atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Muldera un KN smilšukaste
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.09 16:24:28
Mulders
OK, ņemam vienu. Nākamais tad pēc tam, ja sanāks laika un vēlēšanās (gan jau ka sanāks).
Izvēlies, kuru gribi: :-)
1) Neradītas Dvēseles, Spēle
2) Radītas Dvēseles, Attīstība
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:01:24
Mulders
Bij tas pamatots... 6ais punkts un it īpaši B daļa
Tas nav pamatojums, bet vienkārši apgalvojums! It kā 10 vienības ļaunuma, pareizinot ar mūžību, dod bezgalīgu ļaunumu? Te kāpostus ar sētas mietiem reizina! :-)
Kur ta palika tās 50 vienības labuma, kāpēc tās nereizina?

ja nav iespējama mūžīgā ieciklošanās, tad nav iespējama mūžīgā izvēle un brīvība!

Kāpēc? Tieši ieciklojoties tu pazaudē brīvību izvēlēties! Labāk ir, ja no jebkura stāvokļa vari tikt uz jebkuru, tikai īsākā vai garākā laikā.

Tātad Dvēsele pat zinot šo laiku, nav spējīga palikt "ļauna" pēc laika T!

Sofists tu mūsu! Kas tad nosaka to laiku T? Tak jau pati dvēsele! Nevis kāds no augšas.

Kā tas vispār saderās ar brīvo gribu?
Kāpēc nesaderās? Tu variu izvēlēties nonākt jebkurā stāvoklī, u jebkura spēles laukuma lauciņa. Līdz ar to tu pazīsti tos visus! Tavā variantā neviens NEVAR nokļūt uz visiem lauciņiem, jo no dažiem nav izejas. Līdz ar to, nevienam nav pilna izvēle.
Kas tad ir "brīvā griba"? Cik brīva? Izvēlēties uz dullo no 15 Snumbžļiem? Tā saucās izvēles brīvība, ja tu nezini, ko izvēlies?
Un vai tavā versijā ir pilnīga izvēles brīvība? Varēs mocīt nevainīgus bērnus mūžīgi vai nevarēs? Kāpēc nav tādas opcijas?

Tas links manuprāt labi parāda, nav iespējama mūžīga brīvi izvēlēta Paradīze, bez mūžīgas elles... Mūžīga elle ir sekas brīvai gribai!
Pastāsti man to vienkāršākiem vārdiem, uz pirkstiem parādi!

Tak tur rakstīts, jo dvēsle pati ir mūžīga.
Atkārtoju jautājumu: ar ko atšķirās sekas saplēstajai vāzei?

Tavā sistēmā dvēsele var uztaisīt savām izvēlēm "rewind" tā, ka šo izvēļu sekas, viars nav šīs dvēseles pārdzīvojums, šīs dvēseles atziņas daļa, ja atziņa ir "slikta".
Pārdzīvojums ir bijis, to nevar atņemt. Var tikai pārskatīt secinājumus. Sevišķi, ja secinājums ir bijis ierobežotā Apziņas stāvoklī, bet pārskatīšana notiek pilnā Apziņas stāvoklī.

Ja love, mercy un generosity ir mūžīgas, tad arī elle ir mūžīga!
Kapēc?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.16 16:05:47
Mulders
Līdz ar to tiks pierādīts, ka nevis apstākļi bet tieši paša cilvēka ļaunās izvēles veidoja viņu par to kas viņš bij... un tiks pierādīts, ka cilvēks pats ir šo ļaunuma avots, nevis "grūta bērnība"!

Aha, un ticēsim, ka Otomāra ciematā tīri nejauši salasījās visi ļauno izvēļu cilvēki, un tīri nejauši bija viens normālais, kas pieņēma kristietību un aizlaidās no ciema lapās. :-)
Tas pats visās reliģijās - tīri nejauši tur sagadās piedzimuši visādi muļlas un brīvprātīgi ļaunumu izvēlējušie.
Bet, lūk, kristīgajās zemēs nejauši sadzimst tādi, kas visi ir normālie.
Pierādīts, ka videi un apstākļiem nav būtiskas ietekmes, visu tikai paša cilvēka izvēles!
Smējos, pakritu zem krēsla! ( c, Ctulhu)!

Ja tie 999 Otomāra ciema slikto musulmaņu būtu piedzimuši kristiešu zemē, tad viņi vienalga nekā nepieņemtu Kristu?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 16:08:50
KarotesNav
Tobiš, viens spēcīgākais, vai vienkārši veiksmīgākais nosaka
beidz taisīt demagoģiju, neviens no mums neko tādu nerakstīja

tīri nejauši bija viens normālais, kas pieņēma kristietību un aizlaidās no ciema lapās
un kāpēc gan ne?

kristīgajās zemēs nejauši sadzimst tādi, kas visi ir normālie
1- tas tā nav, 2- tas, ka kāda zeme ir kristīga, ir citu paaudžu izvēļu rezultāts 3- arī musulmaņiem kā tautai savā laikā bija izvēle. individuāli tā ir arī tagad

Mulders
jo mazāka varbūtība ka tu nu būsi TIK unikāls
patiesībā nemaz jau nav svarīgi vai varēs salīdzināt vai nē. mana doma bija tāda, ka mēs-cilvēki, tik un tā neko zināt nevaram ne par salīdzināšanu ne par tiesu, tādēļ man šīs arguments liekas nesvarīgs un tas neko par "kāpēc visiem nav vienādas iespējas nepasaka". Dievs var salīdzināt var arī unikālu cilvēku tiesāt, Rakstos mēraukla ir likums.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:10:03
Atkal nepatīkami jautājumi - kad rodas dvēsele un kā tās attīstība (ja tāda ir) ir atkarīga no cilvēka ķermeņa attīstības 9 mēnešu laikā?

Dvēsele neexistē bez initiālā ķermeņa!
Saproti tu jau pats teici - tā ir abstrakcija. Ideja, Konstrukcija, Vārds bez identitātes, jo nav atribūtu kas šo dvēseli identificē un atšķirt no citām! Mistisks ID... kas man neapmierina!

Kur ierakstās ID Dvēselei tavā versijā? Ķermenī? Kurā vietā tieši, gēnos vai?


Teicu jau manā sistēmā ID neexistē! Pati Dvēsele ir "complex ID", tu tač kā IT specis zini record identity! Tas ir kad rekords identificējas pēc visu lauku summas - visi lauki kā vienots strings, ja divi stringi sakrīt - tas ir viens un tas pats records, ja stringi atšķiras, tie ir dažādi recordi!

Bet lūdzu: Dvēseles klasei ir atribūts "unikāls instances ID", kas pie jaunas Dvēseles instances rašanās tiek aizpildīts ar skaitli! :-)
Nuja pret to es arī iebilstu. Tev ir tāds ID jāintroducē! Tev ir jāpievieno nepieciešami instancei viens lauks, kura funkcija ir tikai viena - identificēt šo instanci! Manā gadījumā instanci identificē unikāla lauku vērtību kombinācija, tur nav neviena lieka lauka, kuru pati dvēsele nevarētu ietekmēt ar savām izvēlēm!

"A=A", tas vēl ļaunāk par IDu.
Tas ir loģikas identitātes likums. Katra lieta ir viņa pati! Kad es saku "ES" tad tas ir sinonīms "Mana Dvēsele" Tavā sistēmā ir "ES" un "Mana Dvēsele" un tās ir pēc būtibas tavā sistēmā atšķirīgas lietas!

Un ko tad tu saki, ka ik pa laikam esi cits cilvēks?
Tad es esmu cits cilvēks, tieši kā teikts. Tajā brīdī īs "ES" referencējas uz sevi pašu! Records ar pointeri uz šo recordu!

kas ir tas ES, kas tomēr šiem abiem ir nemainījies, pēc kā var pateikt, ka tas ir tas pats objekts, kaut arī mainījies?

To pateikt var tikai pēc pārejām! Bet skatoties no aktuālā skatupunkta, un reāli tu existē tikai šajā īsajā mirklī un tas ko tu par sevi domā JAU ir vēsture, tad šis ES ir cits ES nekā tas, kas bij pirms mirkļa, ja vien vispār notika kaut kāda stāvokļu pāreja!

Records kas ierakstīts tajā pašā DB vietā, bet ar citām vērtībām vairs NAV tas pats records, kas bij tur pirms mirkļa! Tas kas bij pirms mirkļa ir zudis, jeb labākā gadījumā noglabāts history DB uz kuru ir reference no šī tekošā recorda, bet tikai tekošais records ir spējīgs veikt jaunas modifikācijas. Tavs vecais ES nevar veikt nekādus gribas aktus tavā vietā izejot no vecā ES spriedumiem! Tieši tamdēļ var teikt, ka, pat ja tu esi oponents pats sev pirms 20 gadiem, tomēr rītdienas kursu noteiksi tu nekā tu pirms 20 gadiem, ja vien tu neaizņemies pats no sevis un nepārcel šodienā kādu Ex-ES domu!

Opā! Tad ne KN pēc kristietības pieņemšanas nonāks paradīzē, bet kaut kāds pavisam cits cilvēks? Divas dažādas dvēseles?
Apsveicu!

Kolos 3:
9 Nemelojiet cits citam, novelciet veco cilvēku un viņa darbus.
10 Un apģērbiet jauno cilvēku, kas tiek atjaunots atziņā pēc viņa Radītāja tēla.

2 Kor 5:17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.

Kristībā cilvēka identitāte tiek mainīta. Rakstos VD ārēji Dievs to parādīja mainot cilvēku vārdus! Jēkabs->Izraēls, Ābraāms -> Ābrahāms, Kēfa -> Pēteris, Jānis un Jēkabu par Boanerges! Identitātes maiņa! Klasiska!

Tātad - jau kuro reizi jautājumi par sapņiem: kas tas par Es, kas visu pārdzīvo?
Jau atblildēju neskaitāmas reizes... sapņi ir kā ļoti spilgtas iztēles tēli. Ja tu salasies karlsonu, tu sapnī vari identificēties ar karlsona tēlu un pārdzīvojumi būs kā karlsonam... laigan īstenībā tā būs tava ES interpretācija par tava ES radītu pārdzīvojumu... Tas ir tu pats sev izdomā pārdzīvojumu, tu pats esi sava pārdzīvojuma radītājs!
Visi mēs bērnībā esam identificējušies ar dažādiem zvēriņiem vai pat cilvēciņiem... bet tā ir tikai spēle, pārsvarā laikam lai trenētu empātiju, spēju iejusties citu ādā, derīga priekš līdzjūtības attīstīšanas. Bet ja tas top par apsēstību vai cilvēks "iesalst" šajā "alter-ego" tad mainās arī viņa dvēsle un būtība, viņš kļūst par savu masku! Tā ir unikāla dvēseles īpašība - tā ir tik dinamiska - ka spēj veidot pati sevi par to ko grib, un ja nepieskata, tad slimnīcas pildās ar Napoleoniem.
Mūsdienu geju un transvestītu fenomenu es norakstu uz šo pašu slimību! Cilvēks savā apziņā tik tālu aiziet, ka saplūst ar savu masku - kas sākumā bij spēle, tas beigās kļūst par viņa realitāti subjektīvo!

Tas ir pretrunā ar Dvēseles nemirstību, ja manas dzīves laikā rodas un mirst daudzi Es.
Nav... vienkārši tu nespēj pieņemt to milzīgo mainības potenciālu šai dvēselei... tu neapzināti esi pārnesis matērijas "smagumu un viengabalinību" uz ļoti dinamisku kā ūdens vai pat gaiss dvēseles garīgo dabu, tu centies atrast dvēselē šo nemainīgo "skeletu" kas tomēr būtu unikāls, lai to varētu teikt, ka tas ir unikāls "ES" un tu to neatrodod nevis atsakies no šīs pašas koncepcijas, bet ievies jaunu konstrukciju - māxlīgu ID, kas tad tiek deklarēts par identitātes mēru!

Es tev saku - ir alternatīva -
1) Dvēsele ir ļoti dinamiska un pietam pati ir būtisks kontributors tās dabas veidošanā un griba ir šis mehānisms
2) Dvēseli identificē visa šī dinamiskā dvēseles ķēdīte.

TU esi TU tamdēļ, ka no TU bērnībā existē traversējama notikumu virkne, kas identificē pāreju no viena dvēseles stāvokļa citā!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:14:26
KN, te arī tas prikols...

JA tiks atrasti divi Otomāri kas dzīvoja smagos muslimu apstākļos, bet otomārs A atrada Kristu un atgriezās, lai arī atšķirībā no Otomāra B viņš pat bij klibs un kurls, tad Otomāra B liktenis ir automātā iztiesāts!

Jeb abstrakti izsakoties!

Ja cilvēkam A ir dots vairāk nekā cilvēkam B, bet cilvēks B izdara pareizas izvēles, tad A nevar aizbildināties ar nepareiziem apstākļiem!

Tamdēļ arī pasaulei visbīstamākais šādā tiesā ir kāds noziedznieks ļaundaris nabags analfabēts - tb cilvēks, kam var teikt, ka neko dzīve viņam nav devusi labu - bet kurš atgriežas pie Dieva... jo šāds cilvēks uz izglītoto, bagāto Dieva ausī dzīvojošo, bet tomēr neatgriezīgo ļaundaru fonā būs kā balts uz melna!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:17:12
Rausītis
un kāpēc gan ne?
Un tā visos musulmaņu ciemos? Kāds secinājums - ka tur visur nejauši piedzima maitas lielā skaitā. Jonorma tak ir tas viens.
Maz ticami.

tas, ka kāda zeme ir kristīga, ir citu paaudžu izvēļu rezultāts
Un kāpēc tad tagad piedzimušajam būtu jācieš par kaut kādu tur savu senču izvēli? Un kuru senču? Dažu valdnieku ka tik ne patiesībā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:18:33
Rausītis!

Protms, ka mēs nevaram iztiesāt. Bet šis mehānisms visai labi parāda kā var iztiesāt cilvēkus ar dažādu pieredzi!

Vajag salīdzināt pieredz un rezultātu!

Ja cilvēks, kas izgājis holokaustu personīgi vēl paliek labs, mīlošs un citus cienošs tiek salīdzināts ar cilvēku, kas nekad nav cietis pat badu un salu ilgāk par 1 stundu, kuram ir iespēja gūt labu izglītību un nekad nepiedzīvo kara šaumas tomēr ir ļauns, egoistisks un nenovīdīgs... Tad kāda te apstākļu salīdzināšana?
Vai tiešām domā, ka, ja otru ieliktu šajā ellē, viņš būtu labs?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:25:09
Un kāpēc tad tagad piedzimušajam būtu jācieš par kaut kādu tur savu senču izvēli? Un kuru senču? Dažu valdnieku ka tik ne patiesībā?

Tamdēļ lai radītu šo vienu unikālo Otomāru!
Un Viens Otomārs paradīzē ir vērtīgāks par 1000 Muhamediem Ellē

Bet ikviens no viņiem tiks tiesāts pēts viņu pašu vides... Tie paši otomāri no viņu vides tiks salīdzināti... Dažādos griezumos...

Daži no viņiem izvēlējās kļūt par Al-Kaida dalībniekiem un mušīt cilvēkus, bet citi neizvēlējās. Tie pirmie tiks salīdzināti ar otrajiem un pirmie kritīs! Kā bet abi divi tak bij viena ciema iedzīvotāji... abiem bij līdzīgi apstākļi, pietam otrajam vairāk bij pamata būt dusmīgam uz USA, jo tie viņa ģimeni nošāva, kur pirmais neko no tā necieta! Tomēr pirmais aizgāja par terroristu bet otrs uz Dievu paļāvās, ka tas tiesās taisni un dzīvoja lai gan cieta... Kā tev šķiet, kurš no šiem abiem pelnījis Paradīzi un kurš Elli...

Kas interesanti... es atskārtu, bet pajautāšu tomēr skaidri - vai tiešām tu tici, ka apstākļi ir spēcīgāki par cilvēka paša izvēlēm, ka cilvēka izvēles ir apstākļu funkcija, nevis otrādi?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:31:53
Mulders
Dvēsele neexistē bez initiālā ķermeņa!
Kāpēc? ja jau dvēsele vispār eksistē bez ķermeņa, tad kāpēc tā nevar eksistēt bez ķermeņa jau no pašiem sākumiem? Vaiarī tas ir kristiešu postulāts, kas neapspriežams?

Pati Dvēsele ir "complex ID"
Aha, tātad, ja dvēselē kaut kas būtisks pamainās, tad tā jau ir cita dvēsele?

Manā gadījumā instanci identificē unikāla lauku vērtību kombinācija
Kuri ir šie lauki? Atceries, ka to vērtības nekad nedrīkst mainīties! Tikko izmainās, tā čušš - tava Dvēsele pazūd, un vietā uzrodās jauna. Tas ir, tev vispār Dvēseles identitātes NAV! :-)

"ES" tad tas ir sinonīms "Mana Dvēsele" Tavā sistēmā ir "ES" un "Mana Dvēsele" un tās ir pēc būtibas tavā sistēmā atšķirīgas lietas!

Man taisni "es" un "dvēsele" ir viens un tas pats! Tas jau tev "Es" veido ķermenis + dvēsele + vēl gars!

reāli tu existē tikai šajā īsajā mirklī un tas ko tu par sevi domā JAU ir vēsture, tad šis ES ir cits ES nekā tas, kas bij pirms mirkļa
Viss, tad tu nevari sevi identificēt, un paradīzē tu nenonāksi, jo vispār esi jau vairākas reizes miris, kopš lasi šo manu komentāru! :-)

Records kas ierakstīts tajā pašā DB vietā, bet ar citām vērtībām vairs NAV tas pats records, kas bij tur pirms mirkļa!
A vot ka IR! :-) Recordu identitāti DB nosaka primārā atslēga - lauks ar unikālu vērtību, kas nemainās visa recorda pastāvēšanas laikā.

Bet ja tas top par apsēstību vai cilvēks "iesalst" šajā "alter-ego" tad mainās arī viņa dvēsle un būtība, viņš kļūst par savu masku!
Es bieži sapņoju, ka esmu kas cits, bet pamostoties atkal atjaunojos. Par Napoleonu neesmu palicis. Un pat tie Napoleoni taču ir ārstējami, viņi var atgūt savu iepriekšējo identitāti.
Šī atgriešanās tevi nemulsina? Tees esmu KN, te Taurenis, te atkal KN, jau ar atmiņām par Taureni! Kāpēc es nesabruku? Kā es varēju atjaunoties?

ievies jaunu konstrukciju - māxlīgu ID, kas tad tiek deklarēts par identitātes mēru!
Tev vispār tāda mēra nav. :-) kaut kas bišķu pamainās, un jau cita Būtne.

TU esi TU tamdēļ, ka no TU bērnībā existē traversējama notikumu virkne, kas identificē pāreju no viena dvēseles stāvokļa citā!
pag, Dvēsele pāriet no stāvokļa uz stāvokli? Tātad ir kaut kas, kas nemainās, pārejot uz citu stāvokli. Kas tas ir? ;-)
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 16:34:19
Mulders
Tad kāda te apstākļu salīdzināšana
nē nē, es piekrītu, ka apstākļi kā reiz nevar būt par iemeslu salīdzināšanai, to jau es arī gribēju teikt, tikai laikam nesanāca skaidri. Ja cilvēkam A ir dots vairāk nekā cilvēkam B, bet cilvēks B izdara pareizas izvēles, tad A nevar aizbildināties ar nepareiziem apstākļiem.
bet vai B varētu aizbidlināties. Nē taču! es gribēju teikt, ka tas, ko salīdzina ir kaut kur baigi dziļi "iekšās" tas, kas nosaka izvēli

tikai tas noformulējums jekburā gadījumā sanāk tāds nepilnīgs - tāda baigi slidenā konstrukcija, kur aicina uz tiesāšanu. Man ir tā jo ilgāk es dzīvoju, jo vairāk saprotu, ka nav iespējams izteikt kādu spriedumu par cilvēku un izprast tā patiešām izprast kaut vienu situāciju. tāpēc es personīgi no tāda mehānisma turos pa gabalu.

KarotesNav
ka tur visur nejauši piedzima maitas lielā skaitā
var jau iztikt arī bez rupjiem vārdiem. tādi dzimsti visi.
Tad ir daži, kas no visiem atsaucas uz aicinājumu.
pienāks brīdis, kad pasaulē būs pēdējais cilvēkas, kurš atsauksies, un tad visa pasaule būs tāds, tevis uzburtais musulmaņu ciems. A ko - vai tāpēc patiesībā uz reiz kļūs mazāk patiesa?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:38:57
Mulders
Un Viens Otomārs paradīzē ir vērtīgāks par 1000 Muhamediem Ellē
Tā teica arī tie, kas veica visādus eksperimentus ar mazvērtīgiem cilvēkiem. Mērķis attaisno līdzekļus! 1000 moku brēcienu ellē ir normāla maksa par vienu čivināšanu paradīzē!

pajautāšu tomēr skaidri - vai tiešām tu tici, ka apstākļi ir spēcīgāki par cilvēka paša izvēlēm, ka cilvēka izvēles ir apstākļu funkcija, nevis otrādi?
Gan cilvēks, gan apstākļi. Kā kurā gadījumā, nevaru viennozīmīgi atbildēt.
Šajā konkrētajā, kur muslimu zemēs no 1000 viens pieņem Kristu, kamēr kristiešu zemēs no 1000 to pašu dara 900, ir jāsecina, ka apstākļi ietekmē spēcīgi. Vai nu arī jāpieņem, ka visādi vārguļi un maitas ir nejauši visvairāk sadzimuši taisni tajās valstīs.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:41:42
Rausītis
var jau iztikt arī bez rupjiem vārdiem. tādi dzimsti visi.
Tad ir daži, kas no visiem atsaucas uz aicinājumu.

Un kristiešu zemēs no 1000 cilvēkiem atsaucās, teiksim, 800, bet islāma zemēs tikai 1. Kāpēc tā? ;-)
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.16 16:47:39
KarotesNav
Mērķis attaisno līdzekļus!
atkal tu putrojies, bet tev daudzkārt jau ir teikts - šie cilvēki nav mazvērtīgi, viņi sev šķeit pat ļoti vērtīgi un priecīgi par savu izvēli. viņi neies uz paradīzi, tādēļ, ka visu mūžu tur nav gribējuši nokļūt.

kamēr kristiešu zemēs no 1000 to pašu dara 900,
tas tagad ir tā, bet cik daudzi tādēļ ir aizgājuši bojā. bilde pirms 1500 gadiem izskatījās pavisam savādāka. varbūt vēl pēc 1000 gadiem kristiešu sludinātājiēm atsauksies vairāk musulmaņu un tad viens KNx kliegs, ka esot baigi netaisnīgi. tāpēc jau cilvēki ir aicināti ticēt un ir aicināti aizstāvēt savu ticību dzīvē, lai viņu bērniem tā arī tiktu

bet islāma zemēs tikai 1. Kāpēc tā?
pasaki kādēļ tu netici?
kas ir būtiskāk - tie iemeslī, kādēļ cilvēki noraida ir vieni un tie paši gan pie mums, gan islāmā.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.16 16:51:31
Rausītis
šie cilvēki nav mazvērtīgi, viņi sev šķeit pat ļoti vērtīgi un priecīgi par savu izvēli. viņi neies uz paradīzi, tādēļ, ka visu mūžu tur nav gribējuši nokļūt.

Tikai izrādīsies, ka viņi ir izvēlējušies ne to, ko domāja esam izvēlējušies. Un tad viņu prieks beigsies un sāksies mocīšana. Kāda nepatīkama vilšanās! Musulmanis visu mūžu pildījis savas reliģijas nolikumus, bet pēc nāves izrādās, ka viņu iemet krāsniņā un mūžigi cepina!

Bet piebilde jau bija par Muldera teikto:

Viens Otomārs paradīzē ir vērtīgāks par 1000 Muhamediem Ellē

Tāpēc es saku - mērķis attaisno līdzekļus! Ka tik 1 labais eksemplārs izselektēts, nospļauties par tiem 1000, kas nesanāca.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:55:43
Kāpēc? ja jau dvēsele vispār eksistē bez ķermeņa, tad kāpēc tā nevar eksistēt bez ķermeņa jau no pašiem sākumiem? Vaiarī tas ir kristiešu postulāts, kas neapspriežams?


Tāpēc ka nav jau tās dvēseles. Dvēsele veidojas no pašas dvēseles piedzīvotā pārdzīvojumiem. Initiāli tas ir ķermeniskais uztvērums, bet kad šī sistēma iedarbojusies, TAD Dvēsele jau ir unikāli identificējama pati ar savu saturu, tad vairs ķermenis nav nepieciešams dvēseles identitātes existencei! Vēlreiz - Dvēsele ir pašas dvēseles pārdzīvojumu funkcija - plašā nozīmē!

Aha, tātad, ja dvēselē kaut kas būtisks pamainās, tad tā jau ir cita dvēsele?
Jau teicu... TU šobrīd esi cits TU nekā pirms 20 minūtēm! Tie ir divi atšķirīgi TU, ja salīdzina. Ja tiek ņemts vērā viss pārejas recordu, tad var izsekot, ka TU tagad esi F(TUpirms20minūtēm, viss_tas_kas_noticis_pa_šīm_20_minūt.. m)!

Kuri ir šie lauki? Atceries, ka to vērtības nekad nedrīkst mainīties! Tikko izmainās, tā čušš - tava Dvēsele pazūd, un vietā uzrodās jauna. Tas ir, tev vispār Dvēseles identitātes NAV! :-)
Tādi nav... Pagaidām Dvēsele ir mainīga kā gaiss... Tu esi rekursīva funkcija! Pietam pašu funkciju definē šī funkcija... tā dinamika ir augstākā līmenī...

Man taisni "es" un "dvēsele" ir viens un tas pats!
Spriežot pēc tevis TU + Tas_Ko_Tu_Pārdzīvo ir divas dažādas lietas. Pietam šis TU var to otru komponenti variēt pilnīgi brīvi neatkarīgi un atstatus no saviem pārdzīvojumiem!

Tobiš tev ir paklājs, kuru auž kaut kāds "ES" kurš nav šis paklājs!

Viss, tad tu nevari sevi identificēt, un paradīzē tu nenonāksi, jo vispār esi jau vairākas reizes miris, kopš lasi šo manu komentāru! :-)
Nepareizi! Kad es nomiršu, es tikšu izsmērēts pa mūžību tas kas es esmu nāvē... Lūk un TAS noteiks manu stāvokli mūžībā! Es mūžībā būšu tas, kas es esmu mūžībā!
Līdzīgi kā embrijs mātes miesās, kad piedzimst viņš ir tas, kas viņš ir piedzimstot - cilvēks, kaķis, suns, putns... nemainīgi un vairs nevar mainīties. Analoģiski ar cilvēka dvēseli... kad tā piedzimst mūžībā - pametot šo pasauli - tā savienojas ar mūžību tāda kāda tā ir!

A vot ka IR! :-) Recordu identitāti DB nosaka primārā atslēga - lauks ar unikālu vērtību, kas nemainās visa recorda pastāvēšanas laikā.
Bet ja tāda lauka nav...
Es esmu izbrīnīts, ka tu nezini par tādu identitātes mehānismu, kad recorda identitāti nosaka visi lauki! Tas gan ir visai primitīvs formāts, bet dažreiz ir baigi izdevīgais, kad dažādi lauki var būt vienādi, bet nekad nevar būt vienādas visu lauku summas! Ir tādi scenāriji! Tad kad tev VAJAG, lai objekts ir viens un tas pats, ja sakrīt tā lauku visas vērtības! Tā es pateikšu... Divas dvēseles ar identiskiem apstākļiem, izvēlēm un pārdzīvojumiem būs viena un tā pati dvēsele.

Tavā sistēmā TIEŠI tas ir kaut kā noignorēts...

Es bieži sapņoju, ka esmu kas cits, bet pamostoties atkal atjaunojos. Par Napoleonu neesmu palicis. Un pat tie Napoleoni taču ir ārstējami, viņi var atgūt savu iepriekšējo identitāti.
Tad tu vēl pagaidām esi vesela dvēsele... Bet vot pamēģini tu to transvestītam vai gejam ieborēt, ka viņš var mainīt savu identitāti uz "normālu". Ja tevi neielix cietumā par hate-speach, tad atrausies vismaz verbāli gan!

Tev vispār tāda mēra nav. :-) kaut kas bišķu pamainās, un jau cita Būtne.

Jā un jau cita būtne... tu esi kaut kas cits šobrīd nekā pirms mirkļa! Tieši TU, nevis tavas atmiņas... Viss kas tevī ienāk veido tevi, tavi lēmumi tevi veido, notikumi ap tevi, definē tavu raksturu būtību, spriešanu, uzskatus, vērtību skalu - Nav nekāda "ES ID" bez tā, ko tu esi piedzīvojis, izdomājis, pārdzīvojis, novērtējis, redzējis, dzirdējis, lasījis!

Tieši tamdēļ cilvēki augstu vērtē varenu dzejnieku darbus, jo viņi caur vārdiem spēj nodot daļu savas dvēseles pārdzīvojumu citiem, tādējādi, ja dzejnieks pārdzīvo kādas emocijas, sajūtas, piedzīvojumu, viņš to var nodot citiem, tajā dalīties, padarīt to par viņu dvēseles daļu. Tāpat lieli rakstnieki... un šis fiktīvais pārdzīvojums kļūst par īstenu tavas dvēseles daļu! Un kas interesanti tā dažādas dvēseles sapinās vienotā lielā cilvēces tīklā... katra unikāla visā visumā, bet daudzkur kopīga ar citiem cilvēkiem!
Tieši tamdēļ ir racionāli un saprātīgi teikt, ka vienas dvēseles darbi ietekmē citu dvēseļu stāvokli un pašu būtību, un mēs esam atbildīgi par ikvienu izteikto vārdu un darbu, kas ietekmē citus!
Man būs jaatbild Dievam par visu to, ko esmu runājis tev, jo viss, ko es runāju tev, ieiet tevī un veido tavu dvēseli... bet arī tu esi šī procesa dalībnieks, tu vari to ņemt vērā, vari to noraidīt... tā tu vari savu dvēseli padarīt par Ņūtona modeļa adeptu vai par Muldear modeļa adeptu...

Un tā arī ir šī kauja, kas notiek šai pasaulē par Dvēselēm!

pag, Dvēsele pāriet no stāvokļa uz stāvokli? Tātad ir kaut kas, kas nemainās, pārejot uz citu stāvokli. Kas tas ir? ;-)

Ārējs šo notikumu recordu virkne - vai tā būtu tava atmiņa, vai pieraksti uz papīra! Pāriet Dvēsele... recordi mainās! Bet VIETA kur tas notiek ir... nu tā teikt - tavs Dvēseles nesējs - ķermenis! Lai būtu vienkāršāk!

Tāpēc atkal saku, Dvēsele mūžībā kļūst nemainīga savos atribūtos, tā kļūst par BIOS jaunajam cilvēkam!

Ja initiālo BIOS izveido Dievs, tad ParadīzesCilvēka BIOS ir viņa paša veidots no šī Dieva materiāla... tamdēļ Paradīzē ikviens cilvēks tomēr būs unikāla personība, jo unikāls ir viņu piedzīvojums un pārdzīvojums...
Taču visiem viņiem kopīgs būs šis Dievišķais BIOS, kas nebūs overraidots!
Līdzīgi kā koki dažādi vienā dārzā, katrs dod dažādus augļus un daži pat nedod augļus, tik smuki izskatās, un tomēr tie visi ir "kultūraugi" jo ir saskaņā ar Dārznieka plānu un gribu! Bet zaru vijums katram kokam ir savs unikāls kas to atšķir no citiem kokiem!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:56:31
KarotesNav
Tikai izrādīsies, ka viņi ir izvēlējušies ne to, ko domāja esam izvēlējušies
un kur tu to izraki? vai tad kristietība slēpj info par elli un pēdējo tiesu?? vai kas vispār tiek slēpts?!!

Tāpēc es saku - mērķis attaisno līdzekļus! Ka tik 1 labais eksemplārs izselektēts, nospļauties par tiem 1000, kas nesanāca.
nu tu jau zini kura rakstu vieta tagad derētu, nu tā - kur Dievam nav nekāda prieka pr grēcinieku, kurš neatgriežas, bet ir liels prieks par to, ka atgriežas.
Nu ja tu mani aicināsi ciemos un es negribēšu iet ... nu ko tu man padarīsi, nu neiešu es un viss. Ko tu gribi lai taisnīguma vispār nav?!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.16 16:56:58
Rausītis
tas tagad ir tā, bet cik daudzi tādēļ ir aizgājuši bojā. bilde pirms 1500 gadiem izskatījās pavisam savādāka. varbūt vēl pēc 1000 gadiem kristiešu sludinātājiēm atsauksies vairāk musulmaņu
Bet varbūt otrādi.
Un tie, kas pa šo laiku iet uz mocībām, tie neskaitās? Galvenais, ka pašā gala rezultātā visi labie ir Paradīzē? Atbirums, tā teikt, nevienu neinteresē...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:00:23
Tāpēc es saku - mērķis attaisno līdzekļus! Ka tik 1 labais eksemplārs izselektēts, nospļauties par tiem 1000, kas nesanāca

Viņi tač paši gribēja!

Un muslims varēs turpināt pildīt savus Islāma likumus visu mūžību... bet nu jau bez iespējas ko mainīt! Jo viņš būs tas, kas viņš IR pēc būtības!

Cik ilgi tu gribi lai bērns nedzimst... cik ilgi tavuprāt mātei būtu jābūt stāvoklī un jācieš sāpes un neertības tikai tamdēļ, ka embrijs negrib veidoties par to, kas veixmīgi varētu existēt šai pasaulē.
Bet ir nolikts laiks - 9 mēneši - tad jādzimst un jādzīvo tādam kāds tu esi! Bez iespējas mainīt!
Okey es apzinos, ka līdzība ir ne pārāk adekvāta!
Bet tas jau tu esi, kas saka, ka dvēselē ir kaut kas nemainīgs, un tad kad tev parāda šīs nemainības konsekvences gadījumā, ja nemainīgais ir defektīvs, tad tev pēkšņi vajag, lai dvēsele ir mainīga. Bet kad tev parāda ka dvēseles mainība ietver sevī ieciklēšanos, tad tu krīti atpakaļ pie nemainīgā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.16 17:00:59
Taisniigums - tas ir tad, kad visus, kas neiet pie tevis ciemos, muuzjiigi moca?

Nē tas ir tad, kad tos, kas negrib nākt pie manis ciemos, tur iekšā nevelk un neliek ēst cepešus un garšīgas tējas! Bet tos, kas labprāt ievēro manus mājas likumus nosēdina un pabaro... pietam pasargājot no tiem, kas viņiem uzplijas - a nafig tu ēd, ne jau tu to cepi un vārīji, kā tev nav kauna haļavu baudīt!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.16 17:01:43
KarotesNav
Atbirums, tā teikt, nevienu neinteresē...
viņi nav atbirums uz mūsu rēķina ... tu vari pateikt kādēļ tu netici ... tāpēc, ka tev kristietībā daudz kas šķiet netaisnīgs... vai tu gribi nonākt pie Dieva, kurš tev šķiet netaisnīgs - nē ... nu bet par ko tad ir runa
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 64 , pavisam kopa bijuši: 22344