atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par viendzimuma laulībām
didzis
Iesūtīts: 2008.06.25 14:55:32
http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=21247670
Šajā vietā delfos atrodama informācija, kur, "Vai viendzimuma pāri Latvijā drīz kļūs apr ģimenēm?" rakstīts: ""Apvienības "Mozaīka" valdes priekšsēdētāja Linda Freimane skaidro, kāpēc šis likums vajadzīgs: "Tie pāri, kuri ir reģistrējuši savas attiecības, ir daudz stabilāki, nekā tie, kuri tikai dzīvo kopā. Gan valstij, gan sabiedrībai tas būtu tikai pozitīvi, ja Latvijā būtu stabilas ģimenes." stāsta L.Freimane un uzsver, ka savus mērķus apvienība noteikti sasniegs, tas esot tikai laika jautājums. Viņa uzskata, ka likumus nepieņems šīs Saeimas darbības laikā, tomēr cer uz nākošo." Jautājums, vai pret šo ir jācīnās, un ar kādiem līdzekļiem? Ko jūs esat gatavi darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.27 09:39:08
Rausītis
tāpēc nevajag putrot dažādas lietas, kas notiek citu gultās ar "netikls" nozīmi.
Diezkāpēc tikai krimināllikums runā par `dzimumtieksmes apmierināšanu netiklā veidā`?
Kā tad Tu pati izskaidrosi, ko šis termins īsti nozīmē?

kristietībā cilvēka ķermenis nekad nav bijis kas pretīgs
Kāda ir kristietības attieksme pret nūdistu pludmalēm?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.27 09:39:36
Sheksna es neredzu argumentus ne vienai, ne otrai pusei, ar kuru pamatoti nospraust `netiklības` robežu

tas varētu būt diezgan vienkārši - ar savu uzvedību un izskatu (pēc labākās sirdsapziņas) nedrīkst apgrēcināt (pamudināt uz grēcīgām domām vai darbību) savu tuvāko.
Protams, teiksi, ka ir cilvēki, kas domā samaitātas domas pat tad, ja viņiem parāda trijstūri vai apli, un nav iespējams ielīst katra cilvēka domās. Un tāpēc es rakstīju - pēc labākās sirdsapziņas un pieejamās informācijas. `

nedomāju, ka ir kāda oficiāla nostāja attiecībā uz nūdistiem
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.27 09:45:16
Sheksna
A tā, ka mainoties apstākļiem, kādos sabiedrība dzīvo, var mainīties sabiedrības izpratne par to, kas ir labi un kas - ne.
Diezkāpēc tikai krimināllikums runā par `dzimumtieksmes apmierināšanu netiklā veidā`
No taa izdaram secinaajumus, ka piemeram padomju armijai bija pilniigas tiesiibas izvarot 2.Pasaules kara laikaa , jo tadi, redziet, laiki bija!
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.06.27 09:47:09
Rausītis
tas varētu būt diezgan vienkārši - ar savu uzvedību un izskatu (pēc labākās sirdsapziņas) nedrīkst apgrēcināt (pamudināt uz grēcīgām domām vai darbību) savu tuvāko.
Neesmu nekāds baigais sieviešu psiholoģijas speciālists, bet ar šo Tu būtībā pasaki, ka aizliedz kosmētiku, modi un pročo skaistumkopšanu. Kas ir diezgan būtiska sieviešu dzīves sastāvdaļa, ibo sievietēm vairumā gadījumu ir svarīgi labi izskatīties (lasi - vizuāli patikt vīriešiem).

nedomāju, ka ir kāda oficiāla nostāja attiecībā uz nūdistiem
Bet neoficiāla?

Donachka
No taa izdaram secinaajumus, ka piemeram padomju armijai bija pilniigas tiesiibas izvarot 2.Pasaules kara laikaa , jo tadi, redziet, laiki bija!
Nē. Zemestrīču/plūdu/visādu citādu kataklizmu laikā diezgan krietni izmainās cilvēku izpratne attiecībā uz maksimu `tev nebūs zagt`, ibo tas (zagšana, jeb pareizāk sakot - marodēšana) var kļūt par būtisku izdzīvošanas stratēģiju.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.27 09:49:15
Sheksna
Vispirms sieviete grib patikt sev, ja kas Un uzkraasotas acis veel nenoziimee, ka tas uzreiz izraisiis viirieshos erekciju
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.27 09:52:34
Sheksna
Kā tad Tu pati izskaidrosi, ko šis termins īsti nozīmē?
Nez, kā tiesās tiek galā ar šo problēmu.
It kā varētu izlīdzēties ar zvērinātajiem, tā teikt, tautas balss.

Vispār, "netiklību" parasti cilvēki definē kā "visi seksa veidi, kas man personīgi ir nepieņemami". ;-)

Par morāles vērtību maiņu - esi lasījis tādu "Malvilas pils"? Par izdzīvojušajiem pēc atomkara, un vērtību maiņu.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.27 09:54:05
KarotesNav
Vispār, "netiklību" parasti cilvēki definē kā "visi seksa veidi, kas man personīgi ir nepieņemami".
Jā, to nevar pateikt labāk...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.27 09:57:39
Rausītis
jo Dievs ir radījis cilvēku miesā
Un arī augšāmcels miesā
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:01:55
Papucs
Un arī augšāmcels miesā
Tikai tā būs pavisam cita veida miesa.
Tēmas sakarā - vairoties nespējīga.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.27 10:02:19
Sheksna
sievietēm vairumā gadījumu ir svarīgi labi izskatīties (lasi - vizuāli patikt vīriešiem).
tur tev pilnīga taisnība. vai tad nav tā, ka daļa sieviešu tiešām ar visām varītēm cenšas izskatīties seksīgi.
tīņu laikā, kad gājām uz disenēm, lai aprakstītu to vai mēs izskatāmies labi, mēs lietojām vārdus forši, skaisti. Tagad galvenais ir izskatīties seksīgi. Es nezinu kādēļ sievietēm ejot pa ielu ir nepieciešams, lai vismaz katrs 2 atskatītos un uzbudnātos. Ko viņas ar tiem visiem večiem darītu.

Tagad jau ne tikai sievietes arī mašīnas, ledusskapji un telefoni ir seksīgi. kāpēc?

Vispār, "netiklību" parasti cilvēki definē kā "visi seksa veidi, kas man personīgi ir nepieņemami".
Jā, to nevar pateikt labāk...


saki kā gribi, robežu novelk Dieva iedibinātā kārtība un bauslība. tur nevarēs izlocīties nekādos laikmetos.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.27 10:02:28
ja man pienjemams seksa veids ir ar precetu veci un vinjam arii, tad ar muusu morali viss ir Ok?

Tagad jau ne tikai sievietes arī mašīnas, ledusskapji un telefoni ir seksīgi. kāpēc?
Nu, seksiigu mobilo es veel saprotu, sevinshki, ja tam ir vibrozvans, bet kaa var buut seksiigs ledusskapi, nav skaidrs. Ja nu vieniigi prieksh kaada nekrofiila.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:05:31
Donachka
tas par to seksīgo sadzīves tehniku ir no reklāmām ... ā bija arī vēl seksīgs lietussargs
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:06:23
Donachka
ja man pienjemams seksa veids ir ar precetu veci un vinjam arii, tad ar muusu morali viss ir Ok?
Tad jūs pārkāpjat patreiz sabiedrībā valdošo morāli.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:08:26
KarotesNav
Par morāles vērtību maiņu - esi lasījis tādu "Malvilas pils"? Par izdzīvojušajiem pēc atomkara, un vērtību maiņu.
Neesmu lasījis. Mosh ira lib.ru links?

Rausītis
saki kā gribi robežu noveld DIeva iedibinātā kārtība un bauslība.
I kāda tad tā ir, da kaut vai attiecībā uz pieņemamo publiskās atkailināšanās līmeni?

Donachka
ja man pienjemams seksa veids ir ar precetu veci un vinjam arii, tad ar muusu morali viss ir Ok?
Vai tad kāds cilvēks dara to, ko pats uzskata par netiklu...?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.06.27 10:08:28
KarotesNav
Tēmas sakarā - vairoties nespējīga , ko nevarētu tik viennozīmīgi apgalvot par vīrišķā un sievišķā savienošanos Debesīs, uz Zemes sauktu par seksu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:11:16
Sheksna
Vai tad kāds cilvēks dara to, ko pats uzskata par netiklu...?
Hmmm, labs jautaajums. Vispaar - jaa...dara gan. Bet taa ir loti gruuti dziivot, vismaz man ta liekas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:13:47
Sheksna
Neesmu lasījis. Mosh ira lib.ru links?
Bet, protams, ka ir! :-)

http://www.lib.ru/INOFANT/MERL/malvil.txt

Grāmata ir pabieza. Bija kādreiz iznākusi latviešu valodā, sērijā "Fantastikas pasaulē", tais mazajos formātos, mīkstajos vākos, un lasot tā sajuka pa daļām.

Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:14:30
KarotesNav
ja man pienjemams seksa veids ir ar precetu veci un vinjam arii, tad ar muusu morali viss ir Ok?
Tad jūs pārkāpjat patreiz sabiedrībā valdošo morāli.

Es par to TIK drošs nebūtu. Ok, šāda situjovina tomēr neskaitās pārāk atbalstāma, bet arī pieķertais/-ie no sabiedrības netiek atstumti vai kā īpaši nosodīti.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:15:45
Sheksna
vai tad muusdienaas vispar kads par ko tiek atstumts no sabiedriibas????
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.27 10:18:27
Sheksna
I kāda tad tā ir, da kaut vai attiecībā uz pieņemamo publiskās atkailināšanās līmeni?

1.Kor.6:12 "Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 26119