atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.18 18:10:27
Janis Diekonts
... tikai tās bēdīgā veidā vienmēr kādā brīdī sāk konfliktēt ar Rakstiem. Te nu tad parādās ticība. Vai cilvēks tic tam, ko Svetais Gars caur Apustuļiem un Praviešiem jau ir teicis, vai labprātāk izvēlas kādu jaunu atklāsmi, lai justos kā īpaši izredzēts starp citiem kristiešiem...

Nē, te nekas ar Rakstiem nekonfliktē. Vienīgi JMarijas loma parādās kā daudz svarīgāka nekā Rakstos atklāts.. Bet tas nav nekas tāds īpašs, jo Rakstos taču ne tuvu nav pat paša Jēzus visi darbi uzskaitīti tā ka...

25 Bet ir vēl daudz citu lietu, ko Jēzus ir darījis. Ja visas tās pēc kārtas aprakstītu, tad, man šķiet, visa pasaule nevarētu uzņemt sarakstītās grāmatas...
/Jņ.21/
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.18 18:20:55
Janis Diekonts
... lai justos kā īpaši izredzēts starp citiem kristiešiem...

un kurš nez, tā jūtas? Izlasi grāmatu kārtīgi, jo izredzēts ir katrs, pilnīgi katrs!
Katram Savam bērnam Jēzus paredzējis tikai viņam vienam izpildāmu misiju , ko viņa vietā nevar izpildīt neviens cits . Pat Ctulhu, pat Sheksnam!

Bet ja kāds jadrjonijs joprojām alkst apriori izrēķināties ar svešiem bērniem, tad par ko izbrīns? Pats par sevi saprotams, ka tāds līdz savas īstās misijas izpildei ir vēl ļoti tālu.
P.S.
es piem., sevi nekad par izredzētu speciāli saukusi neesmu (kā piem., Mulders sevi par svētu ), bet nus... tu vari mēģināt aizliegt Jēzum to darīt..
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.10.18 23:40:50
-Jona- Nē, te nekas ar Rakstiem nekonfliktē.

Ar Rakstiem konfliktē jau tas vien, ka cilvēks paļaujas uz ko citu nevis Trīsvienīgo Dievu. Cerēt uz Marijas aizstāvību ir cerēt uz cilvēkiem. Cilveks nevar stāvēt Dieva tiesas priekšā...to spēj tikai Kristus. Visi Raksti liecina par Kristu. Kristus saka: "Nāciet pie Manis".

Lasot ievēroju vēl kādu lietu...šis Jēzus saka, ka dibina jaunu Baznīcu. Jaunu izredzēto kopību. Bet jaunas Baznīcas nebūs, jo tā, kas bija no sākuma pastāvēs līdz galam, jo elles vārtiem to nebūs uzvarēt.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.10.18 23:56:49
Mirga Grāmatā ticīgs cilvēks, katolis, ir pierakstījis savās lūgšanās un sarunās ar Dievu saprasto
Jautājums ir vai viņa pierakstītais ir Jezus teiktā tiešs un nekļūdīgs pieraksts, vai paša rakstītaja pārdomas pēc iedziļināšanās dziļi savā sirdī- brīva improvizācija?
Ja mums ir darīšana ar pirmo variantu, tad šie vārdi nav apšaubāmi un tiem jabūt iekļautiem Svētajos Rakstos, jo tādā gadījumā tie ir paša Dieva vārdi un tie, kā zināms, ir nenovērtējams dārgums. Ja mums ir nācis priekšā otrs variants, tad mēs to varam ievietot labakajā gadījumā pie teoloģiskiem rakstiem un pārdomām, kuras izteiktas īpatnējā veidā, radot iespaidu, ka Jēzus ir tieši to teicis, turklāt Romas baznīcas ietekmē ieguvuši tai tipiskas ievirzes. Tie ir un paliks tikai cilvēku domas un vārdi par Dievu.
Tad kas ir šie vārdi Jums- Mirga un Jona?
incognito
# Iesūtīts: 2008.10.19 08:12:21
Janis Diekonts
Dievs nemainās...Viņa teiktais pirms vairakiem tūkstošiem gadu ir tik jauns, itkā Viņš to būtu teicis šodien.

"Tad nu lai tavas acis nelūkojas žēlodamas: dzīvību pret dzīvību, aci pret aci, zobu pret zobu, roku pret roku, kāju pret kāju." (5Moz.19:21)

"Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: aci pret aci un zobu pret zobu.
Bet Es jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru." (Mt.5: 38-39)

Šis ir uzskatāms piemērs tam, ka Dieva izteikumi ar dažu tūkstošu gadu starpību var kardināli atšķirties. Tāpēc es vēlētos jautāt - kādā nozīmē tiek pieņemts, ka Dievs ir nemainīgs?
incognito
# Iesūtīts: 2008.10.19 08:14:56
-Jona-
godīgam fundamentālistam nepavisam nebūtu vajadzīgs kādu viscūcīgākajā veidā apmelot (kā piem., vislaik to Mulders dara), vai ne?

Taisnību sakot, man nav radies iespaids, ka Mulders apzināti melotu.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.10.19 10:27:19
incognito Šis ir uzskatāms piemērs tam, ka Dieva izteikumi ar dažu tūkstošu gadu starpību var kardināli atšķirties. Tāpēc es vēlētos jautāt - kādā nozīmē tiek pieņemts, ka Dievs ir nemainīgs?

Tā ir nesapratne, nevis uzskatāms piemērs, jo bauslība ir dota caur Mozu, bet žēlastība un patiesība nākusi pasaulē caur Jēzu Kristu. Dieva prasība pēc taisnības ir nemainīga. Un arī Viņa žēlastība paliek mūžīgi.
incognito
# Iesūtīts: 2008.10.19 13:50:45
Janis Diekonts
Bauslība ir dota caur Mozu, bet žēlastība un patiesība nākusi pasaulē caur Jēzu Kristu.
Tātad mēs varētu teikt, ka Dievs, lai arī nemainīgs, ir atklājies cilvēkiem dažādos veidos?
Šo veidu būtu vismaz trīs, kā Tēvs - bargs, greizsirdīgs un nežēlīgs; Dēls - mīlošs un žēlsirdīgs; Svētais Gars - mistiķu iemīļotais veids, par ko mēs īsti neko nevaram pateikt. "Vējš pūš kur gribēdams, un tu dzirdi viņu pūšam, bet nezini, no kurienes viņš nāk un kurp viņš iet. Tāpat ir ar ikvienu, kas piedzimis no Gara. "(Jn.3:8)
Mirga
# Iesūtīts: 2008.10.19 14:50:25

Ja cilvēks šodien lūdz Dievu un saņem atbildi, vai tad tā ir Dieva atbilde, vai cilvēka domas par Dievu?
Magdalēna
# Iesūtīts: 2008.10.19 15:29:54
-Jona-

Nezlasīju visu...
Neesmu lasījusi šo grāmatu, bet cik atradu i-netā, tad šīs grāmatas autors ir Leandrs Lašanss.
Kas ir Valtorte, kas arī tika pieminēta šajā diskusijā?- vai viņai ir kāds sakars ar šo grāmatu?
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.10.19 17:36:13
Mirga Dievs atbild konkrētam cilvēkam, bet tas nenozīmē, ka šī atbilde ir domāta visiem citiem cilvēkiem arī.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2008.10.19 21:06:50
incognito Tēvs - bargs, greizsirdīgs un nežēlīgs; Dēls - mīlošs un žēlsirdīgs; Svētais Gars - mistiķu iemīļotais veids
Nepareizi. Ikviena Trīsvienības persona ir viss Dievs. Kristū mēs redzam visu pilnību. Tā nav tikai kāda daļa no Dieva. Viņā mēs redzam kāds Dievs ir.

Kāds Viņš ir?

Saki tiem: tik tiešām, ka Es dzīvoju, saka Dievs Tas Kungs, Man nav prieka par bezdievja nāvi, bet gan par to, ka bezdievis atgriežas no sava ļaunā ceļa un dzīvo. Atgriezieties, jel atgriezieties no saviem ļauniem ceļiem! Kāpēc tu gribi mirt, Israēla nams? /Ec. 33:11 /

Jēzus nāca uz Galileju un sludināja Dieva evaņģēliju , sacīdams: "Laiks ir piepildīts, un Dieva valstība ir tuvu atnākusi! Atgriezieties no grēkiem un ticiet uz evaņģēliju." /Marka 1:14-15 /

Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu. /Ap. d. 2:38 /


-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 09:05:29
Janis Diekonts
...dibina jaunu Baznīcu. Jaunu izredzēto kopību...

Lūdzu, vispirms paņem grāmatu un izlasi! (ļoti labs latviskais tulkojums starp citu!), tad arī parunāsim. Pagaidām izskatās pēc braukšanas netā pa virsu, meklējot kur piesieties, bet man paņems pārāk daudz laika, atspēkot tml. paviršības.

Jauna Baznīca - tikai šajā nozīmē, sen jau Rakstos pasludinātajā:

14 Es esmu labais gans; Es pazīstu Savas avis, un Manas avis Mani pazīst.
15 Itin kā Tēvs pazīst Mani, Es pazīstu Tēvu ...
16 Man vēl ir citas avis, kas nav no šīs kūts; arī tās Man jāatved; arī viņas dzirdēs Manu balsi, un būs viens ganāms pulks un viens gans .
/Jņ.10/

Tas nozīmē tikai to, ka laiku beigās virsvadību pārņem Jēzus Pats, kā jau solīts . Pārāk jau atbildīgs laika posms, lai atstātu pašplūsmā visas dažādo kristīgo novirzienu nepilnības/maldus... Katoļi uzticas savai baznīcai (atklāsme ir autoritatīvi apstiprināta!) bet luterāņiem te nu ir tā lieliskā iespēja pierādīt savu individuālo ķēnišķīgumu/priesterību praksē, vnk atpazīstot Balsi.
(jeb labāk saki uzreiz - tu arī noraidi atklāsmes principā vai tomēr nē? ja nē, tad kuras tad būtu tās tavējās ?)

bet par JMariju citā tēmā, pārāk jau nu plašs jautājums.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.20 09:10:48
incognito
Taisnību sakot, man nav radies iespaids, ka Mulders apzināti melotu.

Šīs tēmas/grāmatas sakarā vien - it kā autors/pierakstītājs būtu pats uzdevies par Jēzu (btw, precīzi tāpat viņš apmelojis M.Valtortu un vēl citus). Tas būtu, kā kad piesietu piem., Matejam vai Lūkam uzdošanos par Jēzu..
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 09:17:49
Magdalēna
Valtortai tieša sakara nav, ja nu vienīgi tāds, ka arī viņas (senāk) sniegtā atklāsme ir katoļu pašu apstiprināta, tātad - arī priekš mums pietiekami uzticama, nu vismaz - iečekošanas vērta. Aizdomīgus luterāņus varētu nomierināt fakts, ka tās saskan savstarpēji un ir apstiprinātas no īsteni svētiem cilvēkiem - kā piem., Jāņa Pāvila II, tēva Pio, Mātes Terēzes... drošāku garantiju vispār laikam neatrast.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 09:25:42
daži citāti no "Manējo, Manu izredzēto laimei...":

"... Kaut arī viņš (sātans) šķiet varenāks nekā agrāk, būdams iefiltrējies Manā baznīcā kā vēl nekad, tomēr viņa laiks drīz būs beidzies...

... vienīgi Viņš (Tēvs) zina noteikto Manas atgriešanās stundu. Tomēr viens ir drošs – Mana Atgriešanās ir ļoti tuvu, un mūsdienu pasaule ar savu nelāgo rīcību ir izpelnījusies pasludinātos pārbaudījumus, lai tiktu šķīstīta.

... Tēva lēmums ir negrozāms: Mīlestībai jāizplatās virs zemes tāpat kā Debesīs.
Lai Mīlestība varētu brīvi izplatīties, tā nevar pastāvēt līdzās ļaunumam. Tāpēc ļaunumam jāpazūd. ...

Pēc Manas Lielās Atgriešanās nekas aptraipīts nevarēs pastāvēt Manā Klātbūtnē. ...
Ļoti drīz vairs nebūs vietas remdenajiem, vienaldzīgajiem, pat tiem ne, kuri visu analizē, uzskatot sevi par gudriem un prātīgiem.
Būs tie un tās, kuri sacījuši savus "jā" un kurus būs pārveidojusi Manas Ugunīgās Mīlestības Uguns. Būs tie un tās, kuri nostāsies Ienaidnieka pusē un visiem spēkiem centīsies traucēt īstenoties Manam Mīlestības plānam, uzbrūkot tiem un tām, kuri piekrīt būt instrumenti Manās rokās, kuri sacījuši savus "jā"...

Caur to, kas tu kļūsti, un to, ko raksti, Es varēšu iemājot daudzos cilvēkos, kuri lasīs un dāvās savu „pilnīgo jā” bez nosacījumiem.
Jūs esat pirmie, kuri piedzīvo šo jauno Baznīcu, šo sabiedrību, šo jauno zemi, ko pilnībā iedvesmošu, vadīšu un vedīšu Es. Tā tam jābūt, lai atnāktu Mana Tēva Valstība un notiktu Viņa Prāts kā Debesīs, tā arī virs zemes. ...
Mēs jau esam šajā Baznīcā un šīs jaunās zemes virsū, ko iedvesmo un vada tikai un vienīgi Tēva Mīlestība. ..."


P.S.
ja kas - tiem, kuri savu laicīgo baznīcu to vai citu iemeslu pēc pametuši, Jēzus aicina tajā atgriezties , apsolot šiem cilvēkiem īpašas žēlastības.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.20 10:14:03
Jona atkal brauc pa auzām!

Jonas texts:

Jauna Baznīca - tikai šajā nozīmē, sen jau Rakstos pasludinātajā:

14 Es esmu labais gans; Es pazīstu Savas avis, un Manas avis Mani pazīst.
15 Itin kā Tēvs pazīst Mani, Es pazīstu Tēvu ...
16 Man vēl ir citas avis, kas nav no šīs kūts; arī tās Man jāatved; arī viņas dzirdēs Manu balsi, un būs viens ganāms pulks un viens gans .
/Jņ.10/


Jonas izcēlums

Tālāk Jona raksta
Tas nozīmē tikai to, ka laiku beigās virsvadību pārņem Jēzus Pats, kā jau solīts .

Jonas izcēlums!

Bet svētie raksti teic lūk ko:

Mat 18:18 Un Jēzus piegāja pie tiem un uzrunāja tos, sacīdams: " Man ir dota visa vara debesīs un virs zemes.

Tātad negaidām nekādus Laiku beigas, jo Kristum jau pieder visa Vara! Vēl vairāk

Gal 4:4 Bet, kad laiks bija piepildījies, tad Dievs sūtīja Savu Dēlu, dzimušu no sievas, noliktu zem bauslības,
5 lai izpirktu tos, pār kuriem valdīja bauslība, ka mēs iegūtu bērnu tiesības.

1 Pet 1:
18 Jūs zināt, ka esat ne ar iznīcīgām lietām - sudrabu vai zeltu atpirkti no savas aplamās dzīves, mantotas no tēviem,
19 bet ar Kristus, šī bezvainīgā un nevainojamā Jēra, dārgajām asinīm,
20 kas gan iepriekš izredzēts pirms pasaules radīšanas, bet atklāts laiku beigās jūsu dēļ.

Izcēlums mans!

Tā kā Bibliski "laiku beigas" ir nevis 19-21 gadsimta reliģiskās fantastikas viltus praviešu murgi, bet gan viss laiks no Jēzus Kristus nākšanas un atklāšanās!

Savukārt par "Jauno Baznīcu" Raksti lūk ko saka... salīdziniet ar Jonas izceltajām muļķībām!

Jņ 10:6 Man vēl ir citas avis, kas nav no šīs kūts; arī tās Man jāatved; arī viņas dzirdēs Manu balsi, un būs viens ganāms pulks un viens gans .

Un te ir Pāvila vārdi tieši par šo tēmu Efeziešu vēstulē!

13 Bet tagad jūs esat Kristū Jēzū; jūs, kas kādreiz bijāt tālu, Kristus asinīs esat kļuvuši tuvi.
14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu,
15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem, lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru,
16 lai, nonāvējot ienaidu pie krusta, salīdzinātu vienā miesā gan vienus, gan otrus ar Dievu.
17 Un atnācis pasludināja mieru jums, kas bijāt tālu, un tiem, kas bija tuvu,
18 jo caur Viņu gan mums, gan viņiem ir dota pieeja pie Tēva vienā Garā.
19 Tātad jūs tagad vairs neesat svešinieki un piedzīvotāji, bet vienas valsts pilsoņi ar svētajiem un Dieva saime,
20 nams, uzcelts uz apustuļu un praviešu pamata , kura stūra akmens ir Kristus Jēzus.
21 Viņā visa celtne, kopā salaista, aug par svētu templi Tam Kungam.
22 Un Viņā arī jūs līdzi tiekat uzcelti par Dieva mājokli Garā.

Izcēlumi mani un ievērojiet sarkano... TAGAD nevis kaut kad 21 gadsimtā! Bet tagad, kad Pāvils to raksta 1 gadsimtā... un mūžīgi!

Viltus pravieši un "izredzēto" kulti ir bijuši visos laikos, katrā gadsimtā atradīsim kādus mistiķus-fanātiķus, kuri nu uzskata, ka viņiem nu ir atklāta pilnīgā Evanģēlija atklāsme, ka nu ir pēdējie laiki un ka tagad Dievs šiem piepilda to, ko nedz zināja nedz spēja saprasta neizglītotie zvejnieki (apustuļi) bet redz tagad esot nācis Svētais Gars (paraklēts) un tagad atklājis visu kā tam jābūt, neaizmirstot pieminēt, ka līdz šim Baznīca bijusi korumpēta un neko nekur Rakstos nav sapratusi un Raksti vispār ir sabojāti... Muhameds te nu būs pats spilgtākais "pēdējo laiku Pravietis"!

Manihejisti, Valentiniāņi, Basilidiāņi etc. Tādas grupas vienmēr bijušas un būs... kas uzdod savu "atklāsmi" vienlīdzīgu ar Svēto Rakstu atklāsmi vai pat tās papildinājumiem, kā likums izmanto Rakstu sagrozīšanu un kā likums visi šie "Vēl daudz kas man jums jāatklāj" tiek attiecināts tieši lūk uz viņu laiku, nevis uz to, kad tas tiešām piepildījās - Vasarssvētkiem... ko Raksti arī apstiprina!

Cilvēki, esiet uzmanīgi no šiem viltus praviešiem, tie iziet ielās avju drēbēs... bet iekšā tie ir plēsīgi vilki... lielās ar saviem ārējiem darbiem un savām avju drēbēm, bet to mācība ir kā indīgs raugs, kas būdams nedaudz tomēr saraudzē daudz labas mīklas... Tie dižojas ar varenām atklāsmēm, bet noniecina Apustuļus un Praviešus uz kuriem Baznīca ir celta... Tie vārdos sakās mīlam Kristu, bet dzīvē noliedz viņa Vārdus un brīdinājumus. Tie liekās taisni esam, bet netic Dieva žēlastībai, kas dāvāta visiem neatkarīgi no bauslības, tie uzstāj uz pareiziem un skaistiem ārējiem rituāliem, bet to saturu tie noliedz... un visvairāk tie uzbrūk Dieva Vārdam kāds tas pasludināts bijis no iesākuma, no panckām ārā lamājot un apsūdzot tos, kas šo Vārdu skaidri pasludina neslēpjot. Viņi necieš, kad viņu Vārdiem blakus liek Dieva Vārdu, kas pret tiem liecina... tamdēļ viņi dara visu lai tos, kas šos Dieva skaidros Vārdus sludina, marginalizētu, izdzītu, apsūdzētu, apmelotu, noniecinātu... Bet kas mums... ne jau cilvēkiem vai viltus praviešiem mēs esam sūtīti izpatikt... bet tamdēļ, lai sālīdami tautas neļautu tām samaitāties šajā cukursaldajā viltus mācībā!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.20 10:34:48
Nu ja 1. gs. jau bij laiku beigas , tad 21. vēl jo vairāk (tuvāk kā nekā). (pravietotās zīmes un trīces tak vēl novērotas naf?).
Un vari nebrēkt sarkaniem burtiem, meļi/slepkavas jebkurā gadījumā paliek ārpusē suņu sabiedrībā ... gan 1. gan 21. gadsimtā. tā ka - pietaupies... sarkaniem burtiem varēsi brēkt tiesas dienā.

P.S.
Protams, ka Jēzum (kā jau Dievam) vienmēr bijusi visa vara. Tikai līdz ttiesai tā vēl netiek pilnā apjomā īstenota... pagaidām vēl apkārt visai brīvi vazājās priesteri - pedofili un svētuļi - killeri... pagaidām. :P
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.20 10:59:55
tā ka - pietaupies, sarkaniem burtiem varēsi brēkt tiesas dienā.

Un viņi visu zin par Tiesas dienu, viņi savu tiesu jau pār cilvēkiem ir sprieduši... un viņi zin ne tikai Dieva Prātu ikvienā jautājumā, viņi zin arī Dieva Prātu tiesas dienā! Viņi domā, ka viņi būs tie, kas tiesās... bet viņi nezin, ka Tiesa jau notiek... un Velns savu spriedumu jau ir dabūjis!

Un kā stāv rakstīts:

Jāņ 3:18 Kas tic Viņam, netiek tiesāts, bet, kas netic, ir jau spriedumu dabūjis, tāpēc ka nav ticējis Dieva vienpiedzimušā Dēla Vārdam.

Gal 1:
6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Viņi grib turēt jūs bailēs un važās! Viņi grib jūs iedzīt tai pašā cietumā, no kura Kristus jūs ir atbrīvojis! Viņi domā, ka Kristū ir cietums, nevis brīvība... jo viņi no jauna liek uz kakla cilvēkiem tos likumus, ko pat tēvu tēvi nekad nav varējuši pildīt. Vēl vairāk, viņi paši lielās, ka kādi viņu starpā var šos likumus piepildīt un viņi ir bezgrēcīgi jau šajā laikā... Tādus viņi sauc par Dieva Bērniem, tā noliedzot visu citu ticīgo dievbērnību, ko pats Dievs ir apsolījis, dāvājis un apzīmogojis ar Svēto Garu visiem, kas tic uz Jēzu kuru Apustuļi un Pravieši ir atklājuši mums - kas bijām lemti nāvei, bet kas esam Kristus asinīs mazgāti un darīti tīri Viņa Vārda dēļ, jo tie Dievs pats ar savu Vārdu ir apstiprinājis, ka ikviens, kas tic Viņa Vārdā, dabūs mūžīgo dzīvošanu, kā pirmā balva ir Gars... Dievbērnības Gars, kas ir dāvana... kuru šie melkuļi grib jums laupīt... jo jūs reiz bijāt Velna varā, tad nu viņi velk jūs atpakaļ un rāda - redziet kādi jūs netīri, redziet jūsu netīrumi, jūs vēl neesat tīri, Kristus meloja sacīdams, ka jūs esat tīri Viņa Vārdā... Šie elles sūtņi savā cietumā grib ievilkt un pievilt arī izredzētos, ja tas būtu iespējams... viņi norāda uz to mirušo veco Ādamu sacīdami, ka tas esat jūs... jo viņi zin, ka ticībā mēs dzīvojam nevis skatīšanā un viņi zin, ka mēs vēl neredzam kas mēs būsim, jo mēs esam jauns radījums, Kristū, kam vecais Ādams vairs nevar kaitēt... jo tas ir nonāvēts Kristībā... noslīcināts un kopā ar Kristu aprakts... un jaunais cilvēks ir Kristū augšāmcēlies... Viņi baidās no tās Dienas, kad kā stāv rakstīts: Kol 3:4 Kad nu atspīdēs Kristus, jūsu dzīvība, tad arī jūs atspīdēsit līdz ar Viņu.... Jo tad tas, kas tagad neredzams, tas taps redzams... Bet ticība ir tā, kas paļaujas uz Neredzamo, uz to ko Dievs ir pateicis, bet ja Dievs saka, un Dievs nemelo, tad tas tā arī ir!

Nebīstieties no tiem, kas jūs apsūdz tamdēļ, ka ticat uz Jēzu Kristus apsolījumiem, viņi ir apsūdzējuši Dieva Bērnus visos laikos un vietās, apsūdzējuši, jo viņiem dāvāti apsolījumi un dāvanas no paša Dieva, tādas dāvanas, kas dotas par velti Dieva mīlestības dēļ, nevis mūsu taisnības darbu dēļ!

Viņi nesaprot, ka taisnības darbi ir pestīšanas augļi nevis pestīšanas augsne, viņi nezin un netic, ka mūsu augstne ir Kristus un viņa apsolījumi mūsu Kristībā... kurā mēs iedēstīti varam Kristū augt, pieņemties spēkā... un Kristus dzīvība no vecā izkaltušā zara izdzen šo nāves kalti, pārvēršot Zaru jaunā Kristus zarā, kas dod daudz labu augļu.
Viņi būdami dadži izspiež no sevīm kādu nīkulīgu ābolīti un skrien ar pasauli lielīdamies, ka viņi esot ābele... un tomēr viņi netic, ka Kristū mēs topam par jaunu radījumu, nevis no savas skriešanas vai centības! Viņi netic Dieva spēkam pārvērst miroņus un izkaltušus kaulus par dzīviem un darbīgiem cilvēkiem, jo tikai tas var darīt Dieva Darbus, kas ir Dieva bērns... ja jūs neesat Dieva Bērni, jūsu darbi ir Hagartes darbi!

Kā stāv rakstīts
Gal 3:
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.
26 Jūs jau visi ticēdami uz Jēzu Kristu esat Dieva bērni.
27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū.
28 Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū.
29 Bet, kad jūs piederat Kristum, tad jūs esat Ābrahāma dzimums, mantinieki pēc apsolījuma.

Vecajai Bauslībai vairs nav varas pār jums... tā jūs mācīja pirms Kristus nāca un dāvāja ticību... tagad būdami Kristū šai akmenī kaltajai bauslībai nav vairs varas pār jums... pats Dievs raksta ar savu Garu šo bauslību savos bērnos, kas Kristū par tādiem ir kļuvuši... Tamdēļ kā stāv rakstīts:

Kol 3:
5 Tāpēc nonāvējiet sevī to, kas pieder zemei: netiklību, nešķīstību, kaisli, ļauno iekāri un mantkārību; tā ir elku kalpība.
6 Viņu dēļ nāk Dieva dusmība pār nepaklausības dēliem,
7 kuru vidū arī jūs kādreiz esat staigājuši, kad jūs vēl tanīs dzīvojāt.
8 Bet tagad visu to atmetiet: dusmas, ātrsirdību, ļaunprātību, zaimus un nekaunīgas runas, kas ir jūsu mutē.
9 Nemelojiet cits citam, novelciet veco cilvēku un viņa darbus.
10 Un apģērbiet jauno cilvēku, kas tiek atjaunots atziņā pēc viņa Radītāja tēla.

Bet ja jums ir izmisums... tad acerieties šo burvīgo apsolījumu:

Rom 8:
25 Bet, ja ceram uz to, ko neredzam, tad to ar pacietību sagaidām.
26 Bez tam arī Gars nāk palīgā mūsu nespēkam; jo mēs nezinām, ko mums būs lūgt un kā; bet pats Gars aizlūdz par mums ar bezvārdu nopūtām.

31 Ko nu sacīsim par visu to? Ja Dievs par mums, kas būs pret mums?
32 Viņš jau Savu paša Dēlu nav saudzējis, bet To par mums visiem nodevis nāvē. Kā tad Viņš līdz ar To mums nedāvinās visas lietas?
33 Kas vēl apsūdzēs Dieva izredzētos? Vai Dievs, kas mūs taisno?
34 Kas mūs pazudinās? Vai Kristus Jēzus, kas ir nomiris, vēl vairāk, kas ir augšāmcēlies un ir pie Dieva labās rokas, kas arī mūs aizstāv?
35 Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens?
36 Gluži, kā ir rakstīts: Tevis dēļ mēs ciešam nāvi augu dienu, mēs tiekam turēti līdzīgi kaujamām avīm.
37 Nē, visās šinīs lietās mēs pārpārim paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis.
38 Tāpēc es esmu pārliecināts, ka ne nāve, ne dzīvība, ne eņģeļi, ne varas, ne lietas esošās, ne nākamās, ne spēki,
39 ne augstumi, ne dziļumi, ne cita kāda radīta lieta mūs nevarēs šķirt no Dieva mīlestības, kas atklājusies Kristū Jēzū, mūsu Kungā!

Āmen!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.20 11:27:54
Dievs mūsos cīnās pret grēku, bet viņi, viltus pravieši cīnās pret cilvēkiem! Dievs nosoda grēku un attaisno grēcinieku, bet ļaunā cilts apsūdz grēcinieku un ar saviem "labajiem darbiem" aizmālē grēku. Dievs saviem bērniem novelk vecās drēbes un dāvā jaunas, bet viltus pravieši tērpjās spožās drānās, apslēpjot savus traipus un ārā rādot tikai baltu apkaklīti, lai tie, kas vērtē pēc ārējā, nevis pēc tā ko Dievs par cilvēku liecina, tiktu pievilti!

Jo vai tad mēs nezinām, ka šie vārdi attiecās uz mums ikvienu, kas zem Dieva saules dzimis:

Gluži, kā ir rakstīts: nav neviena taisna, it neviena. Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu. Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena. Viņu rīkle ir atvērts kaps, ar savām mēlēm viņi kļuvuši viltnieki, čūsku inde ir aiz viņu lūpām. Viņu mute ir pilna lāstu un rūgtuma. Viņu kājas steidzas izliet asinis, posts un bēdas ir uz viņu ceļiem, un miera ceļa viņi nepazīst, Dieva bijības nav viņu acu priekšā! - (Rom, 3:10-18)

Vai tad kristieši to nezin... viņi ir pirmie, kas to zin... jo kā stāv rakstīts:
1 Jāņa
8 Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos.
9 Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.
10 Ja sakām, ka neesam grēkojuši, tad darām Viņu par meli, un Viņa vārdi nemājo mūsos.

Bet mēs nesakām, ka mēs neesam grēkojuši. Mēs neslēpjam Krusta priekšā savu grēku... tā kā šie apsūdzētāji neko jaunu par mums nevar pateikt tādu, ko Dievs jau nav savā bargajā bauslībā pateicis un uzrādījis. Jo tāds ir bauslības uzdevums - apsūdzēt mūs - lai Dieva Vārda gaismā šī čūska tiktu izgaismota mūsos... lai Mozus Vārds tai var galvu sašķaidīt, bet Dieva Žēlastības Vārds var cilvēku izglābt. Čūskas cilts apsūdz grēcinieku un grib viņu nogalināt, bet Grēcinieks ir Dieva Vārdā taisnots... jo Kristus par viņu ir miris un augšāmcēlies... tā nu piepildās Dieva Vārds kas rakstīts:

1 Jāņa 2:12 Es rakstu jums, bērniņi, jo grēki jums ir Viņa Vārda dēļ piedoti.

Dievišķā Piedošana ir ģeķība čūskas dzimumam, jo šis dzimums pazīst tikai atmaksu un algu, bet nepazīst un netic Dieva žēlastībai un piedošanai... kurā kā stāv rakstīts: " Tad nāciet, turēsim tiesu, saka Tas Kungs. Kaut jūsu grēki arī būtu sarkani kā asinis, tomēr tie paliks balti kā sniegs; kaut tie arī būtu kā purpurs, tomēr tie kļūs kā vilna. (Jes 1:18)

Jo kā stāv rakstīts:

1 Kor 1:
18 Jo vēsts par krustu ir ģeķība tiem, kas pazūd, bet mums, kas topam izglābti, tas ir Dieva spēks.
19 Jo ir rakstīts: Es samaitāšu gudro gudrību un likšu kaunā prātnieku prātu. -
20 Kur paliek gudrie? Kur rakstu mācītāji? Kur šīs pasaules vārdu meistari? Vai tad Dievs nav pārvērtis pasaules gudrību ģeķībā?
21 Jo, kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar ģeķīgu sludināšanu.
22 Jūdi prasa zīmes, un grieķi meklē gudrību.
23 Bet mēs sludinām Kristu, krustā sisto, kas jūdiem apgrēcība un pagāniem ģeķība,

Kol 2:
18 Nevienam nav tiesības atņemt jums jūsu balvu, kaut arī tas atrod patiku pazemīgā kalpošanā eņģeļiem un kaut arī tas lepojas ar parādībām, ko viņš redzējis. Tāds bez pamata kļūst iedomīgs savā miesas prātā
19 un neturas pie galvas, no kuras ar saišu un dzīslu palīdzību visa miesa tiek vienota un kopā saturēta un aug Dieva augumā.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 16785