atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību no luterāņiem uz baptistiem
ecic_miglā
Iesūtīts: 2008.09.23 22:19:15
Ko Jūs teiktu cilvēkam, kurš paziņo, ka maina savu konfesijas piederību no luterāņiem uz baptistiem?
Pašlaik galvenā tēma, kas tiek apspēlēta ir, ka luterāņu kristība nav spēkā, jo nav pareizā. Tad nu tagad tiks kristīta "pa riktīgam" iekš baptistiem. Un tiek likts liels uzsvars uz to, ka jaunizvēlētā konfesija ir pareizāka...
Un vispār internetā ir atrodama kāda objektīva informācija par šiem jautājumiem, atšķirībām utt., kas nebūtu otras konfesijas nolikšanas līmenī?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 16:51:57
Mulders
Lai tiktu piepildīta visa taisnība.
Lūdzu, paskaidro, ko tas nozīmē!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.24 16:56:54
Balss
beigās izrādīsies Tu būsi vispareizākā...

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.24 16:58:11
Lūdzu, paskaidro, ko tas nozīmē!

To arī nozīmē! Nav nekādas slēptās nozīmes!
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:01:29
p.l.dassy
Es tāda noteikti neesmu. Man liekas - Mulders = mūsu korifejs! Un viuks!
Mulders
KĀDU taisnību piepildīt? Ko tas nozīmē?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:04:03
KĀDU taisnību piepildīt? Ko tas nozīmē?

Balss, laikam nesapratīsimies... Nu a ko ir daudz dažādas taisnības? Vienu Dievišķo taisnību, Dieva pavēlēto gribu! Un tieši to arī nozīmē... Tu man prasi Dievu izskaidrot iļi nolasīt skaļi Rakstus!
Tu tač lasi to pašu Bībeli ko es?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:08:46
Mulders
Bet ja nesaprotu, kas ar rakstīto domāts, tad lūdzu gudrāku par mani to man izskaidrot... bet viņš mani sūta kaktā...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:14:47
Balss
mm... Mulders tāds grib būt...bet Mulderam ir drusku filozofijas piemaisījums...
kas ir viuks ?

šite ir mani secinājumi un subjektīvas domas! manuprāt, ja cilvēks atgriežas pieaudzis ir ļoti grūti izberst veco raugu... un tas viss ir normāli, bet iespējami!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:20:31
Bet ja nesaprotu, kas ar rakstīto domāts, tad lūdzu gudrāku par mani to man izskaidrot... bet viņš mani sūta kaktā...

Es nezinu kā lai to izskaidro... Man prosto nav skaidrs kas tieši tev nav skaidrs?

Matejs 3:
14 Bet Jānis tam pretojās un sacīja: "Man vajadzētu tikt Tevis kristītam, un Tu nāc pie manis."
15 Bet Jēzus tam atbildēja un sacīja: "Tam tā jānotiek! Jo tā mums vajag piepildīt visu taisnību." Tad viņš to atļāva.

Tā te precīza rakstu vieta

Jānis faktiski parāda ka arī nesaprot huļi Kristus nāk kristīties, un viņš nu gan zināja kas tas par fruktu!
Bet Jēzus atbild... un paskaidro!

Nu... tādu atbildi arī es tev dodu.
Šķiet, ka tu no manis gribi izspiest vairāk kā tur ir Rakstīts, bet es nevaru izlasīt šai vietā vairāk kā tur stāv rakstīts! Kā tur rakstīts tā arī saproti!

Es tev varu iedot čupu spekulācijas, tak tās būs spekulācijas nevis skaidrojums!

Acīmredzot tev nāksies vien lūgt Dievam un tad iet un rakstos izlasīt visu kur Jānis un Jēzus kopā tusē, ko kurš par ko saka un censties saprast kas tur notikās! Kas IR Jāņa Kristība un ko tā nozīmē!

Jānis taču pats saka - Es esmu Saucēja Balss tuksnesī, kas sauc - Sataisiet Tā Kunga ceļu!

Še tev viena spekulācija - moš tad liksi mani mierā - Šajā vietā tu redzi kā beidzās Vecās Derības laiks un sākās Jaunās Derības laiks... divu gigantisku episku laikmetu pāreja no viena otrā...

Lielākais Vecās Derības pravietis "inicē" Dieva Dēlu... man jāiet mazumā, viņam jāpieņemās spēkā... Dieva Vēstures virpulis ieiet jaunā fāzē... Vecās Derības Taisnība pāriet Kristū un tajā tiek piepildīta pie Krusta ar vārdiem "Viss ir piepildīts"

Nu tā... es tev neko neesmu paskaidrojis, bet manuprāt kaut ko šādu tu gribēji, un tas lai tev ir par skaidrojumu! Laigan tie ir mani ne Dieva Vārdi... nesaputro!
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.24 17:20:39
p.l.dassy
kas ir viuks ? = Vilks!
Mulders
Paldies par to pašu!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:23:35
ā Vilks man liekas liberāls luterānis

p.s. kā teicu šīs ir mans sbjektīvsas domas un viedoklis!
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:28:23
p.l.dassy
Katram ir tiesības uz savu viedokli, vai ne, viuks?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 17:30:25
Balss
es tikai to tā uzsveru, lai neviens neaizvainojas, jo tā šitas ko saku nav tā domāts =)
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.24 20:29:02
Es neesmu pārliecināts vai baptisti māca, ka luterāņu kristība nav spēkā, taču ja būtu runa par kādu konkrētu mācītāju, kurš tā konkrēti pateicis, tad es cilvēkam, kurš šādā draudzē vēlētos konvertēties, ieteiktu turēties pa gabalu no TĀDAS zaimotāju draudzes. Tas ir smags grēks, jo kristībā darbojas Svētais Gars. Neteiksim, ka tā uzreiz būtum Svētā Gara zaimošana, bet zaimošana tā ir, turklāt ļoti smagā formā - Dievs tiek darīts par meli.

Un vispār tagad ir dikti populāri tieši starp harizmātiem kristīties otru reizi - tjipa pa īstam. Tas ir ļoti smags grēks un zaimošana
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:53:08
viuks
nja... kurš te uz kuru dusmojas? un kāds sakars rakstu vietai ar Sv Garu?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.24 22:59:17
viuks

kā jau rakstīju - par Svētā GAra zaimošanu es šeit nemaz nerunāju , bet gan par Dieva zaimošanu vispār.

Ja pieprasām pārkristīšanu, tad

darām Dievu par meli, jo sakām, ka pirmajā kristībā teiktais Vārds nav darbojies, lai gan tas darbojās. Tātad - Dievs kristīja, bet cilvēks apgalvo, ka Dievs nekristīja. te ir pat vēl sliktāk - cilvēks apgalvo, ka kristība ir paša cilvēka darbs

Tātad vēlreiz - pārkristīties nozīmē apliecināt Dievu par meli un Dieva Vārdu par saistītu un atkarīgu no ārējām miesīgām lietām
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.24 23:10:31
viuks

neturpināsim, lai neaizietu oftopikā, bet piebildīšu gan, ka Svētā Gara zaimošana bībelē ir stingri nodefinēt, tā ka nekas cits, pat ne būšana par bezdievi nav ne tuvu salīdzināms ar to. No bezdievības var atgriezties, no jebkādas zaimošanas var atgriezties, bet no Svētā Gara zaimošanas nevar atgriezties, turklāt tie, kas to darījuši, nemaz neuztraucas par to un pat nemaz nedomā par atgriešanos
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.24 23:12:54
Bet atgriežoties pie tēmas - neviens normāls, Dievam paklausīgs mācītājs nekad neliks pārkristīties, tas nu točna
Harry
# Iesūtīts: 2008.09.25 02:00:04
Pajautātu viņam šos jautājumus

1. KAS ir kristība?
2. KO tā dod kristāmajam?
3. KURŠ ir tas, kas kristī?

Baptisti atbildēs nepareizi, pietam, kad tiks konfrontēti ar pareizajām atbildēm Rakstos, neticēs tam, ko Raksti saka!

Viņu klasika ir Ap.D. 8 nodaļa, šķiet tur kur runa par Etiopieša kristību. Tur viņi izdara klasisko hermanētisko kļūdu, narratīvu saputro ar imperatīvu! Lielākā daļa baptistu teoloģijas ir latviski sakot - messed up.


man jaatziist,ka Malders spārda.

naw nekaads plikais teorētiķis.

Harry
# Iesūtīts: 2008.09.25 02:00:48
Mulder,Tu tiešām esi samoučka?

Vai Tava miiljaakaa graamata ir Tanahs un Jaunaa Deriiba?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.25 09:40:06
Harry nekādas formālas izglītības teoloģijā vai citās ar teoloģiju saistītās disciplīnās man nav. Tas nenozīmē, ka neesmu lasījis un studējis tos pašus materiālus, ko studē teoloģijas studenti un topošie mācītāji. Tas nenozīmē, ka neesmu staigājis uz tādām lekcijām, kuras lasa arī studentiem, bet protams, kā jau teicu, jebkurš šeit esošais students mani iebāzīs maisā, ja runa panesīsies par ļoti smalkām teoloģiskām diskusijām.
Tamdēļ vienmēr, kad muti brūķēju, es šarahtājos no vilka, jo viņai ir leģitīmas tiesības man iebilst!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 45636