atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību no luterāņiem uz baptistiem
ecic_miglā
Iesūtīts: 2008.09.23 22:19:15
Ko Jūs teiktu cilvēkam, kurš paziņo, ka maina savu konfesijas piederību no luterāņiem uz baptistiem?
Pašlaik galvenā tēma, kas tiek apspēlēta ir, ka luterāņu kristība nav spēkā, jo nav pareizā. Tad nu tagad tiks kristīta "pa riktīgam" iekš baptistiem. Un tiek likts liels uzsvars uz to, ka jaunizvēlētā konfesija ir pareizāka...
Un vispār internetā ir atrodama kāda objektīva informācija par šiem jautājumiem, atšķirībām utt., kas nebūtu otras konfesijas nolikšanas līmenī?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Solveiga
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:37:18
Vardarbe
"ĪSTIE baptisti" nedrīkst lietot nekādu alkoholu nekādios daudzumos
O, tad mums ir falšo baptistu draudzīte, labi, ka tā, labi, ka tā...
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:41:26
Solveiga Tāpēc jau liku pēdiņās "īstie" Kā jau teicu-vienotas mācības nav-tāpēc katrā draudzē "ko drīkst un ko nedrīkst"tas lielā mērā atkarīgs no mācītāja. Vispār tos laikam sauc nevis par falšajiem, bet par neobaptistiem!
Kuriļu bobteils
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:44:31
Vardarbe
Ļoti pareizi - katru draudzi tachu gars vada savaadaak
Vērotājs
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:51:29
lūgums [80.233.216.75]
A kuri sola vairāk? Kas izdevīgāk?
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:54:38
Visizdevīgāk būtu stāties Vardarbes dibinātā "Pēdējo dienu lētās žēlastības un bezpersonisko attiecību draudzē"!!! Tur sola visvairāk!
Solveiga
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:55:04
Vardarbe
Vispār tos laikam sauc nevis par falšajiem, bet par neobaptistiem!
Izklausās brīnišķīgi. Man jau palaikam patīk tādi glauni apzīmējumi
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:57:55
Solveiga Nu ja! Man arī viennozīmīgi labāk patiktu-neobaptisti nekā falšie. Nav tāda negatīvisma pieskaņa!
Kuriļu bobteils
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:00:36
Vardarbe
jaa, biedri pilsoņi - būsim politkorekti!
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:02:00
Vardarbe Vispār tavs apraksts par baptistiem izklausās vienas Rīgas draudzes apmeklējums. Īstenībā Viņi ir daudz dažādāki. Un ja parunā ar vienkāršu ticīgo tur nav liela atšķirība starp luterāni un katoli un pareizticīgo. Atšķirības ir skolotajos.
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:06:18
skolnieks.
pardon par iejaukšanos, bet ir gan atšķirības strap luterāni, katoli, pareizticīgo utt. Ok vizuāli jau nē... cilvēki kā cilvēki, bet uzskatos dažas atšķirības ir nu gan
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:27:46
skolnieks. Gluži otrādi-mans apraksts ir dažādu baptistu vidējais apkopojums! Atkarīgs ir par ko parunā ar to vidējo vienkāršo ticīgo-atšķirības ir gan! Toties,ja parunā par laikapstākļiem ārā- tur tiešām liela uzskatu atšķirība nevarētu būt!
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:29:13
Kuriļu bobteils Būt politkorektam ir politkorekti! Nebūsi politkotrekts-ātri dabūsi starp acītēm!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:33:26
Klau, cienītie forumieši, nu neaizstāsim Dieva patiesības meklēšanu ar izklaidēm, lūdzu!
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.27 15:45:39
Sicilia pardon par iejaukšanos, bet ir gan atšķirības strap luterāni, katoli, pareizticīgo utt.
Mnjā Un kā Tev šķiet vai šīs atšķirības ietekmē pašu galveno, vai tā ir iespēja pēc iespējas dažādākiem pievienoties šim ticīgo pulciņam.

Vardarbe Aizej ciemos pie vienkārša baptista un uzprasi, kas viņam ir Svētais vakarēdiens, ko viņš tajā izjūt.
Nezinu vai Tev būs pieņemama baptistu liturģija, kas atgādina jauniešu dievkalpojumu Interesanti tas, ka Tu zini, kas kam ir pieņemami
Viņu dievkalpojums ir atkarīgs no tā, kāda vecuma cilvēki vairumā ir dievkalpojumā. Ja kā Rīgā daudz jauniešu, tad attiecīgi vairāk tuvināts jauniešiem. Bet cik zinu ir arī atsevišķi dievkalpojumi. Ja tas ir vairāk laukos, kur ir veci cilvēki tad dievkalpojums vairāk tuvināts viņu saprašanai. To var novērot arī pie luterāņiem un katoļiem.
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 15:56:26
skolnieks. Vai Sv. Vakarēdiens ir domāts tam,lai kaut ko izjustu?
Esmu bijusi gana daudz ciemos gan pie vienkāršiem, gan sarežģītiem baptistiem, turklāt vēl 5 gadus cītīgi apmeklējusi baptistu draudzi.
Īstenībā tam cilvēkam,kurš nolēmis mainīt konfesiju būtu pašam sev pirmām kārtām jāatbild uz jautājumu par motivāciju kāpēc viņš grib mainīt konfesiju. Vai cilvēks meklē iespēju būt pareizākais? Vai Dievs glābj tikai pareizos?
armilo
# Iesūtīts: 2011.05.27 16:00:10
armilo:
Nezinu vai Tev būs pieņemama baptistu liturģija, kas atgādina jauniešu dievkalpojumu

skolnieks:
Interesanti tas, ka Tu zini , kas kam ir pieņemami

Vai neesi mazliet samiegojies?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.27 16:01:46
Vardarbe Vai Sv. Vakarēdiens ir domāts tam,lai kaut ko izjustu?

Tavuprāt ēdamais pa taisno jālej tualetē?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.27 16:03:18
armilo Vēlreiz , Lūdzu...
ja Tu par zinu, nezinu , tad es spriežu tā, ja cilvēks otram saka, ka nezinu vai tas Tev ir pieņemami.
Tad tiek pateikts, ka tas Tev neder, jo uzskatu, ka ir ačgārni. Cilvēku virza citur.
Ar konfesijas izvēli ir tāpat, kā ar informācijas uztveri pa TV. Tas ko man potē par to es runāju līdzi un beigās pieņemu. Potēs ko citu pieņemšu arī to, jo kopējās nostātnes jau vienas -uz Eiropu
neielog. Vardarbe [212.70.169.66]
# Iesūtīts: 2011.05.27 16:13:05
skolnieks. Vakarēdiens ir ēdamais? Mājās nevari paēst?Man likās,ka tās ir mūsu Kunga Jēzus Kristus patiesa miesa un asinis!

Tad nu, kas necienīgi ēd šo maizi vai dzer Tā Kunga biķeri, tas būs noziedzies pret Tā Kunga miesu un asinīm. Bet lai cilvēks pats sevi pārbauda, un tā lai viņš ēd no šīs maizes un dzer no šī biķera.
Jo, kas ēd un dzer, tas ēd un dzer sev pašam par sodu, ja viņš neizšķir Tā Kunga miesu. Tādēļ jūsu starpā ir daudz vāju un neveselu un diezgan daudz ir mirušu. Ja mēs paši sevi pārbaudītu, tad netiktu sodīti.
/1.Kor. 11:27-31/
armilo
# Iesūtīts: 2011.05.27 16:15:46
skolnieks.
"ja cilvēks otram saka, ka nezinu vai tas Tev ir pieņemami.
Tad tiek pateikts, ka tas Tev neder"

Interesanti tas, ka Tu zini , kas un kā tiek pateikts.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 25092