atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:10:00
-Jona-
Es vnk piederu pie tiem kristiešiem, kuri nebaidās no tā Labā

Vai drīkstētu palūgt Tavu interpretāciju vārdam LABS? Kas tas ir Tavā izpratnē?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:10:16
Ctulhu
Un taa kaa Mulders ar savu ierobezoto praatu kopainu neredz, tad Mulderam liekas,ka ir pretrunas ...

Nu tieši tā, kā reiz jau paskaidroju delfos:


Cik daudz drīkst atklāsme atšķirties no izejmeteriāla.

Nekristīgs ir tikai tas, kas nav no Kristus nācis. Kristus paša atklāsme laikam gan būs kristīgāka par kristīgu. Kas nespēj noticēt nevienai jaunai atklāsmei - tad vismaz pačekojis būtu, vai tas ko būtisku maina. Ja Tu, teiksim brauc ceļojumā un kāds Tev pastāsta sīkāk par ceļa sākumu, par galamērķi, un vēl motora uzbūvi... ko tas maina pēc būtības? Ja turpretī piedāvā maukt īsāk un ātrāk, apdzīt pareizi braucošos... a vāciņi vispār štrunts, var pa logu izmest..? Tik grūti saprast atšķirību?


...bet izmest vāciņus alkst tieši Mulders ar savu visatļautības teoloģiju
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:11:54

Nu tad jau ar Saulu ira tas pats. Vai tad vinja veestules padara vinju par labu cilveeku?


Es jau arī neticu Pāvilam tāpēc, ka viņš būtu labs cilvēks... Mossada Aģents parasts... atgriezies pie Kristus... pac vel par sevi liecina, ka gribot darīt labo, sanāk ļaunais... un tas ir pēc konvertēšanās. Tā kā Pāvils tieši tāpat liecina par sevi, ka viņš ir liels grēcinieks... un tomēr, viņš ir pārliecināts, ka saņems Kristus godības vainagu! Jonai nelīmējas šī Kristietības paradoxālā lieta... kā grēcinieks var saņemt pestīšanu! Kā tas, kas nav iespējams cilvēkam, var būt iespējams Dievam! Kā Dievs var izglābt grēcinieku bez paša grēcinieka darbiem! Kāmēr Jona to nesapratīs, viņa būs tāds... hmmm Jūdaists Kristietības mērcē!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:16:41
aizdomīgais
Jā, melis un slepkava, Hirosimas advokāts , ja nezini. bet oļiņietes var stāvēt Rakstos uz vella paraušanu un kaut uz galvas, jo:

... Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

bet šeit cita tēma.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:25:40
...bet izmest vāciņus alkst tieši Mulders ar savu visatļautības teoloģiju

Mana teoloģija ir šī:

Efez 2:
8 Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.
9 Ne ar darbiem, lai neviens nelielītos.

Tit 3:
5 Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā,
6 ko Viņš bagātīgi pār mums izlējis caur Jēzu Kristu, mūsu Pestītāju,

1 Jan 4:
4 Jūs, bērniņi, esat no Dieva un esat viņus uzvarējuši, jo lielāks ir Tas, kas jūsos, nekā tas, kas ir pasaulē.

1 Jan 1:
8 Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos.
9 Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.
10 Ja sakām, ka neesam grēkojuši, tad darām Viņu par meli, un Viņa vārdi nemājo mūsos.

1 Jan 5:
1 Ikviens, kas tic, ka Jēzus ir Kristus, ir no Dieva dzimis, un ikviens, kas mīl To, kas Viņu ir dzemdinājis, mīl arī to, kas no Viņa ir dzimis.

Gal 3:
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums .
26 Jūs jau visi ticēdami uz Jēzu Kristu esat Dieva bērni.
27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū.

Rom 8:
1 Tad nu tiem, kas ir Kristū Jēzū, vairs nav nekādas pazudināšanas.
2 Jo dzīvības Gara bauslība Kristū Jēzū tevi ir atsvabinājusi no grēka un nāves bauslības.

14 Jo visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni.
15 Jo jūs neesat saņēmuši verdzības garu, lai atkal kristu bailēs, bet jūs esat saņēmuši dievbērnības Garu, kas mums liek saukt: Aba, Tēvs!
16 Šis pats Gars apliecina mūsu garam, ka esam Dieva bērni.
17 Ja nu esam bērni, tad arī mantinieki - Dieva mantinieki un Kristus līdzmantinieki; jo tiešām, ja līdz ar Viņu ciešam, mēs līdz ar Viņu tiksim arī apskaidroti.

Jāņa 15:
3 Jūs jau esat tīri to vārdu dēļ, ko Es uz jums esmu runājis.
4 Palieciet Manī un Es - jūsos. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī.
5 ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt.

Lūk... es tam visam ticu, bet tu tam nespēj un nevari ticēt!

Tāda arī ir šo Vārdu liecība... man neviens vārds nav jāsaka, Dievs pats runā un šie vārdi kā uguns dedzina to Garu, kas tomēr gribētu Dieva bērnus pakļaut saviem likumiem un važām... Šis Gars atkal grib iekalt atbrīvotos cietumā... un šie Vārdi liecina pret šo Verdzības Garu... Vārdi, kas apliecina to, kas Jonai šķiet zaimi - Dievs savus bērnus ir atpircis un šie bērni ir brīvi, viņi nenopelna savu Dievbērnību, pas Dievs viņiem dāvina šo mūžīgo dzīvību, par velti... kā Mīlošs Tēvs dāvina visdārgāko saviem bērniem...

Hagartes bērni to nespēj saprast... viņi pieraduši visu pirkt... un nespēj ticēt tādai Mīlestībai, kura dāvina!

Viņiem šķiet, ka brīvam Dievā nozīmē visatļautība, viņi nespēj saprast, ka likums kas dēstīts sirdī vairs nav jāraksta uz ārējiem akmeņiem, vairs nav jāuzspiež kā laužņi zirga mutē, vairs nav vajadzīga sēta, kura norobežo mūs no aizliegtā dzīvības augļa. Šie cilvēki nespēj ticēt, ka bauslība var būt sirdī rakstīta... nevis ārēji uz pieres iedrukāta vai uz rokas uztīta, kā Jūdaisma tradīcijā!

Viņi netic, ka mirušie var augšāmcelties jaunai dzīvei... ka beigts līķis var tapt jauns radijums Dievā... kā stāv rakstīts!

2 Kor 5:17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.

17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.

viss ir tapis jauns.

viss ir tapis jauns.

viss ir tapis jauns.

Viņi tam netic! Jo redz tikai ārējo čaulu! Kura reiz kritīs! Kā stāv rakstīts!

Jes 25:
6 Tad Tas Kungs Cebaots sarīkos uz šī kalna visām tautām lepnu mielastu - mielastu ar vecu vīnu, ar trekniem ēdieniem, ar ilgi taupītu un labi nogulējušos vīnu.
7 Un Viņš liks izzust šai kalnā tam ārējās čaulas plīvuram, kurā tērptas visas tautas, un tai segai, kas pārklāta pār visām tautām.
8 Nāvi Viņš izdeldēs uz mūžīgiem laikiem, un Dievs Tas Kungs nožāvēs visas asaras no ļaužu vaigiem un liks izzust Savas tautas negodam visā zemes virsū, jo Tas Kungs to ir runājis.
9 Tanī dienā sacīs: "Redzi, tas ir mūsu Dievs, mēs paļāvāmies uz Viņu, ka Viņš mūs izglābs! Tas ir mūsu Kungs, uz Viņu mēs cerējām! Priecāsimies un līksmosimies par Viņa žēlastību!"


Viņi tam netic! Viņi to neredz... jo nespēj nedz redzēt nedz ticēt, viņi meklē zīmes un brīnumus, gudrību un skaistus vārdus, bet Jonas zīmei netic, bet tā ir vienīgā, kas mums ir dota!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:28:32
-Jona-
Un tā arī nesapratu - kast Tavā izpratnē ir saistīts ar vārdu labs ?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:31:35
aizdomīgais
Viss, kas nāk no Viņa/Avota, tātad gara augļi kā miers, prieks, mīlestība utt. - sīkāk sk. Kalna runu, plz.
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:34:13
-Jona-

oļiņietes var stāvēt Rakstos uz vella paraušanu un kaut uz galvas, jo:

... Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Tas jau izskatās pēc brīvprātigas interpretācijas - ja, kaut vislielākais slepkava, apliecinā Kristu par Savu Kungu ticībā, viņam tiks piedots Kristus nopelnu dēļ, pēc Viņa paša apsolījuma, un neviens vlens, pat cilvēka izskatā, nespēs neko darīt! Jo Tā Kungs un Pestītājs ir noteicis!!!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:36:01
-Jona-

Bet kādēļ tad Tu, cilvēks, centies dzīvot pēc miesas darbiem ?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:44:29
aizdomīgais
Tieši uz to cer tavs draugs M. - viņš negrib vis pildīt Derību, kā Jēzus to piekodinājis, viņa mērķis ir laist luni līdz beidzamam un tad tikt izglābtam kā tam Jēzus krusta kaimiņam !
Vai tāda ir Jēzus pavēle, tavuprāt? Ja nu tu tāds pats, tad - nu laimīgu taciņu

Es vēl saprastu, ka tā savu dzīvīti novelk tumsonīgs bezdievis, bet - kristietis ar stāžu, kas gadiem par morāli pļeperē??

29] Un, kad caur ticību tiek sa­ņemts Svētais Gars, tad sirdis tiek atjaunotas un iegūst jaunas tieksmes, lai varētu rasties labi darbi.
30] ...Ticība ir labas gribas un taisnas rīcības māte. ...
/pēc luterāņu Ticības Apliecības/

tā ka nožēlojami parazītisks dēle/dievmaizīšu kapsēta diezin vai būtu par Ticīgu saucams! Nu vismaz pie luterāņiem ne!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:44:40
Ctulhu
Un tā ir Viņa privilēģija.
Viņš dāvina visiem, kas tic Viņā Vārdam un Apsolījumiem! Ja cilvēks ir aizvēris savu sirdi, vai ietiepīgi bļauj nē, nē un nē, tad jau - kur Dieva vaina? Cilvēkam dota brīva griba....
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 14:47:06
Tieši uz to cer tavs draugs M. - viņš negrib vis pildīt Derību, kā Jēzus to piekodinājis, viņa mērķis ir laist luni līdz beidzamam un tad tikt izglābtam kā tam Jēzus krusta kaimiņam !

tā ka nožēlojami parazītisks dēle/dievmaizīšu kapsēta diezin vai būtu par Ticīgu saucams! Nu vismaz pie luterāņiem ne!

Kopēju vēsturei, lai nepazūd! Jona turpini, tavs Gars ļoti labu liecību dod par sevi!

Pastāsti vēl par maniem mērķiem un motīviem! Līdz šim zināju, ka tos pārzin Dievs... izrādās arī Jona tos perfekti pārzin

-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:47:35
aizdomīgais
Bet kādēļ tad Tu, cilvēks, centies dzīvot pēc miesas darbiem ?

Ka pēc labākās gribas pildu Derību, nepavisam nenozīmē censties dzīvot pēc miesas darbiem. kas par murgainu iedomu..
Kristietis attiecībā pret dekalogu var būt tikai divu veidu pozīcijās:
1. – iesācējs ar tā pildīšanu obligāti SĀK, kā Jēzus to pilnīgi nepārprotami paģēr,
2. – svēts un garā atdzimis to ievēro DABISKI.

nepiekrīti?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:48:20
-Jona-
Un kur tad Tavs gara auglis - mīlestība un pacietība? (par Mulderu) . Jeb tas ir izņēmums?
Un Diebs nav nācis bauslību atmest, bet gan to piepildīt! Kas dzīvo saskaņā ar gara aug`liem, bauslība uz tiem neattiecās, bet, kas no miesas darbiem - vai, vai, vai tam,,..
Bet vēl jautājums - ko Tu cilvēks, vari pats saviem spēkiem Pestīšanas labā izdaŗīt?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:49:42
Ctulhu
Bet, vai Lucifers būtu gatavs uz grēknožēlu?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:50:18
Mulders
Vot tāds ir mans Kristus! Taisnos dekaloga pildītājus pasūta bekot, a bet taisnīgi notiesātus noziedzniekus apžēlo!
/kristiec 19-09-07 15:33/

Nu redz... puiss bij dekalogu pildījis a par Jēzus mācekli nevarēja būt... skuju tad viņam dekalogs?

A laupītājs... dekalogu ne acu galā nebij turējis rokā, a bet par Jēzus Mācekli kļuva 20 sekunžu laikā!

Tā kā jā... es izvēlos to ceļu kura galā ir Kristus apsolījums "Patiesi patiesi tev saku, šodien tu būsi ar Mani Paradīzē"
/kristiec 19-09-07 15:49/

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=145129&t=145101


iekopēji vēsturei?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:52:59
aizdomīgais
Un kur tad Tavs gara auglis - mīlestība un pacietība? (par Mulderu)

šeit:

15 Bet, ja tavs brālis grēko, tad noej un pamāci viņu zem četrām acīm; kad viņš tev klausa, tad tu savu brāli esi mantojis.
16 Un, ja viņš neklausa, tad pieaicini vēl vienu vai divus, lai no divu vai triju liecinieku mutes katrs vārds tiek apstiprināts.
17 Bet, ja viņš tiem neklausa, tad saki to draudzei; bet, ja viņš neklausa arī draudzei, tad turi viņu par pagānu un muitnieku.
/Mt.18/

Es biju ļooti pat pacietīga, gadiem nemitīgus viņa melus un tīšus Rakstu sagrozījumus delfos pieciezdama!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:53:17
Ctulhu
Dekalogs vispaar ira diezgan nepilniigs un kljuudains moraales kodekss.

Jā,piekrītu - nu kur tad Dievs uz pilnību var cerēt?
Mirga
# Labojis Mirga: 2008.10.16 14:53:38
Kamēr jūs te strīdaties , es drusku jau palasīju grāmatu:

Tiem, kas nav iesakņojušies katoļu baznīcā, iespējams, radīsies iebildumi, bet tas nebūs būtiski. Ja saprasto būtu pierakstījis kāds nekatolis, tas būtu noticis citiem vārdiem, tā ka to, kas ir pateikts var atstāt malā un pievērsties tam, kas ir pateikts. Un tur pagaidām nav iebildumu.
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:55:24
-Jona-
Vai Tu viņu jau mācīji zem 4 acīm? Un viņš Tev neklausīja? Malacis!!!!!!

Kāpēc Tevi tik ļoti kaitina Dieva vārdi un darbi, kas teikti Rkastos? Mulders taču tikai par Tiem arī runā, un Tos arīdzan citē! ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 16417