atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par Jēzus miršanu pie krusta...
andris
Iesūtīts: 2008.08.01 09:18:09
Kā es to sapratu, Jēzus izcieta mocības un mira pie krusta lai tie, kas viņam tic, tiktu atpestīti no grēkiem.
Reiz mācītajs baznīcā aicināja sevi iztēloties Jēzus vietā, iedomāties, kā būtu, ja mani nonāvētu piesitot pie krusta (radās slikta sajūta kautko tādu pat iedomājoties), lai izprastu Jēzus upuri.

Bet, gadus vēlāk, atgriežoties pie tās domas, man rodas šaubas.

Lai, iedomājoties sevi Jēzus vietā, objektīvi izvērtētu situāciju, man ne tikai būtu jāiztēlojas fiziskās mokas - sāpes (cilvēka aizsardzības mehānisms, kas mūs brīdina par kermenim nodarītiem bojājumiem), bet arī tas ka es jau iepriekš zinu prezīzi kā, kad un kuras ķermeņa daļas var tikt traumētas... un ka jebkura trauma nav ilglaicīga, tā pilnībā sadzīs, jo es esu nemirstīgs un ar spējām jebkurā bridī neirtalizēt jebkuru uzbrucēju.

Vai es viens secinājis ka mums tādam pazemojumam būtu grūti iziet cauri tik tādēļ ka neesam tik pazemīgi - nevarētu atturēties no spēju izmantošanas mocītāju neitralizēšanai?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 15:02:53
Kā tad, kā tad. PSRS bija tikusi pat ļoti tālu cenšoties mainīt Dieva iedibināto kārtību šajā pasaulē. Mēs visi zinām, ar ko tas beidzās.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 15:05:58
Nu Ctulhu, ja gribi izprast Dieva grūtības diaolgā ar Tevi, tad iedomājies sevi sarunājamies ar smagi slimu šizofrēniķi, kam bez apziņas dalīšanās piemīt arī lielummānija. Piedod par līdzību, bet tā man šķiet. Tā kā Dievam nav jāsteidzas, Viņš varbūt kaut kā tiks ar Tevi galā. Kā, es nezinu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 15:09:31

Nee, arii tad Ilaara uzdevums buutu vinjus labot nevis tiesaat un sodiit.

Baidos, ka tas ir tikai tavs uzskats! Tev acīmredzot nav cieņas pret cilvēku brīvību un autonomiju!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 15:31:41
Artos, droši vien tas būtu garš un nogurdinošs stāsts un saruna, taču ja mēs Noasveidīgā teoloģiju paliktu zem mikroskopa, piemēram sakramentu izpratnē vai parunāt par pirmdzimto grēku, tur tā problēma arī izlīstu!

Te jau citā tēmā Noasveidīgais mēģnāja argumentēt pret ID teoriju, laigan šķiet vēl nepaspēja to "atvērt" pilnā mērā - tas ir - visticamāk mēģināt stumt klasisko Evolūciju kā Dieva radīšanas metodoloģiju!

Tā kā Noasveidīgais tikai vienā jautājumā "izplūda" bet citā tik tā iepīxtējās, nevar jau pateikt to īsto Garu aiz tā visa... Ja Noasveidīgais turpinās savus textus, mēs turpināsim tos analizēt un saskatīt to Garu kas tur stāv!

Šķiet pēdējais Noasveidīgā gājiens mazliet deva vairāg gaismas uz to teoloģiju, ko viņš pārstāv... Tā ir manuprāt tāda "cukurteoloģija" kura mēģina no Rakstiem un Dieva Vārda "izkasīt" visu to, kas tiek likts zem Dieva Vārdiem par sevīm kad viņš saka - 5 Moz 9:3 Un tu šodien atzīsi, ka Tas Kungs, tavs Dievs, ir tas pats, kas iet tavā priekšā kā rijēja uguns...

21 gadsimtā taču nedrīxt "kurināt naidu" tas ir netoleranti. Tas ir "hate speach"... Nevar būt ka Dievs ir "ļaunāks" un "netaisnāks" nekā mūsu pašu EiroLiberālās tiesas... kuras apžēlo lielus noziedzniekus, kuras ir tik tolerantas un labas... Paskatieties kādi mēs draudzigi un toleranti, geji tā ir tikai "dažādība" tas nav grēks, Dievs to nenosoda, Dievs mīl visus... (ar visiem viņu grēkiem) un galu galā... tu vari būt tāds kāds tu esi, Dievs vienalga tevi mīl un pieņem... vienkārši tev būs grūti ar Dievu sadzīvot, ja tu nemainīsies, bet nu nekas... Dievs tev piedod... viņš vairs nenosoda, viņš vairs nedusmojas, viņš ir mīļš un pūkains tētiņš kas sēž uz mākonīša...

Tas sen senos laikos, kad cilvēki bij barbariski, tad viņiem bij jāstāsta, ka Dievs ir dusmīgs un Bargs, jo tad viņi no bailēm sāka Dievu mīlēt, bet mēs zinām, ka Dievs ir labs un mīļš, nebaidies... dzīvo savu dzīvi DIevs tevi ir atpestījis un tu tagad vari kļūt par labu cilvēku!

Redz kā Kristum gāja slikti - sliktie cilvēki viņu nevainīgo piesita krustā - tu tā nedari, esi labs! Dievs nedusmojas... Dievs nav rijēja uguns, Dievs nav atriebīgs!

Dievs netiesās!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 15:32:11
Vienaa zinjaa Tev taisniiba - vinji iet tajaa pasaa virzienaa,kuraa es.

Ctulhu paldies!

Noasveidīgais tev veidojas jauka komānija!
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:35:04
Ctulhu,

Par šito Tev tiešām liels paldies!
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:37:20
Artos,

Tā apmēram tas ir. To viņi sauc par Bībeles demitoloģizāciju. Pēc viņu domām Bībele jāpārinterpretē saskaņā ar mūsdienu dabas zinātņu un eksistenciālās filozofijas dogmām.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:37:59
Ctulhu,

Par to, ka ņem tos dažus draugus savā kompānijā.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:40:29
Ctulhu,

Pēc šo ļaužu domām arī Tu, Ctulhu, tiksi izglābts, ja vien turpināsi evolucionēt pa atziņas ceļu. Es gan neieteiktu Tev tam ticēt. Klausi labāk Mulderam!
Ilārs Plūme
# Labojis Ilārs Plūme: 2008.08.13 16:41:23
Jā, Ctulhu, labāk pie tiem, nekā pie nedzimušu bērnu slepkavām, viendzimuma laulību piekopējiem utt.!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:42:15
Ctulhu
Nez, kurš no viņiem visiem Ftopkā, bet kuram konfektes, nu vairs nekā nevar saprast pat teorētiski ... :-(
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:43:40
Kāpēc Tu saki, ka tā būtne nav laba, ja labais un ļaunais pēc Tavām domām nemaz nepastāv?
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:49:25
Ctulhu,

Es esmu pret nedzimušu bērnu slepkavošanu un tas nav tas pats, kas būt par kontracepciju.

Konstruktīvs un destruktīvs ir ļoti izplūduši jēdzieni, piemēram, kontracepcija nav sevišķi konstruktīva un nezāļu iznīcināšana diezin vai jāsauc par destruktīvu.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:51:12
Manuprāt divi vistēlainākie jēdzieni, kādus esmu dzirdējis, ir - matērija ir mūžīga un dz;ivas būtnes rodas no nedzīvām.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:52:33
Ilārs Plūme
kontracepcija nav sevišķi konstruktīva
Alternatīvas?
Dzimumatturība? Sevis mocīšana. Sevišķi pusaudžiem.
Masturbācija - nu, varbūt, ka tā ir izeja, varbūt
Dzemdēt bērnus? Cik, kur visus liksi? Un kas tie par "vecākiem", kam pašiem 16 gadu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:52:55
Ctulhu, tas tev šķiet ka atradi!

Tā kā tu no sistēmas izmeti tādas vispārcilvēcīgas garīgas kategorijas kā žēlastība, piedošana, jo tās nepadodas "formalizācijai" un "materiālistiskajai racionalizācijai" tad tā teikt... kļūdu meklēšana un atrašana dekonstruējot oponenta sistēmu nav nekāds sasniegums!

KN ar regulāri kristietību "atspēko" vai pierāda, ka tā ne ar ko neatšķiras no citām tieši tāpat... kad Kristietību uzlaiž caur savu kvadrātisko gateri, lai nozāģē visu "lieko" un "neracionālo"

Toč kā tai anekdotē... universālais frizieris, kaste - iebāz galvu un nofrizē... bet uz iebildi, ka galvas dažādas atbildi - nu pirmajā reizē dažādas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:54:03
Turklaat konstruktivitati var preciizi nodefineet viskmaz katraa konkretajaa situacijaa.

Jā un jebkuru simbolu virkni var sazipot desmit baitos
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:55:29
Kas tā par ētiku, ja tā atkarīga no situācijas?

Tas, ka kaut kādus izskaidrojumus iespējams iespiest kaut kādā uzskatu sistēmā, kur tie nerada nepārvaramas grūtības, vēl nenozīmē, ka tie ir patiesi. Ārpus Tavas pieņēmumu un materiālistisko dogmu sistēmas tie rada nepārvaramas pretrunas.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:56:10
Ctulhu,

Kā gan tāda matērijas kustības forma, kā bērns var būt negribēta?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.13 16:56:37
Tie ir vieniigie izskaidrojumi, kas nerada nepaarvaramas pretrunas. (C)

Nu ja pretruna ir izskaidrojums, tad jā

Izskaidrojumi tie nav nekādi... tā ir plika zajava bez jebkāda seguma... Nevis bez empīriska seguma, bet vienkārši bez seguma!

Tas ka tu spēj pateikt gramatiski pareizu teikumu latviešu valodā, vēl nav nekāda zīme, ka aiz šī teikuma stāv kaut kripatiņa patiesības! Abas šīs zajavas ir tik pat saturīgas un jēdzīgas un "izskaidrojošas" kā zajava "Konrālie Snubžļi luburē muzikatālos reprekatorus"
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 28694