atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību predestinācija
Harry
Iesūtīts: 2008.11.12 23:30:44
mani ieinteresēja šis jautaajums.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.12 23:31:20
vai viss jau ir izplānots?

kurš par?
kurš pret?
incognito
# Iesūtīts: 2008.11.13 04:26:57
Viss ir izplānots, bet šie plāni nepiepildās, jo apstākļi nemitīgi mainās.
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.13 07:15:53
vai mainiigie apstaalkji jau nav iekljauti plaanaa?
puis?liidz ar to
arii mainiigaa riiciiba?
incognito
# Iesūtīts: 2008.11.13 09:10:42
Harry
Ja mainīgie apstākļi ir iekļauti plānā, tad plāns ir tik ļoti plašs, ka par predestināciju runāt nevar. Es nedomāju, ka ir kaut kāds liktenis, Dieva griba vai jebkāds ārējs faktors, kas nosaka cilvēka likteni. Drīzāk cilvēkus predestinē viņu pašu paradumi, iepriekšējās izvēles. Nu un protams cilvēki neienāk šajā pasaulē kā baltas lapas, katrs bērns ir savādāks.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:18:22
Varbūt, ka tā. Vismaz tad, ja dzīve ir kā mācību stunda. Stunda arī tiek plānota. Iespējams gan. ka mēs paši tai plānošanā aktīvi piedalījāmies - arī līdzīgi kā mēs piedalāmies plānošanā, kad izvēlamies kādus mācību kursus.

Vismaz - izplānots lielos vilcienos, apmēram kā brauciens pa ceļu. Ir nedaudz brīvības, piem, vari apstāties, vai braukt pa vienu vai otru ceļa pusi, taču "punktā B" ir jāatbrauc.
Vai arī - vienam ir lielākas brīvības, otram mazākas - viss atkarībā no šīs dzīves uzdevuma.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:52:50
Mani nodarbina jautājums, uz kuru neviens laikam nevarēs atbildēt...
Cilvēki jau piedzimst ar tik ļoti atšķirīgiem dotumiem - kā fiziski, tā garīgi. Plus ģimene, apstākļi, laikmets, slimība vai veselība.

No kurienes tas viss?
Kāda tad ir cilvēka paša atbildība par to, ka viņš ir nervozs holēriķis? Kāds ir paša nopelns, ja viņš ir mierīgs, gaišs, labdabīgs un saulains?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:57:16
Balss
JA sistēma ir tāda, ka Būtne eksistē jau pirms šīs pasaules, tad - atbilde IR!
Piedzimstam dažādi, jo mums ir uzkrātā pieredze, un tāds kā "ekipējums" šai dzīvei, kurā mums ir noteikts uzdevums.

Ja ir tikai viena dzīve, tad labākā atbilde ir materiālistiem - nejaušas sagadīšanās.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:59:11
Ctulhu
Arii elementari: likvideet sevii neg ieziimes un attiistiit pozitivaas.
Temaparaments lielā mērā ir iedzimts, kādas tur nervu kavēšanas vai kas to nosaka.
Tāpat, vienam ir talants kādā vienā jomā, bet citam - citā.
Nav tā, ka visi var visu. Vienam mācības padodas grūtāk, toties viņš lieliski zīmē utml.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:14:52
Trenē, revidē, cik gribi. Savu temperamentu nepārmainīsi, savu ārieni, savu veselību, savu ģimeni, u.c. dotos lielumus nepārmainīsi...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.13 12:22:59
Ctulhu
Tas viss ir kosmētiskisi remonts, ko tu piedāvā. Bērns savus vecākus - kārtīgus vai paklīdeņus - neizvēlas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.13 14:26:17
Balss... mums ir dotas krāsas, bet mēs ar tām zīmējam to kas mēs esam!

Salīdzini

http://www.archweb.it/arte/artisti_P/Picasso_G/images/Pablo.. %20Picasso%20-%20Figures%20on%20a%20Beach.JPG

http://sexualityinart.files.wordpress.com/2007/06/scream.jpg?w=400&h=500

http://img.photobucket.com/albums/v156/weloisms/Salvador-Dali-Persistence-Of-Memory.jpg

http://www.ancientminds.com/GreatMinds/ldvinci/da-vinci-leonardo-mona-lisa.jpg

http://fits.depauw.edu/aharris/Courses/ArtH132/galleries/im.. ages/fullsize/fs_da_Vinci_Last_Supper_cl.. eaned.jpg

http://blog.pennlive.com/iridescentartnews/2007/10/large_DaVi.. nci.jpg

Lūk

Te arī tava atbilde! Mēs esam atbildīgi par to zīmējumu ko uzzīmējam ar mums dotajām krāsām uz mums dotajiem materiāliem. Un kā tu labi saproti, ne jau krāsas tonis vai materiāls uz kura tu zīmē nosaka to KO tu uzzīmēsi! Tu vari saskatīt augstākajos zīmējumos... un saprast, ka nevis krāsas un materiāls, bet gan pats zīmētājs ir atbldīgs par to kādu "messagi" viņš nes pasaulei!

Un cilvēks IR šī message, mēs esam tas, ko mēs uzzīmējam!

Un iedomājies kā Dievs mūs redz (uzmet šīm bildēm aci) jo viņš redz tieši ko mēs zīmējam, nevis to ko mēs iedomājamies, ko mēs zīmējam!

Tāpēc viņš sūtīja Dieva Dēlu... savu pilnības Tēlu Cilvēka izskatā... Ideālo Ikonu uz kuru skatoties tad mēs varam "Nozīmēt", protams viņš arī mums ir devis daudz bagātīgāku krāsu paleti, materiālus un arī māca zīmēt vadot mūsu roku... Dievs ir mūsu māxlas skolotājs, bet tas nenozīmē, ka mūsu gleznas nav unikālas!

Bet tām nav jābūt vienādām kā fotogrāfijām copy-paste, bet to saturam ir jābūt kā pēdējām 3ām ko es te iepeistoju!

Ceru ka sapratīsi!

Aizej šodien pat uz Māxlas Muzeju un tu ieraudzīsi tieši šo....

Ateisti šo nav sapratuši māxlā...

Tieši to pašu var saskatīt mūzikā un dzejā!



Mēs tikām radīti pēc Dieva Tēla un līdzības... iedomājies skaistu bildi... Un tad... ar grēku mēs esam kā pa eļļas gleznu ar roku pārvilkuši... bilde ir neatpazīstama... un mēs tagad skatāmies spogulī un cenšamies pārzīmēt šo bildi pēc tā, kāda tā bij... bet to vairs neredzam, jo spogulis jau rāda šo saķēpāto bildi un mēs vairs neatceramies to tēlu, nespējam vairs to atdzīvināt... Tad mēs meklējam apkārt... citās Dieva Radībās - zvēros, putnos, rāpuļos, kokos un ķirzakās un aceroties, ka esam pēc Dieva Tēla, sameklējam šo iedomāto Dievu un mēģinām to saķēpāto (Skat Scream bildi) uzzīmēt... un nekas nesanāk... līdz nāk Dieva Dēls... kurš parādā kādi tad mēs bijām paredzēti būt... un māca mums zīmēt...

Paskaties daudzās daudzās KRistus gleznas... Visas attēlo vienu un to pašu Kristu, bet katra ir unikāla...
Tāpat mēs... zīmējam vienu zīmējumu (sevi) bet bilde ir unikāla katram cilvēkam...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.13 15:14:20
Mulders
Jā, tas viss jau tā ir... esmu redzējusi daudz gleznu daudzos muzejos, tā tāpat kā mūzika ir visdažādākā - kas rosina cilvēkā labo, brīnumaino, jeb arī izraisa, atver ļauno, primitīvo, biedējošo...
Jā, mēs radām arī paši.

Bet kur ir izcelsme tam, ka vienam ir eļļas krādas, citam ūdens-, bet citam vispār tikai dubļu peļķīte, kur iemērkt pirkstu...
Ir taču šis izejas materiāls mums katram pilnīgi atšķirīgs.
Talants-beztalants, skaistums - neglītums, veselība - slimība, kašķīgs raksturs - miermīlīgs.
Mēs jau varam censties un to darām - sevi veidojam, bet nu nevaram mēs uzlekt augstāk par savām bixēm!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.13 15:18:07
Bet kur ir izcelsme tam, ka vienam ir eļļas krādas, citam ūdens-, bet citam vispār tikai dubļu peļķīte, kur iemērkt pirkstu...
Ir taču šis izejas materiāls mums katram pilnīgi atšķirīgs.


Tas ir Dievā! Tāpat kā mūsu izskats ir Cilvēkos kodēts!

Svarīgais šeit saprast ir ka nevis tevis dotais materiāls tevi padara par māxlinieku, tu vari apkrauties ar ūberkrutām eļļās krāsām un super puper audeklu, studiju, paleti, otām un pat to māxlinieka bereti sev uzstutēt... bet beigās viss kas būs palicis būs tavs zīmējums...

Neviens tagad eninteresē kur un kā Monu Lizu zīmēja... kādos apstākļos ar kādiem materiāliem (tu vispār zini ka šamā zīmēta?) bet viss kas ir palicis ir šis "Message"

Tāpēc... neļauj materiālam apmānīt tevi.

Dievs neprasīs Eļļas gleznu no tā, kam ogle iedota, un eļļas krāsas nebūs attaisnojums ķēpājumam, iepretīm kādam burvīgam grafikas darbam uz auxta betona!

Cilvēki aplami domā, ka lietas veido viņu identitāti. Ka mans auto, mans apģērbs, manas tēva un mātes un pat Dieva dāvātās dāvanas ir ES... Bet nē... ES esmu tas zīmējums, kas tiek zīmēts ar visu šo... Tās visas ir tikai materiāli ar kuriem mēs zīmējam Dieva Tēlu pēc Viņa Līdzības Un galu beigās viss tiks salīdzināts ar Kristu... tas ir šī Tēla Prototipu

Aceries Kristus Vārdus - Drīzāk maukas un zagļi nāks Debesu Valstībā nekā jūs... Redzi... Farizēji domāja, ka viņu eļļas krāsas un krāšņās māxlinieku studijas nodrošinās viņu ķēpājumiem noietu, bet parasts muitnieks zīmēdams ar ceļmalā izmestu ogli uz sava tumšā slapjā pagraba sienām spēj Dievu pazīt

Un vai tam Tiesas Dienā, kas ar savu eļļas ķēpāumu stāsies... jo ko viņš teiks, ja kāds ar ogli būs labāk uzzīmējis?

Atmazka - "Jā bet viņam bij ogle, bet man TIKAI eļļās krāsas un moderna studija" izklausīsies mazliet infantīli!

Tu domā, ka esi netaisnīgi apdalīta jo tev 3 zīmuļie iedoti, bet tu blakus redzi kādu ar eļļas krāsām zīmējam burvīgu bildi!
Bet ak tu naivais... vai tu domā, ka ja tu neproti zīmēt ar zīmuļiem, tu pratīsi ar eļļas krāsām?

Kas uzticams mazumā, tas uzticams lielumā, bet kas nepavelk mazo, tas nepavilks arī lielo! Neprasīs Dievs no tevis Eļļas gleznu, ja tev ir zīmējumi, bet prasši zīmējumu ar zīmuļiem... un ar pliku ogli un dubļu gleznu cauri netixi! Tev ir dots, to arī atprasīs ar augļiem! Bet tev neprasīs vairāk kā tu spēj dot... Bet nesamierināsies ar mazāk, kā tev iedeva, jo tad jau tu pazaudēji!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.13 15:44:09
Man liekas, ka tas viss taču ir bezcerīgs pasākums... mēs PAŠI taču nespējam neko jēdzīgu uzzīmēt, jo esam kropļi no sākta gala!
Cits talantīgāks, cits mazāk talantīgs, lai gan viss tas ir Dieva dāvana šā kā tā.
Bet mēs sajūsmināmies par Bēthovenu un Bahu, par Dostojevski, Tolstoju vai Ziedoni. Ir taču viņiem dots redzēt, saprast un spēt izteikt tā, kā mēs citi to nespējam, tikai nojaušam, sajūtam atbalsojamies mūsos tam kopīgajam, tai Dieva līdzībai mūsos, kas ievibrē...

Kā tad ir ar to atprasīšanu - vai atkal nesākas labo darbu pieprasīšana?
Es jau saprotu - te ir abas puses, tas ir paradokss, kurš atspoguļo patiesību...
Mirdza Stērste
# Iesūtīts: 2008.11.13 15:49:34
Esmu holēriķis, reizēm nervozs, bet es neesmu vnk tizlenis, bet esmu radīts pēc dieva attēla, tātrad labs, un manī ir potenciāls radīt ko labu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 15:56:11
Balss, tu mazliet nesaprati... MĒS Esam tās gleznas kuras mēs zīmējam. Un jā... bez Kristus tev sanāks pilnīgs "čau" tāpēc es tur ieliku bildi no Scream vai Salvadora Dali, tas apmēram sanāks tad, ja mēs paši ko ķēzīsim!

Bet Kristus ir mūsu "māxlas skolotājs" un "modelis" vienā personā! Viņš vada mūsu roku, māca mums zīmēt, izteikties... māca mums māxlu... un māca vienam ar ogli citam ar eļļās krāsām, kam nu kurš radīts... un ja tu ļausi Kristum tevi mācīt, tad tu iemācīsies.

Jo patiesi tu zīmēt varēsi tikai tad, kad būsi Kristus skolu pabeigusi!

Tā nu mēs Kristieši esam sava Skolotāja Skolnieki, mūs vērtēs pēc mūsu Skolas Vārda... pat ja bilde nebūs tik pabeigta... Dievs zinās, kas par skolu tā ir... viņa paša Sertificēta!

A pašadarbieki tad arī tiks vērtēti pēc tā ko šie uzzīmējuši...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 15:56:54
Trilo ir Holēriķe... vaaaaah... sprādzienbīstama būtne!

Un šis "potenciāls" ir nekas cits, kā Kristus!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.13 21:50:37
atbildot uz jautaajum.
ko seesi to pļausi izšķir visu.

i manu izskatu i manu veseliibu i manus talantus.
incognito
# Iesūtīts: 2008.11.13 22:05:20
Olita
Interesanti, kā būtu izmantojama, piemēram, iedzimta plānprātība?
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2008.11.13 23:00:13
Harry ,

nākotne ir atvērta, protams!
Visuma gadījumā "plānošana" un "realizācija" sakrīt.

Pastāv likumības un pastāv iespēja tās izmantot dažādiem mērķiem. Mērķus nosaka ticība un vēlēšanās.

Kā futbolā - ir spēles noteikumi, bet uzvarētājs nav noteikts.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 121 , pavisam kopa bijuši: 16633