atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Muldera un KN smilšukaste
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.09 16:24:28
Mulders
OK, ņemam vienu. Nākamais tad pēc tam, ja sanāks laika un vēlēšanās (gan jau ka sanāks).
Izvēlies, kuru gribi: :-)
1) Neradītas Dvēseles, Spēle
2) Radītas Dvēseles, Attīstība
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.13 12:27:36
KarotesNav Par "sapni" un "īstenību." ... . Šizofrēnijas gadījumā cilvēka personība dalās divās vai vairākās personībās. Divu personību gadījumā - viena personība otru pazīst, bet otrā pirmo nepazīst. ... . Nu i vot, man liekas, ka KN intensīvi apskata klasiskas personības dalīšanās slimības klīnisko ainu. Un tikai.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:27:51
*Duksis
Liekas, ka nav īsti taisnība, ka augsti advancētas budistu dvēseles brīvprātīgi atsakās no nirvānas, lai atgrieztos kaut kādu atziņu izplatīšanas dēl. Viņi atgriežoties, ja esmu pareizi sapratis, savas bezgalīgās līdzcietības pret visu dzīvo dēļ.
Tas pats vien ir. Palīdzība arī ir Atziņu izplatīšana.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:30:23
*Duksis
Vai pats esi kadreiz redzējis vismaz vienu tādu sapni, kurā esi bijis kāda cita persona?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.13 12:32:07
KarotesNav Palīdzība manuprāt ir praktiska padarīšana. Protams, mācīšana arī ir praktiska padarīšana. Jebkurā gadījumā - cilvēks atgriežas, lai rīkotos nevis, lai meditētu. ... . Protams, piebildīsim ka "atgriešanās" nav nekas vairāk par tēlainu alegoriju.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:32:51
KarotesNav Nē, neesmu redzējis tādu sapni.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:39:08
Zin Pēterītis par suni. Tak Pēterīša doma ir: "mācīšos tikt galā ar suņiem". Nu, nesanāca šoreiz. Kas vainīgs? Suns?

Tad abi! Jo kā labi saproti, Pēterītis nav suņa košanas vai sala autors. Pēterītis vainīgs, ka neizrēķināja visus faktorus, nezināja kā ar suni apieties. Pēterītis ir vainīgs tajā, ka nav perfekts suņu dresētājs. Bet KODIENU Pēterītis neizrasa... to izraisa suns un suns ir vainīgs pie kodiena! Pēterītis vainīgs pie tā, ka vispār mācās!

Skaties kartē Mekas koordinātas un tad skaties, cik tur kristiešu! Tas, ka kristieši ir visur - nu tagad jau arī muslimi, krišnaīti, budisti un saentologi ir visur! Un tad?

Un tavuprāt Dievs ir tas, kas neļauj kristiešiem ieiet Mekā?

Lūk! Bet tu prasi, lai visi būtu kristieši! Aber ciemā un klanā nelaimīgā kārtā visi musulmaņi!

Nu un nelaimīgā kārtā viņi ies bojā, ja nelaidīs pie sevis Kristiešus, kas Kristu nes. Viņi tak nelaiž tur Kristieti - katram ienācējam paprasa - tu kristiets. Un ja šis Kristiets, tad nelaiž klāt. Tātad viņi izvēlās atteikties no žēlastības un Kristus... Dievs ar varu nespiežas tur kur viņu dzen prom. Līdz ar to, muslims var izvēlēties noraidīt Kristu, bet viņš ar to iedarbina ķēdi, kuras rezultāts gan vairs NAV muslima spēkos ietekmēt, bet muslimam jāsaņem tieši tas, ko viņš ir izvēlējies! Un vēl vairāk, viņš pat netic un negrib ticēt tam, kad viņu brīdina KO viņš ir izvēlējies.
Muslims ir nolēmis nedzirdēt un izraidīt visus, kas viņam sludina ko citu nekā viņš gribētu lai viņam sludina. Lūk TAD viņš patiešām ir vainīgs pats!

Otrkārt, kristietībā par izdarīto cieš visi , pietiek tikai piedzimt, bet kompensāciju saņem tikai tie, kas piesakās (tie, kam iedeva konfektes), t.i. ne visi.

Tieši tā... tie, kas noraida kompensāciju vai tai netic, tie to nesaņem! Kompensācija piedāvāta visiem... ej un saņem! Taču kamdēļ tu gribi kompensāciju, ja tu to noraidi! Vēl vairāk, rokās tu vari tikai vienu lietu turēt, vai nu grēku vai kompensāciju par grēku. Tu nevari paturēt kompensāciju paturot to, kā dēļ tu vispār ciet, pat ja tev tas patīk!

Ādamā visi mirst, Kristū visi top dzīvi darīti!

Jeb citiem vārdiem... VISI, kas ir Kristū top dzīvi darīti, nevis daži!

Jeb bik savādāk - Ne VISAS smiltis tapa par cilvēku. Tāpat ne visi grēcinieki top par jaunajiem cilvēkiem, bet tikai tie, kas piedzimuši no Dieva...
Tava netaisnības izjūta izriet no tā, ka tev šķiet netaisnīgi, ka ne visas smiltis par cilvēkiem top. Man atkal šķiet, ka ikviens cilvēks, kas nenoraida Kristu, nebēg no Dieva, iemīl patiesību un dzīvību un taisnību, piedzimst no Dieva! Sirdsapziņa ir visiem, un tā dzen meklēt Kristu, pat ja tu nezini ka viņu sauc par Jēzu no Nācaretes!
Bet interesanti, ka, tad kad daudzi atrod un secina, ka viņš nav tāds, kā tu gribēji, tie novēršas. Līdzīgi kā Farizēji un Jūdu mācītāji, novērsās no Kristus, jo viņš gan teicās esam Dāvida sakne, bet neatbilda viņu priekšstatiem par to kādam jābūt īstenam Ķēniņam!
Tāpat arī smiltis šai pasaulē... noraida Kristu, jo viņš nav viņu zemisko tieksmju piepildījums un nav VIŅU attēls un līdzība, bet gan Dieva attēls un līdzība, un Kristū izgaismojas cilvēku netaisnība, Kristū kā spogulī tu sevi ieraugi... un tu ļoti labi redzi pareizo bildi... tikai tu nevis vaino sevi, bet spoguli!
Un kā tu domā, tu esi peidzimis it kā Kristīgā vidē un tomēr noraidi Kristu, tad kamdēļ tu uzstāj, ka Kristus ir netaisnīgs, ja pat viņa klātbūtnē tu viņu noraidi... tad kamdēļ tu brīnies, ka viņu noraida arī tie, kas viņu nepazīst īsti. Kamdēļ tu iemīlēdams maldus brīnies, ka kāds cits var mīlēt citus maldus vēl karstāk un tādējādi netapt glābts... ? Ne jau tu vienīgais tāds pasaulē gudrs, kas Kristu noraida un pieķerās maldiem, tas arī rada šo "netaisnības skatu" kuru tu piedēvē Dievam, jo ignorē, ka Dievu noraida cilvēki nevis cilvēku noraida Dievs. Dievs pats kļuva par cilvēku, viņš pieņēma Cilvēcīgo dabu pats sevī... kā var teikt, ka Dievs noraida cilvēkus.
Šis disbalanss ir cilvēku grēka dēļ, kā stāv rakstīts...

Jāņa 1:
9 Tas bija patiesais gaišums, kas nāca pasaulē, kas apgaismo ikvienu cilvēku.
10 Viņš bija pasaulē, un pasaule caur Viņu radusies, bet pasaule Viņu nepazina.
11 Viņš nāca pie savējiem, bet tie Viņu neuzņēma.
12 Bet, cik Viņu uzņēma, tiem Viņš deva varu kļūt par Dieva bērniem, tiem, kas tic Viņa Vārdam,
13 kas nav dzimuši ne no asinīm, ne no miesas iegribas, ne no vīra gribas, bet no Dieva.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:48:01
Mulders Tak nelasa neviens tos palagus!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.13 12:51:57
atbilde par soda jēgu un vainīgā meklēšanu

iz dārznieces pārdomām
nu iedomājies, es savā dārziņā iestādu perfektu augu, bet nāk vīruss un grib to aplipināt. Augs nepretojas, lai tam viss ir dots, lai pretotos.

Rezultātā vīruss aplipina pamazām vienu zaru, tad otru un iesēžas dziļi, dziļi saknē Es ik pa brīdim cenšos augu ārstēt un palīdzēt tam cīnīties ar vīrusu (bauslība). Bet šim patīk oranži krāšņais virusa traips uz lapas. Tas negrib saprast, ka pēc oranži krāsainā nāk pilnīga bojāeja.

Ar laiku vīruss jau ir pārņemis visu augu un es nocērtu to līdz saknei, cerībā, ka jaunie dzinumi būs uzņēmīgāki pret maniem ārstniecības līdzekļiem. (lielie plūdi)

Tā nu tie sāk augt no jauna. Lielākā daļa zaru joprojām izvēlas oranžo un to augļi ir vnk pretīgi. Dažus vīruss ir nomocījis un viņi grib tik no tā vaļā. (šis piemērs nevar parādīt ticības dāvanu, tas ir Dārznieka noslēpums. un tur neko nevar darīt, jo neviens augs manā dārzā neatkodīs, kas risinās manā galvā un kādam ir jābūt dārzam manā izpratnē) Es tos turpinu ārstēt un vīrusu izdodas nomākt (bet ne iznīdēt). Skaidrs, ka pavisam vīrusu izdosies iznīdēt tikai kopā ar augu.

Bet tos zarus, ka pakļaujas ārstniecībai, tos var nogriezt un uzpotēt uz ideāla Auga stumbra, kur saknē nav virusa un tas ideāli pretojas visiem vīrusa uzbrukumiem tā kā to vajadzēja darīt pirmajam augam. Tā kā sakne ir cita, tad vīruss vairs sēž tikai lapās un to, saņemot spēku no saknes un miglošanas. un arī agļus tie sāk dot.

Gaidu to brīdi, kad no uzpotētajiem zariem nokritīs pēdējā lapa ar vīrusa paliekām (arī pāriešanu no nāves dzīvība mans piemeŗs varbūt neatpoguļo pinīgi, bet mēs jau arī nebūsim miruši, tikai aizmiguši. Šis augs pastāvēs mūžīgi.

Bet to pirmo augu ar visiem nevesalajiem un nokaltušajiem zariem es vienkārši sadedzināšu. Laiku arī nosaku es.

KN noteikti norādītu uz netaisnību par nedzimušajiem vai tikko dzimušajiem bērniem, kurus es sauktu par dzinumiem. Tātad, tas ir tikai manā kompetencē noteikt, kurš no šiem dzinumiem ir gana labs lai to uzreiz iestādītu manā ideālajā dārzā un tāpēc tas ir ļoti laicīgi jānoņem no slimā zara. Vai arī ir uzreiz redzam, ka šim dzinumu vīruss jau tā ir samaitājis, ka tur vairs neko. To redz tikai es, un es redzu visu augu vienlaicīgi un zinu tā vēsturi.

nu kurš te vainīgs un kurš ir sodāms no mana dārznieces viedokļa?

KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.13 12:55:50
Mulders
Tad abi! Jo kā labi saproti, Pēterītis nav suņa košanas vai sala autors.
A suns kur vainīgs? Viņam tāda daba - kost!

Bet KODIENU Pēterītis neizrasa... to izraisa suns un suns ir vainīgs pie kodiena!
Analoģiski - saaukstēšanos izraisa Sals, un Sals vainīgs pie saaukstēšanās? ;-)

Pēterītis vainīgs pie tā, ka vispār mācās!
Un šī Mācīšanās ir globāls lēmums!

tavuprāt Dievs ir tas, kas neļauj kristiešiem ieiet Mekā?
Vispār jau, Cilvēka Autors ir Dievs. Dievs nez kāpēc pieļāva, ka izplatās visādas tur viltus reliģijas. Dievs uzbūvēja sistēmu, pēc kuras cilvēks 99% pieņem reliģiju no viņam apkārtnē pieejamā saraksta - tāds Cilvēks ir uzbūvēts.

tie, kas noraida kompensāciju vai tai netic, tie to nesaņem! Kompensācija piedāvāta visiem... ej un saņem!

Formālists, odnako. :-)

ne visi grēcinieki top par jaunajiem cilvēkiem, bet tikai tie, kas piedzimuši no Dieva...

Bet visi tapa par grēciniekiem.

tu esi peidzimis it kā Kristīgā vidē un tomēr noraidi Kristu
Piedzimu PSRS, kāda tur kristīgā vide?

Hmm.. iebraucām oftopikā, sākām apspriest kristietību, bet vajadzēja šo te reinkarnāciajs variantu... :-(
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:00:36
KarotesNav
Te tu jauc kopā dažādas sistēmas
es nejaucu, es tiešām šalīdzināju reinkarnāciju un kristietību un tad pateicu, ka reinkarnācija ir tāda wishful thinking, kas pieņem, ka sākums ir labs un tādas savā būtībā ir dvēseles tikai nav skaidrs, kādēļ tām jādodas uz šausmeni= reālo dzīvi. sanāk pretruna, la atziņu par labo var iegūt ellē.

Tik briesmīgi jau nav.
es jau teicu - wishful thinking.
daži rūpējas, daži nē, daži pārspīlē ar rūpēm un nodara vēl lielāku ļaunumu. daži tos ir upurējuši elkiem. daži mocījuši. KN mosties.

Kāpēc lai Dievs radītu ļaunticīgas dvēseles? Sadists, vai?
Kāpēc lai Dievam būdu vajadzīgs karuselis ar n-tajiem ciešanu raundiem? Viņš ko nespēj 1 dzīves laikā visu nokārtor? Vai Viņš nezina, ko grib un kas Viņam ir vajadzīgs? Viņš ko, patiešām ir sadists un izklaidējas?
Diez vai par sadistu var nosaukt tādu, kurš jau savas cilvēka dzīves laikā ir uzupurējies, lai katrs savas vienīgās dzīves laikā varētu nākt pie visām nepieciešamajām atziņām un izglābties.


KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:01:23
Rausītis
Tev piemērs neder, jo vajadzēja būt tā, ka Dārzniece ir vienlaicīgi arī Auga un Vīrusa Radītāja.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.13 13:05:42
Augam ir vajadzīgs vīruss un vīrusam - augs. Abi ir nepieciešami viens otram. lai notiktu abu attīstība. Pati attīstība ir "dubultspirāle." Un tajā vislielākajā cīņā rodas vispilnīgākā harmonija... .
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:06:10
Rausītis
es tiešām šalīdzināju reinkarnāciju un kristietību un tad pateicu, ka reinkarnācija ir tāda wishful thinking, kas pieņem, ka sākums ir labs un tādas savā būtībā ir dvēseles tikai nav skaidrs, kādēļ tām jādodas uz šausmeni= reālo dzīvi.
Ātrākai attīstībai. Sk. augstāk piemēru par MazoBriesmīgo un LieloBriesmīgo.

daži rūpējas, daži nē, daži pārspīlē ar rūpēm un nodara vēl lielāku ļaunumu. daži tos ir upurējuši elkiem. daži mocījuši.
Bet daži glābuši, upurējot savu dzīvību, daži atdevuši visu, kas viņiem piederēja.
Kāpēc tu tikai slikto skaties? Ir gan tā, gan tā, un attiecībā pret bērniem labums tomēr dominē.

Kāpēc lai Dievam būdu vajadzīgs karuselis ar n-tajiem ciešanu raundiem? Viņš ko nespēj 1 dzīves laikā visu nokārtor?
Dievs spēj, bet Dvēsele nespēj.

Diez vai par sadistu var nosaukt tādu, kurš jau savas cilvēka dzīves laikā ir uzupurējies, lai katrs savas vienīgās dzīves laikā varētu nākt pie visām nepieciešamajām atziņām un izglābties
Bet tāds, kas mūžīgi moca un vairs nedod iespējas - sadists, viennozīmīgi.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:07:59
KarotesNav
kāds tu esi knauzeris - caur krūmiem mežu neredzi!

Es katrā vietā pierakstīju, ka neviens laicīgs piemērs nevar tiešā veidā atspoguļot Dieva darbu. Neviens nezina, kā tas notiek, kā var radīt no Vārda. Tak tas arī nebija galvenais šajā piemērā.

vienlaicīgi arī Auga un Vīrusa Radītāja
Tak tas arī nebija galvenais šajā piemērā. Ja es to būtu uzrakstījusi, kas no tā mainītos. Turklāt, tu tak zini, ka ar vīrusu šajā gadījumā būtu domāta garīga būtne un tās brīvā griba. vai tad kāds no mums to spēj izskaidrot.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:09:46
A suns kur vainīgs? Viņam tāda daba - kost!

Ja Suns nekontrolē savu dabu un mēs vienojamies, ka sunim nav brīvas gribas, tad vainīgs ir tas, kas suni ir "programmējis" jeb audzinājis. Var būt saimnieks, var būt kaimiņu puikas sakaitinājuši!

Un šī Mācīšanās ir globāls lēmums!
Jā un cieš, jo mācās! Tātad, palīdzēt ciešanās ir bremzēt apmācību! Palīdzēt ciešanās ir slikti. Samazināt ciešanas ir bremzēt apmācību!

Vispār jau, Cilvēka Autors ir Dievs. Dievs nez kāpēc pieļāva, ka izplatās visādas tur viltus reliģijas. Dievs uzbūvēja sistēmu, pēc kuras cilvēks 99% pieņem reliģiju no viņam apkārtnē pieejamā saraksta - tāds Cilvēks ir uzbūvēts.
Bet ne cilvēka grēka autors! Grēka autors ir Velns un pats cilvēks! Tu visu laiku esi par tuvu bildei, tu skaties te uz vieniem svariem te uz otriem un nespēj saskatīt kopainu! Kad skaties uz Velna sekām, tad tu vaino Dievu, bet kad skaties uz Dievu, tu aceroties Dieva vainu novērsies no Dieva un saki - neticu tādam Dievam! Rezultātā - Velns ir balts un pūkains, bet Dievs pie visa vainīgs Ko vēl labāku var vēlēties Velns... viss kas viņam atliek, nu redzi kāds Dievs ir maita, nāc pie manis es tevi atvieglināšu!

Formālists, odnako. :-)
Pilnīgi pa īstam! Vai tu jau savu kompensāciju esi saņēmis? Pietam šai kompensācijai ir jocīga īpašība, tā kā sveces liesma, kad to pats esi saņēmis, to vari dot bezgalīgi citiem, tavējā no tās tumšāka un mazāka nepaliks! Tamdēļ, ja gribi aizdegt uguni citu sirdīs, kļūsti par šo uguni! Bet ja tu pats esi nodzisis, tad kamdēļ vaino citus, ka tie neaizdedzina tos citus nodzisušos... Ja tev tas tā rūp, tad kamdēļ tu to nedari... Jo citādi tie citi KN-Prim skatās uz tevīm un redz, ka Dievs tev nedod uguni un novēršas no Dieva tavas neticības dēļ, jo domā, ka Dievs ir vainīgs pie tā, ka tu skatoties uz viņiem neņem Dievu. Tā jūs paši viens otru uzturat savā neticībā neļaujot Dievam ienākt jūsu Mekā! Bet salauz šo apburto loku kļūsti par gaismu tur kur ir tumsa. Kā Pāvils... īstens Mossada aģents, bet Dievs viņu pārvērta! Ļauj lai Dievs arī tevi pārvērš un tu varēsi Otomārus konvertēt steriem!

Bet vieglāk ir dzīvot "ne mana cūka ne mans lauks"? Lai Otomārs pats maxā par savām izvēlēm, a tu dzīvosi ar savām! Tad kā tad tu vari mācīties pats sevis uzlikto prasmi, ja tu to nerealizē praksē?

Bet visi tapa par grēciniekiem.

Jā! Viena Ādama dēļ.
Tā visi top pestīti Kristus dēļ!

Ja kāds noraidītu Ādama ābolu, viņš netaptu par grēcinieku.
Tāpat, ja kāds noraida Kristu viņš netop dzīvs!

Tas, ka Visi izvēlējās Grēku nenozīmē, ka visi izvēlēsies Kristu! Kādam grēks ir mīļāks nekā Patiesība, tad kamdēļ tu gribi dāvāt Patiesību tiem, kam tā ir Elle? Ctulhu mocīsies Paradīzē un mocīs citus ar savām mokām... tamdēļ, ja viņš neatgriezīsies un neiemīlēs Patiesību, bet gribēs to tikai izmantot kā savu kalpu, viņš paliks bez Patiesības un būs jāsamierinās ar to, kas nu būs viņa paša!

Reinkarnāciju jau esam manuprāt krustām šķērsām izrunājuši!

Manuprāt pilnīgas blēņas un māxlīgas konstrukcijas lai risinātu māxlīgas problēmas!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.13 13:14:27
Kāpēc tu tikai slikto skaties
tāpēc lai norādītu, ka reinkarnācijas ceļā nekādu absolūtas patiesības atziņu nevar iegūt.

Dievs spēj, bet Dvēsele nespēj
.
E? a kā to var zināt? tas ir viens no obligātajiem pieņemumiem, lai tas ritenis vispār grieztos, ja ...

kas mūžīgi moca un vairs nedod iespējas
kur ir starpība nonākt mūžigās mokās ellē vai mūžīgi tikt uzsēdinātam uz karmas riteņa?

man ir iespēja ar pirmo vilcienu aizbraukt. tu saki, ka tā nemaz nevar būt, ka vajag vismaz x. bet abos gadījums pastāv iespēja mūžigām mokām un ciešanām.

Kā tad ir ar šo ja kāds ir patiess reinkarnātos, viņš nekad nevarēs nesasniegs nirvānu, jo bezgalīgā līdzcietība un palīdzības atziņa liks viņam griezties atpakaļ un palīdzēt, savukārt tas, kurš izvēlēsies negriezties un nepalīdzēt, lai ieetu nirvānā, ir visīstākais egoists un nemaz nirvānu nevar sasniegt .


*Duksis
Augam ir vajadzīgs vīruss un vīrusam - augs.
Kā augam patīk mocīties un mirt?! Bet dārzniekam nav vajadzīgs slims augs, kas nenes augļus. kur nu vēl vīruss! KA tas par dārznieku, kas necentīsies izglābt savu augu.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.13 13:17:14
Rausītis Vīrusu Tev nemaz nav žēl... . Vīruss taču arī mocas. Bet - tikai mokās rodas kas jauns. ... . A par to parazītu dārznieku maza bēda.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:28:03
*Duksis

es pasteidzos drusciņ, ar virsusu ir domāts grēks.
Bet Sātanu, kurš apzināti sabojāja un bojā augu, ne es viņam tiesnese. Viņam jau tiesa ir bijusi, tur vairs nav nekāda apžēlot.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:31:52
Rausītis Nu, tad domā mazāk un viss būs kārtībā.

P.S. Vienīgais grēks uz pasaules esot muļķība!

Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.13 13:50:44
*Duksis
Vienīgais grēks uz pasaules esot muļķība!
žēl, ka to muļku mums tā pamaz!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 22109