsmēm ķerās pie Antilegomenas, to pretstatot pašam Kristietības centram, rezultātā dabonot tādus murgus, kuros pac ragainais kaklu nolauzīs!

Bet nu nekas... kā stāv rakstīts - Viņu neprāts visiem būs redzams! Lai Jona pavāvuļo... pasludina šos Praviešus... kā jau teicu - tautai ir tiesības savus varoņus pazīt!

Jonu arī besī tas, ka es mierīgi varu pateikt, ka esmu grēcinieks, melis, ļaundaris, slepkava, tēva mātes nīdējs, zaimotājs utt. utjp... un tomēr ticu, ka Kristū man ir pestīšana, ticu, ka Kristus mani darījis par savas Valsts iemītnieku, ticu Kristus apsolījumiem un upurim un Svētajam Garam, kas mani pārveido... un kā viens no šīs pārveidošanas rezultātiem ir pilnīga netolerance un neiecietība pret "kristīgajiem maldiem un ķecerībām"...
Jona sevi uzdod par luterāni un tomēr Lutera vienu no tēzēm nekad nav sapratusi... ko nozīmē - "Svētais Grēcinieks" Tipiska legālistu un burta kalpu kļūda... kas ved izmisumā, sirds nocietinātībā un tādā paštaisnībā, kurā paši sevi vairs nespēj redzēt Dievišķā gaismā, bet tikai caur savu legālistisko "Izredzēto un reālo sekotāju" prizmu! Tā teikt kārtējā PPB
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:57:48
Ctulhu
Apskaties pirmo linku uz delfu forumu, tur es uzskaitīju gandrīz visus momentus JD, kur nākošie pravietojumi tiek nešaubīgi apsolīti.
Savukārt viltus pravieši (būs arī tādi) mums vnk jāatpazīst pēc Augļiem/Darbiem.

Jēzus nudien nav iebalzamēta mūmija un JDerība nudien nav Viņa sarkofāgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:58:26
Zive... ir ir

Man nav problēmas ar to, ka esmu grēcinieks. Manuprāt te prosto citiem ir problēmas, ka ticu tam, ka Jēzū esmu pestīts un man ir uzdāvināta Paradīze par baltu velti!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 12:59:53
Jona, bēda jau tāda, ka tu pat nezini, ko nozīmē "Pravietot"... klasiskā mājsaimnieču kļūda - uzskatīt, ka tas ir zīlēt nākotni
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:02:16
Ja Tu njem ausiis tipinju A ( Paavilu), kuram kautkas noreegojaas, tad kaada X peec Tu nenjem ausiis visus paareejos tipinjus ,sito Valtorti ieskaitot?

Jo viņu pasludinātais texts ir pretrunā tam, kas norēgojās Pāvilam Tā kā Pāvils & Co tiek ņemti kā kanons (vārda kanons nozīme - collštoks) tad tā teikt... varbūt jauks texts no ētikas viedokļa... jauka reliģiskā fantastika, cilvēku pārdomas, skaista proza, dzeja... tb tas var būt dajebkas, izņemot Doktrīnas pamatu veidojošs texts. Tā teikt... ja kādam incē... lai... bet tas nekad nebūs Dieva Vārds un vēl mazāk... Baznīcai saistoša doktrīna!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:07:16
Lai tiktu Paradīzē, vispirms gan ir jāpilda Derība... arī Rakstos nekur nav tādas fīčas, ka no ļaunuma neatgriezies jau automātā pestīts, nekur .

Kas attiecas uz jadrjoniem slakteriem , tad viņi (ar savu šīspasaules valdnieka garu) varētu (augstākais) kādā cūku pulkā ieprasīties, nevis Valstībā iemeloties!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 13:07:25
Ctulhu, ja tā nav, tad sanāk, ka Kristus un Apustuļi ir melojuši, tobiš, ja viņu Atklasme NAV pietikoša pestīšanai, un "pilnā atklāsme" atnāk etaki 2 gadu tūkstošus vēlāk... nu hmmm... prasītos kudī vairāk seguma kā tikai Jonas brēkšana ar putām uz lūpām... tjipa - Mamai kļanusj - treugoļņik... Jonas ārdīšanās ir 0 vērta
Pietam, ja paskatās vēsturisko fonu, tad 19 gadsimts - no kura pārsvarā nāk viena daļa Jonas mācības - ir bagāts ar visādām "jaunām atklāsmēm" - no turienes mums nāk ij Mormoņi ij Jehovas Liecinieki ij Adventisti un vēl vesels Vagons un maza ķerra visādu "atklāsmju" un "mistiķu" kuriem katram bij tā īstā pareizā un papildinošā atklāsme, ar visiem viņiem Jēzus bazarēja, tik izskatās, ka šis piedzēries bijis... nejēdz divus teikumus skladna salikt, lai nebūtu tas šķērsām ar citu, ko šis jakobi teicis... vot ij sanāk... ļiba mēs metamies un ticam visādām basņām un tad Rakstus izmantojam kā "reference guide" lai pamatotu savas basņas, jeb otrādi... ņemam Rakstus par kanonu, kā tie arī tika veidoti, un ar to "izmērām" katru atklāsmi!

Es nesaku, ka atklāsmes nav vai nebūs, bet tās tiek mērītas ar šo collštoku... un ja netur šo salīdzinājumu, tad hotj visa pasaule var uz ausīm stāvēt, sist roku krūtī un zvērēt - ka tas ir trīsstūris - noraidīsim!
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.10.16 13:07:38
mans viedoklis , iepriekš atvainojos, ja kādu aizskaru
Kristīgā literatūra iedalās:
- Klasikā - Bībele , Katehisms , Sv. Augustīns un vēl daudz kas
- Bestselleros (dižpārdokļos) - Lašanss, Rufuss un vēl daudz kas.... man nav ne mazākās nojausmas , ko par viņiem teiks pēc 300 gadiem ...

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 16790