atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 11:58:11
Ctulhu
Bet vai esi mēģinājis atmest bravūru ( biedrs JK) vismaz ārpus neta? Pamēģini uzsākt sarunu bez familiaritātes un Viņš tev atbildēs. Resp., ar pienākošos bijību, nu iesākumā kaut vai pieļāvuma veidā ( Dievs, ja Tu patiesi esi un ja patiesi esi tāds, arī mani, mīlošs, kā kristieši apgalvo, tad ...)!
Citādi tava saruna ar Viņu vienādiņ iznāks līdzīga šai:
http://fishki.net/comment.php?id=29332
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 13:45:30
Ctulhu
Bet Viņš nav Jona, un patiesai bijībai vislabāk mitināties sirdī - ārējas ceremoniālas izpausmes bez iekšējas cieņas neko lietas labā nedod. Nu vismaz Tēvreizi tā normāli, bez jebkāda izsmiekla un ieklausoties ko pats saki , tu taču spētu Viņam veltīt?
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.27 13:53:37
Ctulhu
VNK tāpēc, ka DIEVS nav cilvēks, bet gan cilvēka un itin visa pārējā AUTORS~~~
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:12:58
Un joprojaam nav skaidrs, kaapeec taa bijiiba? Vai labaaka nav normaala attieksme, nu taada, kaa normaali starp cilveekiem?

A tu padomā no viedokļa... ka "Attiexme pret Patiesību"

Tu reiz teici - tu Patiesību lieto!
Bet īstenībā Patiesībai vienmēr ir vara pār tevīm... Tev kā zinātniekam būtu jābūt īpaši trenētam šim "Patiesības Nervam" - tas ir... strīdā starp Ctulhu un Patiesību, vienmēr uzvarēs Patiesība.

Ja Ctulhu Patiesība teix iet pa kreisi, Ctulhu tur ies, ja teiks iet pa labi, Ctulhu ies, ja teix lēkt - tad Ctulhu teix - cik augstu! Jo, tas Ctulhu, ko es pazīstu īstenībā ciena un godā Patiesību, tikai viņš kā skeptiķsi ne kuru katru Garu pieņem par Patiesību!

Bet ja existētu universāla recepte kā Ctulhu varētu Patiesību pazīt, tad Ctulhu nepretotos Patiesībai! Un dēļ tā, ka Ctulhu Patiesībai klausa, Patiesība ļautu Ctulhu sevi "izmantot"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:01:25
Nujaa, bet seit sanaak kaa reizi normaala attiexme, bez kaadas bijiibas. Arii pret hipotetisko personificeeto patiesiibu.

Nu kā... arī tev ir bijība pret Patiesību! Tieši tamdēļ jau tu neapmierināsies ar vienu experimentu. Tieši tamdēļ tu neuzticēsies saviem spriedumiem un formulām, bet šos experimentus veixi... Jo (ja tu esi godīgs) tevi uztrauc tas, lai tavi lēmumi un spriedumi būtu saskaņā ar šo Patiesību, lai nesanāk ka tu savas paviršības, iedomības vai pārlieku lielās pašpaļāvības dēļ salauz zarus un tad vēlāk šī Patiesība pret tevi liecinās, piemēram - Zinātņu Akadēmijas kaut kādā zinātnieku saietā, kur tavs grēks tiek izgaismots Patiesībā!

Protams, ir daudzi, kas pakļaujas šai kārtībai, jo tā prasa kārtība un tā viņi garantē sev prestižu un varu un vārdu... bet es te runāju par hipotētisku godīgu un tiešām ar agapi apveltītu Ctulhu, kuram rūp cilvēku labums neis egoistiskas tiexmes... tāds Ctulhu darīs visu lai Patiesībai pirmajai būtu gods, un tad šī Patiesība pašu Ctulhu darīs par lielu vīru arī cilvēku acīs, bet nevis tamdēļ ka Ctulhu lepns, bet tamdēļ ka Ctulhu pazemīgs un lai arī varbūt iekšienē nepiekrīt kādai kārtībai, tomēr to ievērojot būs devis liecību par Patiesību un cilvēcei kādas labas derīgas zāles... šāds Ctulhu mīl Patiesību, pat ja nepazīst to vaigu vaigā! Šādam Ctulhu es nevaru iedomāties, kā Elle varētu būt mīļāka... jo tāds Ctulhu ir labs kandidāts Debesīm!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 12868