atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību predestinācija
Harry
Iesūtīts: 2008.11.12 23:30:44
mani ieinteresēja šis jautaajums.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 13:50:57
masiks [212.93.96.2]
es par citu, bet tas laikam neattiecas uz teemu, tapec tomer neiesaistisos, sorry par komentu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:31:13
masiks [212.93.96.2]

kapēc sāc vibrēt? Kur palika TAVA konsekvence?

Kurā momentā tev sāka likties, ka es "vibrēju"?

1) es neteicu, ka bībelē rakstīts - "nokauj visus neticīgos". Es teicu, ka neticīgo nokaušna nav pretrunā ar bībeli, tb - atbildēju uz tieši to jautājumu, kuru tu uzdevi.
Ja vajadzēs - nokausi. Cik nokausi - tik būs labi.


Ok, piedod, uzmanīgi neizlasīju. Tātad, vispirms ir skaidrs, ka nav bībelē pavēles vardarbīgi izturēties pret neticīgajiem. Ejam tālāk un redzam, ka ne tikai nav pavēles, bet tas tiek klasificēts kā grēks. Nejauc šeit iekšā kokrētās, specifiskās pavēles vecajā derībā, jo tas bija laiks, kad Dievs mācīja cilvēkiem par taisnīgumu, bet jaunā derība atklāj žēlastību.

38 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: aci pret aci un zobu pret zobu.
39 Bet Es jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru.
40 Un, kas ar tevi grib tiesāties un ņemt tavus svārkus, tam atdod arī apmetni.
41 Un, kas tevi spiež iet vienu jūdzi, ar to paej divas.
42 Dod tam, kas tevi lūdz, un neatsakies, ja kas no tevis grib aizņemties.
43 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev būs savu tuvāku mīlēt un savu ienaidnieku ienīst.
44 Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā,
45 ka jūs topat sava Debesu Tēva bērni, jo Viņš liek Savai saulei uzlēkt pār ļauniem un labiem un liek lietum līt pār taisniem un netaisniem.
46 Jo, ja jūs tos mīlat, kas jūs mīl, kāda alga jums nākas? Vai muitnieki nedara tāpat?
47 Un, kad jūs sveicināt tikai savus brāļus, ko sevišķu jūs darāt? Vai muitnieki nedara tāpat?
48 Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs.

51 Un, kad nu laiks bija pienācis, ka Viņam vajadzēja tapt paaugstinātam, tad Viņš grieza savu vaigu, lai ietu uz Jeruzālemi.
52 Un Viņš nosūtīja Sev priekšā vēstnešus. Un iedami tie nonāca kādā samariešu ciemā, lai Viņam apgādātu vietu, kur nomesties.
53 Un tie Viņu neuzņēma, tāpēc ka Viņš bija ceļā uz Jeruzālemi.
54 Kad Viņa mācekļi Jēkabs un Jānis to redzēja, tie sacīja: "Kungs, ja Tu gribi, mēs sacīsim, lai uguns nāk no debesīm un tos sadedzina."
55 Bet Viņš apgriezdamies tos aprāja un sacīja: "Vai jūs nezināt, kādam garam jūs piederat?
56 Jo Cilvēka Dēls nav nācis cilvēku dvēseles nomaitāt, bet pestīt." Un tie gāja uz citu ciemu.

Kā redzi, tad jebkāda veida vardarbība pret nekristiešiem ir tiešā pretrunā ar biblisko mācību, turklāt stāv rakstīts - tev nebūs nokaut.

2)burvji, raganas un zātans (ar saviem kalpiem) bībelē nepelna nekādu īpašu labvēlību uz dzīvības atstāšanu. "Burvi neatstāj dzīvu". Ij ko - teiksi ka to neliek bibliskā mācība? A tavs jautājums kā reiz bija par to. /atgādinu aizmāršīgajiem - bībele nav viens pats evanģēlijs, ij kristiešiem jāseko gan JD, gan VD burtam.../

Jā, ar līdzīgu jautājumu pie Jēzus griezās farizeji, tikai burvja vietā bija netikle (kuras tāpat kā burvji bija jāsoda ar nāvi), bet Jēzus sacīja - kurš no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu. Tika radikāli mainītas nostādnes, kas valdīja vecajā derībā. Pāvils to labi paskaidro

23 Bet, pirms nāca ticība, mēs bijām turēti ieslēgti bauslības važās, līdz parādītos ticība, kurai bija jānāk.
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.

Arī vēstulē ebrejiem tiek paskaidrots, ka vecās derības vietā nākusi jaunā derība

3) Tas nenozīmē, ka baznīcai ir jābūt kā politiskam spēkam.
Tas vispār varētu neko nenozīmēt, taču ja jau reiz baznīca kļuva par valsts pārvaldneiku - tātad tā BIJA tāda Dieva griba. Vēlies iebilst un strīdēties? Nu tad iemācies aizspļaut līdz mākonim, no sākuma...


Atkal - nejauc to, kas rakstīts bībelē ar to, ko darījuši kristieši. Bieži vēsturē bijis tā, ka kristieši dara viskautko pret Dieva gribu
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:46:21
Ingars
Kurā momentā tev sāka likties, ka es "vibrēju"?
kad sāki mainīt pats savu jautājumu būtību.

Nejauc šeit iekšā kokrētās, specifiskās pavēles vecajā derībā, jo tas bija laiks, kad Dievs mācīja cilvēkiem par taisnīgumu, bet jaunā derība atklāj žēlastību.
A ko žēlastība un taisnīgums tagad tiek pretnostatīts? Varam darīt visu - mūs par to nesodīs, bet apžēlos? Neesi sajaucis kanceles? IMHO tu esi uzņemies mazliet ne savus pienākumus...


Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.11 18:29:09
atljaushos prasta buut un paintereseeties, kad vienliidziigi vienaadie k-gi dzemdeet paredzeejushi ... praatoju, juus vairaak uz komunjagu vai homiishu pusi velk ar to sasodiito vien-liidziibu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 09:53:31
masiks [212.93.96.2]

kad sāki mainīt pats savu jautājumu būtību.

Kurā momentā tev šķiet es mainīju jautājumu būtību? Tev vienkārši nav miera, ka neatrodi, kur piesieties bibliskajai mācībai

A ko žēlastība un taisnīgums tagad tiek pretnostatīts? Varam darīt visu - mūs par to nesodīs, bet apžēlos? Neesi sajaucis kanceles? IMHO tu esi uzņemies mazliet ne savus pienākumus...

Nekas netiek pretnostatīts, jo pravietojumi par to ir vecajā derībā. Esmu pamanījis, ka tu gluži vienķarši nepārzini bībeli un neesi iedziļinājies lietas būtībā, tāpēc spried virspusēji, izraujot atsevišķas lietas ārpus kopējā konteksta. Tāpēc atgādinu aizmāršīgajam masikam, ka līdz ar jauno derību vecās derības likumi pakārtojas jaunās derības likumiem, jo ir pravietots jau vecajā derībā

31 "Redzi, nāks dienas," saka Tas Kungs, "kad Es slēgšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,
32 ne tādu derību, kādu Es citkārt slēdzu ar jūsu tēviem, kad Es tos ņēmu pie rokas un izvedu no Ēģiptes zemes. Šo derību tie ir pārkāpuši, kaut gan Man bija noteikšana pār tiem, tā saka Tas Kungs.

Redzi - veco derību jūdi nespēja piepildīt, tāpēc tās vietā nāk jauna, labāka derība. Nepārproti - morāles likumi nav atcelti, tieši otrādi - Jēzus pacēla to "bauslības latiņu" vēl augstāk

27 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev nebūs laulību pārkāpt.
28 Bet Es jums saku: ikviens, kas uzskata sievu, to iekārodams, tas ar viņu laulību jau ir pārkāpis savā sirdī.

Un ko tu gribi sacīt, ka Jēzus pavēle būt labiem pret saviem ienaidniekiem ir tikai rekomendācija? Nē, tas ir likums, tāpēc vardarbība pret neticīgajiem ir pret biblisko mācību.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 09:55:48
Rosalie

Tur jau tā lieta - tikpat labi var pateikt, ka tas ir negodīgi, ka sievietei jādzemdē, bet vīrietim ne, diskriminācija taču. Un vispār diskriminācija varbūt arī tas, ka cilvēks piedzimst ar attiecīgiem dzimumorgāniem, bez izvēles iespējām - lūk pie kāda absurda nonākusi ateistiskā pasaule
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:02:06
aha ... un tiem pilna cikla briinumiem plusinju- miinusinju stuuriitii uzlix, lai nesasexo nepareizi .

gruuti teff ...vienas probleemas apkaart
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:33:51
sviests, nudien, sviests
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:57:57
sapratu, sapratu

Tava sievinja uz to-ieshanu uz inkubatoru peec beebja-ideaali uzprogrammeeta, optimizeeta, uzlabota etc.-jau paraxtiijaas?

No teemas gan taalju nost.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:14:40
pienjemts

tikai visa muusu esiiba ir personiska=zubjektiiva.

un uzprasaas jautaajiens-kaadai (zem?)cilveeku auditorijai domaati ieteikumi, kas uz pashu neattiecas.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:22:30
zini-negribeetu vis
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2010.05.12 14:22:10
Cth., Gnidr.-

taa noticis, ciktaal sniedzas veesturiskaa atminja ... nejuutos speejiiga nedz arii gribu labi iestaadiitas lietas mainiit

un manu triis briesmoniishu naakshana pasaulee ir taads pieredzes laadinjsh, no kura nu-ne-par-ko nebuutu ar mieru atteikties
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:02:31
aha ... neveseliigaak da nesmukaak.
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2010.05.12 15:08:00
kad tavam(manam, vinja, vinjas) hiperaktiivajam beernelim paraxtiis, piem., reitterapiju, varbuut zapratiisi.

buraat man patiik ljoti
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:16:53
nekas pret zinaatnes progresu un civilizacijas sasniegumiem, jopcik.

Kameer pamatveertiibas netiek sachakareetas.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:27:50

oi garaam ... tad Kamasutru gribi uzlabot vai tomeer uz inkubatoru?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:35:16
IngarsRosalie
Nudien vai nu vienam vai otram, bet kadam ir janomaina bilde,
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:36:14
Ctulhu
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:42:02
mans pass, Ctulhu.

Einshteinam taisniiba bij par tiem 2 begaliigajiem lielumiem
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:44:06
Sveetais-nemaku bildi nomainiit, tehniska *****e esu

T.i. maaku, it kaa visas opcijas izveicu, bet rezultaataa-vecaa bilde kaa priexshaa taa priexshaa(:
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 12986