atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību no luterāņiem uz baptistiem
ecic_miglā
Iesūtīts: 2008.09.23 22:19:15
Ko Jūs teiktu cilvēkam, kurš paziņo, ka maina savu konfesijas piederību no luterāņiem uz baptistiem?
Pašlaik galvenā tēma, kas tiek apspēlēta ir, ka luterāņu kristība nav spēkā, jo nav pareizā. Tad nu tagad tiks kristīta "pa riktīgam" iekš baptistiem. Un tiek likts liels uzsvars uz to, ka jaunizvēlētā konfesija ir pareizāka...
Un vispār internetā ir atrodama kāda objektīva informācija par šiem jautājumiem, atšķirībām utt., kas nebūtu otras konfesijas nolikšanas līmenī?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
remigijus [86.100.61.106]
# Iesūtīts: 2009.02.01 19:38:40
Привет дорогой Jani,

Захлопывайся я являюсь на web-странице gestolppert где твоей фамилией Diekonts разъясняется.
Очень любопытен ли откуда ты происходишь первоначально из lettland или из Литвы?
Моя фамилия является так же Diekontas и я произвожу исследования всех людей тем же самым именам также однажды принесли.
Мои предки жили вблизи от Skuodas richtung Salantai.
Я не пытаюсь даже узнавать уже более длинное время ли семейное имя Diekonts Dekant был и в течение времени просто скручивался.
Если ты что из этого знаешь тогда, пожалуйста сообщает тебя очень радовал бы меня!
Дороги
Antonius [87.110.104.13]
# Iesūtīts: 2009.02.01 21:11:04
Kā es ieraugu, viens no iemesliem šādai pārejai ir sprediķis un pasludinājums. Tas bieži pie baptistiem ir daudz skaidrāks un saprotamāks t.i. reāli svētdzivei daudz noderīgāks.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.01 22:36:14
Antonius [87.110.104.13]
Tas ir tikai tavs viedoklis. Laikam maz būsi bijis uz luterāņu dievkalpojumiem. Piemēram, es šodien dzirdēju lielisku, Sv.Gara iedvesmotu sprediķi. Tas kopā ar liturģiju, brīnišķīgu mūziku un Sv.Vakarēdienu mani svētīgi pabaroja.
Lai gan man ir labi draugi arī starp baptistiem, un baptistiem ir labi sprediķotāji, bet tāpēc man nav jāatstāj savas mājas, sava draudze un baznīca.
Antonius [87.110.104.13]
# Iesūtīts: 2009.02.02 10:48:51
Balss
Izsaku šādu novērojumu, jo gandrīz katru svētdienu esmu lut. baznīcā... Iespējams, ka risinājumi un uzlabojumi šeit jāmeklē jau mācītāju izglītībā. Kāpēc tik bieži tomēr dzirdēts apgalvojums, ka jauniešiem ( piemēram skolasbiedriem, kurus mani bērni grib paņemt sev svētdienā līdzi uz baznīcu) jau labāk saprotams būs pie baptistiem?
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.03 10:52:39
Trilobīte
Ir Meitenes, sievietes... un... kā viņus tur sauca. Ā, atcerējos, vīrieši!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.03 11:47:58
Ai smukas meitenes ir arī pie Lukturiem un Katoļiem...
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.03 11:49:44
Mulders
Viss atkarīgs no vērotāja redzes
lūgums [80.233.216.75]
# Iesūtīts: 2011.05.27 12:09:18
Nevaru izšķirties starp luterāņu un baptistu baznīcu. Kāds ir jūsu subjektīvais viedoklis par abām? Kuru jūs izvēlētos? Kapēc?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.27 12:20:52
lūgums [80.233.216.75]
es arī ieteiktu baptistu baznīcu. lai mani atvaino luterāņu forums. baptistiem ir specīgākas zināšanas Bībelē, viņi vairāk dzīvo pēc Jēzus mācības, ir stiprāki Kristū. Es pazīstu diezgan daudzus luterāņus un baptistus, un šāds konkrēts viedoklis nu man ir izveidojies.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.27 12:53:23
svētais baptistiem ir specīgākas zināšanas Bībelē, viņi vairāk dzīvo pēc Jēzus mācības, ir stiprāki Kristū.
Vēl liekulīgāku teikumu no kristieša mutes neesmu dzirdējis. Piedod.
lūgums [80.233.216.75] To kura no konfesijām Tev šķiet vispiemērotākā vari izzināt tikai Tu pats. Tavs jautājums pēc būtības, kuru jūs izvēlētos, ir zobens. Kāpēc jautā?
svētais
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:02:15
skolnieks.
Tas nekas. es piedodu.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:12:37
Es kā katole, ja man būtu jāizvēlas starp šīm divām konfesijām, tomēr izvēlētos luterisko baznīcu, jo manuprāt, tajā ir dziļāka izpratne par Dievu. Katrā ziņā nedaudz savādāka.
Un vēl piedevām mani garlaiko un kaitina tā mūžīgā dziedāšana pie baptistiem.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:24:47
kādu laiciņu biju baptistu draudzes locekle. tomēr visus tos viņu specifiskos garīgos knifus tur neizzināju. šķiet, baptistiem nav Sakramentu, ir piemiņas mielasts, sauc to par vakarēdienu, bet konsekrācija nenotiek.
nu lūk, tādēļ vien no šīm abām konfesijām es priekšroku dotu luterāņiem.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:29:23
Zive. katrā konfesijā ir likts mazs uzsvars uz ko citu. Un tas viss lai tiktu visiem, lai gan tie kas dzudz dzied var izpausties, gan tie, ka vēlas būt klusumā, gan tie kas vēlas vairāk noslēpumainības. Un tikai pats cilvēks var to izvērtēt, kas viņam tuvāks. Manuprāt ir nepareizi apspriest dziļumu starp kristīgajām konfesijam.
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:32:56
lūgums [80.233.216.75]
es ieteiktu atrast konfesiju un nemetaties no vienas uz otru,bet kadu pasai(sam)jaizlemj
Zive.
# Iesūtīts: 2011.05.27 13:38:12
skolnieks. Taisnība. Patiesībā šī izvēle tiešām ir ļoti individuāla lieta.
Solveiga
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:01:44
Ctulhu
es kaa ateists ieteikut baptistus, jo vinji alkoholu nelieto
Tev kā ateistam būs ienākusies neprecīza info
Vardarbe
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:22:43
Droši vien daudz kas atkarīgs no tā, ko tas cilvēks meklē luterāņos un ko baptistos! Baptistiem nav sakramentu. Sv. Vakarēdiens ir piemiņas mielasts, vīnogu sula ir simbols Kristus asinīm. Kristība ir cilvēka apzinīgā vecumā publisks apliecinājums,ka viņš tic Kristum (nevis Dieva darbs). Baptistiem nav vienotas savas konfesijas mācības, tāpēc draudzēs diezgan krasi var atšķirties tas ko "drīkst un ko nedrīkst."ĪSTIE baptisti" nedrīkst lietot nekādu alkoholu nekādios daudzumos un nedrīkst dejot, toties drīkst aritmiski lēkāt mūzikas pavadījumā. Tas tā-īsumā.
armilo
# Iesūtīts: 2011.05.27 14:27:21
lūgums [80.233.216.75]

luteriskā teoloģija ir spēcīgāka viennozīmīgi. zinu baptistus, kas ir studējuši pie luterāņiem. Šeit jau tika pieminēts sakramentu jautājums. Luterāņiem sv. vakarēdiens ir Kristus miesa un asinis, bet baptistiem tikai piemiņas mielasts. Ja kādreiz būs vajadzība kristīt savus bērnus, tad baptisti to neļaus darīt līdz apzinīgam vecumam. Minētā baptistu nedzeršana un nepīpēšana norāda uz baptistu teoloģijas bauslības uzsvaru nevis uz evaņģēliju, kas atpestī arī dzērājus un pīpmaņus. Nezinu vai Tev būs pieņemama baptistu liturģija, kas atgādina jauniešu dievkalpojumu modernos ritmos. Katrā ziņā, ja izvēlēsies baptistus, un būs vēlme iedziļināties baznīcas vēsturē, tad var gadīties, ka pēc laika būs jākonvertējās luterāņos.

Cik pazīstu baptistus, tad viņi ir ļoti jauki cilvēki, un labi kristieši. Tā nav sliktākā izvēle, bet nav arī labākā. Pievienojos augstāk sacītajam ieteikumam iepazīt šīs konfesijas pašam. Vēl vari paciemoties pie katoļiem un pareizticīgajiem. Pastaigā pāris mēnešus pie vieniem un pie otriem, tad pielūdz Dievu, un izdari izvēli. Svētā Gara vadību vēlot, luterānis armilo.
svētais
# Labojis svētais : 2011.05.27 14:31:55
Bet vispār gudri saka tie, kas iesaka lūgt Dievu un Dievs pats norādīs , kura ir tava draudze , kura tev ir jāapmeklē. Tiešām var kādu laiku paskatīties gan pie vieniem, gan pie otriem, un tad izdarīt izvēli. Bet vēl labāk, Dievam nepiedāvāt savus variantus ( divus) , bet gaidīt , varbūt, ka viņš iedod trešo un tas ir vispareizākais!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 25496