atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bailīgi palika..
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2008.12.02 18:30:11
"Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.
Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts."
Mat. 10:32-38

Varbūt kāds man paskaidros šos Jēzus vārdus?!
Man no Jēzus mazliet bailīgi palika..
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
subject [159.148.115.164]
# Iesūtīts: 2008.12.03 10:44:06
Tas jau ir nopietni
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.03 10:58:17
ko tu nesaproti? par apliecināšanu? vai par ienaidu cilvēku starpā?
subjektam - tas patiešām ir nopietni.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:08:51
Kuru vietu nesaprati?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:08:57
Ne jau no Jēzus tev jābaidās, kurš savu dzīvību atdeva, lai TEV tā būtu.
Jēzus vnk ir reālists, kurš pasaka, ka, Viņam sekojot, var gadīties, ka tev nāksies sastapties arī ar izsmieklu, pat vajāšanām i no tavu vistuvāko cilvēku puses.
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:09:53
"Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu."

Netiek runāts par sekošanu, bet gan par Jēzus misiju uz zemes. un ja jau Dievs ir mīlestība, kas tik cītīgi tiek sludināta, tad kā ir iespējams izteikt šādu "prognozi"? Dēļ tā, ka tu mīli, taču nevienu nenogalina?!


"Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs."

Bet runā, ka visiem tiks piedots..
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:11:13
Netiek runāts par sekošanu, bet gan par Jēzus misiju uz zemes. un ja jau Dievs ir mīlestība, kas tik cītīgi tiek sludināta, tad kā ir iespējams izteikt šādu "prognozi"? Dēļ tā, ka tu mīli, taču nevienu nenogalina?!

Un ko tavos rakstos tur texts beidzas... vai tad Kristus nepaskaidro par ko iet runa?

Bet runā, ka visiem tiks piedots..

Pastāstīsi to vietu, kur par to runā?
Ateistiem.lv
# Labojis Ateistiem.lv: 2008.12.03 13:13:13
Tātad Jēzus nav miera nesējs?

.. un visiem netiks piedots, bet tikai tiem, kas seko Jēzum?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:22:20
Ateistiem.lv bet tu tik naski lasi Rakstus un tad prasi man...

Atbilde uz pirmo... izlasi kur Kristus paskaidro, ko nozīmē, ka viņš ir nesis Zobenu virs Zemes... viņš pats to paskaidro kā tas saprotams!

Uz otro jautājumu atbilde ir atrodama šeit - Mateja 12:32

Tā kā pirms sākt iebilst un baidīties, vispirms iepazīsties ar savu baiļu objektu. Bailes parasti ir nezināšanas rezultāts!

Un jā... kad beigsies Žēlastības Laiks, tad atlikušajiem vairs nepiedos... tie nonāks ellē!
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:24:20
Oļģerts Kāpostiņš
Un jā... kad beigsies Žēlastības Laiks, tad atlikušajiem vairs nepiedos... tie nonāks ellē!
Un tas ir žēlsirdīgais dievs, kur ar beznosacījumu mīlestību mīl visus
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:25:53
Miervaldis Gotiņš
Arī šis jau ir izrunāts.... bet nedzird, lai gan tiem ir ausis, un neredz, lai gan tiem ir acis... (@ ne mans...)
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:27:36
Un tas ir žēlsirdīgais dievs, kur ar beznosacījumu mīlestību mīl visus

Jā!!! Nevar mīlēt to, kurš šo mīlestību noraida. Tur arī ir tā Dieva piedošanas robeža... to arī Kristus atklāj...
Oļģerts Kāpostiņš
# Labojis Oļģerts Kāpostiņš: 2008.12.03 13:28:17
Artos ir atpakaļ Urā... un pareizi atbild! Es tak teicu, ka puiss aug! Un turpinās augt!
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:33:35
Oļģerts Kāpostiņš
Jā!!! Nevar mīlēt to, kurš šo mīlestību noraida.
Ja Tavs bērns noraidīs Tavu mīlestību, Tu pārstāsi viņu mīlēt? Izdzīsi no mājām ar tekstu `pazūdi no manām acīm, tu nepateicīgā pidrila!`?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:35:55
Miervaldis Gotiņš
Skat. notikumu ar pazudušo dēlu - Tēvs viņu nebija pārtraucis mīlēt un pieņemdams pat pretī skrēja - TAD, kad dēls nāca atpakaļ uz mājām pie Tēva...
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:36:17
Vispār jau šie teksti pietiekami nobaida, lai būtu vēlēšanās iet uz baznīcu, tāpēc cerēju, ka kristiešu spēs šo vietu pietiekami labi paskaidrot, lai šis skaidrojums būtu saprotams katram (bez pierādījumiem ar citiem bībeles pantiem)

Oļģerts Kāpostiņš
Un jā... kad beigsies Žēlastības Laiks, tad atlikušajiem vairs nepiedos... tie nonāks ellē!
Bet vai tad Dievs nav mīlestība?

Nevar mīlēt to, kurš šo mīlestību noraida.
Bet vai tad mīlestības būtība nav nesavtīgums?! Vai varbūt Dievs ir savtīgs, ja viņam vajadzīga cilvēka mīlestība, lai Dievs šo cilvēku glābtu no elles liesmām?!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:36:55
Ja Tavs bērns noraidīs Tavu mīlestību, Tu pārstāsi viņu mīlēt? Izdzīsi no mājām ar tekstu `pazūdi no manām acīm, tu nepateicīgā pidrila!`?

Nē... es viņu nevarēšu šajā mājā noturēt, jo viņam tur atrasties būs elle! Viņš pats aizies un pametīs manas mājas!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:43:21
(bez pierādījumiem ar citiem bībeles pantiem)

A cita skaidrojuma nav, kā tikai paša Teikuma autora!

Tu vienkārši parādi savu stulbumu vai nevēlēšanos klausīties. Ja kāds cilvēks pasaka kādu textu un zinādams, ka tas ir neviennozīmīgs texts, to pēc tam arī izskaidro. Tad ko tu teixi par klausītāju, kas pirmo teikumu dzirdējis nenoklausās tā paskaidrojumu skrien prasīt skaidrojumu pie kāda cita. Bet kad šis cits saka, klausies ko pats teicējs saka par to, ko pateica, tad tu saki - a man vajag izskaidrojumu bez paša autora texta.
Nu muļķis tu esi... tad arī palixi baidīdamies! Un tad kad tiesā tev šo textu rādīs kā paskaidrojumu... tad tava atmazka "Kristieši man to nepateica" nederēs, jo mēs tev tieši sakām - ej un izlasi ko šis texts saka tālāk! Par ko tas ir teikts, kādā kontextā!
Ja tu nespēj saprast elementāru textu, tad neviens cits tev to nepaskaidros... Tu tač pirmo teikumu izlasīji un saprati, tad arī vari izlasīt tālāk... bet ja nevari, tad sorry... paliksi baidoties!

Bet vai tad Dievs nav mīlestība?
Ir tikai viņš ir Dievišķa mīlestība, nevis mīlestība kas mīl to, kas ienīst visu, kas ir mīlestība. Nevajag putrot mīlestību ar nodevību!

Bet vai tad mīlestības būtība nav nesavtīgums?! Vai varbūt Dievs ir savtīgs, ja viņam vajadzīga cilvēka mīlestība, lai Dievs šo cilvēku glābtu no elles liesmām?!
Mīlestības būtība ir upuris... Sevis atdošana cita labā! Ja tu šo upuri noraidi un nepieņem, vēl vairāk, ja tu ienīsti šo labā devēju un noraidi tos, kuri viņu tomēr pieņem... Tad tev NEVAR neko iedot. Saproti... tevi nevar mīlēt, ja tu noraidi mīlestību. Tev nevar piedot, ja tu noraidi piedošanu... tu pats uzcel šo barjeru.
Dievs nevar ar varu tevi piespiest viņu mīlēt... viņš var tevi mīlēt līdz pasaules galam, bet ja tu pats šo mīlestību noraidi... tad tu paliec ārpusē! Ar varu Dievs tevi nevilks paradīzē, jo tad tā būtu tava elle... atrasties mūsu vidū!

Cik saprotu, tad ateisti vienmēr un visur deklarē, ka Paradīze būs viņiem ļoti garlaicīga, pietam varu vēl vairāk nobiedēt - Tur būs vieni vienīgi Kristieši! Ja tev derdzās šī ideja, tad pajautā, vai Mīlestības Dievs gribētu tevi tur ar varu ietupināt? Nē... ja tu tur negribi būt, tu tur nebūsi... Varēsi būt brīvs no Dieva...
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:44:40
Balss
Skat. notikumu ar pazudušo dēlu - Tēvs viņu nebija pārtraucis mīlēt un pieņemdams pat pretī skrēja - TAD, kad dēls nāca atpakaļ uz mājām pie Tēva...
Nu ar šo lūgtum pie Muldera, tas viņš te apgalvo, ka mīlestības nepieņemšana ir gana liels pamats šo mīlestību acsaukt...
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:45:38
"Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga.
Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu.
Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu."
1.Kor 13:4-7

Vai uz Dievu šis neattiecas?!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:45:39
A par beznosacījumu mīlestību esi dzirdējis?

Esmu... Tādas nav... noteikti ne Ateistu pasaulē

Bet vai tu esi par tādu mīlestību dzirdējis... Tad kāpēc tu noraidi Jēzu Kristu?
Tu saki, ka viņš nedraudzēsies tur ar neticīgajiem. A tu tač ar viņu negribi draudzēties, kā lai viņš ar tevi draudzējas, ja tu pac no viņa Bēdz. Nu un tad viņš paziņo šo tautoloģiju - ar tevi nedraudzēsies! Un TAD tu apvainojies... ka šis vot nav nekāds mīlestības Dievs!

A nu vot pasaki... kā rīkotos tāds Mīlestības Dievs, kurš atbilst tavai "beznosacījumu mīlestības" izpratnei? Ko viņš darītu ar tiem, kuri viņu par duraku uzskata?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 16660