atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bailīgi palika..
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2008.12.02 18:30:11
"Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.
Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts."
Mat. 10:32-38

Varbūt kāds man paskaidros šos Jēzus vārdus?!
Man no Jēzus mazliet bailīgi palika..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:46:57
Oļģerts Kāpostiņš
Mīlestības būtība ir upuris... Sevis atdošana cita labā!

Vai Dievs sevi upurē citu labā?!
Vai citi tikai upurē viņa labā?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:47:44
Nu ar šo lūgtum pie Muldera, tas viņš te apgalvo, ka mīlestības nepieņemšana ir gana liels pamats šo mīlestību acsaukt...

Nevis atsaukt... bet konstatēt šādu faktu!
To ka šīs Pasaules Laiks beigsies, to arī Dievs ir pateicis! Tavuprāt Mīlopšam Dievam mūžīgi būtu jāgaida kāmēr tu izvazāsies pa visām cūku fermām un tad atgriezīsies... a ko darīt ar tiem, aks atgriezušies Tēva Mājās... tā arī visu laiku bremzēt, jo redz tev labpatīkās vazāties apkārt? Kāpēc lai Deiva mīlestība pret tevi tiktu pavērsta par Dieva nodevību pret tiem, kas Dievu mīl?
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:48:43
Oļģerts Kāpostiņš
Tu vienkārši parādi savu stulbumu vai nevēlēšanos klausīties.

Paldies par komplimentu, tas bija ļoti iecietīgi..
Bet ja netiek nekas saprotami pastāstīts, vai ir iespējams klausītie, un vēl piedevām sadzirdēt??
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:49:00
Vai uz Dievu šis neattiecas?!

Tieši ŠIS uz Dievu attiecas? Tagad ko darīt ar tiem, kas šo visu noraida un nolād un uzskata par ļaunumu? Kā rīkoties ar tiem cilvēkiem, kas šos Vārdus noraida un par tiem ņirgājas un vēl vairāk - to uzskata par netikumu un vājību?
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:50:14
Domāts par citātu..
Oļģerts Kāpostiņš
# Labojis Oļģerts Kāpostiņš: 2008.12.03 13:51:23
Bet ja netiek nekas saprotami pastāstīts, vai ir iespējams klausītie, un vēl piedevām sadzirdēt??

Saprašana arī ir Dieva dāvana, kam tāda ir un kam nav!

Nebaidies... es nepretendēju uz Dieva statusu - es esmu neiecietīgs un it īpaši pret stulbenīšiem... Ja tā ir iedzimta, tad varu būt iecietīgs, bet ja tā ir personīgā izvēle - būt *****am - tad sorry, no Oļģerta iecietības nebūs Bet tu drīxti iet pie Jēzus Kristus viņš ir daudz daudz daudz labāks par Oļģertu, taču šķiet, tieši to tu pateici - ka viņa vārdus un skaidrojumus par paša vārdiem tu negribi dzirdēt!

Ateistiem.lv
[Online]
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:36:17
Vispār jau šie teksti pietiekami nobaida, lai būtu vēlēšanās iet uz baznīcu, tāpēc cerēju, ka kristiešu spēs šo vietu pietiekami labi paskaidrot, lai šis skaidrojums būtu saprotams katram ( bez pierādījumiem ar citiem bībeles pantiem )


Bet Bībeles Panti ir tieši Jēzus Kristus vārdi... Tā kā... lūdz pie viņa arī pēc atbildes. Es pat tev pateicu KUR meklēt - tieši nākamajos pantos par šo "Zobena Nešanu" - Mateja evanģēlija 10 nodaļas beigas!

Šeit ir Bībele onlainā

http://www.bibele.lv/bibele/bibele.php

Lūdzu! Ej un izlasi! Bet ja tu saki, ka tev to nevajag, tad neprasi iecietību... jo ja pats izvēlies būt duraks, tad nebrīnies, ka tevi tā arī sauc!

Arī Dievs bezdievjus sauc par muļķiem... Tā kā... Dievs nav nekāds jampamiņš ar tavu šķībo izpratni par to, kas ir un kas nav mīlestība! Ne jau pēc tava mēra Dievs mēros!
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:52:27
Oļģerts Kāpostiņš
Tagad ko darīt ar tiem, kas šo visu noraida un nolād un uzskata par ļaunumu? Kā rīkoties ar tiem cilvēkiem, kas šos Vārdus noraida un par tiem ņirgājas un vēl vairāk - to uzskata par netikumu un vājību?

Bet tas taču ir Dievs! Vai tad viņam nav iespējams viss?! Ja jā, tad viņam taču būtu variants, kas nepakļautu cilvēkus elles liesmām?! Vai ne tā?!
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:52:51
Oļģerts Kāpostiņš
Tādas nav... noteikti ne Ateistu pasaulē
Nez nez, man jau liekas, ka vecāki savos 90% gadījumu patiešām mīl savus bērnus ar beznosacījumu mīlestību (kā iet ar tās praktisko realizāciju, tas ir cits jautājums).

Tavuprāt Mīlopšam Dievam mūžīgi būtu jāgaida kāmēr tu izvazāsies pa visām cūku fermām un tad atgriezīsies
Nē. Ne obligāti. Bet mīlošam dievam būtu JĀRESPEKTĒ viņu izvēle nebūt ar šo dievu, un nemest viņus par to ftopkā.

a ko darīt ar tiem, aks atgriezušies Tēva Mājās... tā arī visu laiku bremzēt, jo redz tev labpatīkās vazāties apkārt? Kāpēc lai Deiva mīlestība pret tevi tiktu pavērsta par Dieva nodevību pret tiem, kas Dievu mīl?
Dievs ir tik šausmīgi ierobežots laikā? Kas viņam traucē svinēt kopības ar tiem, kas tusē ar viņu, kamēr citi brīvi vazājas citur?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:54:19
Bet tas taču ir Dievs! Vai tad viņam nav iespējams viss?! Ja jā, tad viņam taču būtu variants, kas nepakļautu cilvēkus elles liesmām?! Vai ne tā?!

Nē ne tā!

Ja cilvēks GRIB ellē nonākt, tad viņu tur nelaist, vienalga būs viņam Elle!

Piespiest tevi dzīvot Dieva Paradīzē būs tev Elle!

Vai tu gribi ar Dievu dzīvot!

Pietam Dievs var visu, izņemot radīt pretrunas, aizliegt sevi, melot, grēkot un tamlīdzīgas lietas, kas ateistiem ir kā divus pirxtus apčurāt!
Oļģerts Kāpostiņš
# Labojis Oļģerts Kāpostiņš: 2008.12.03 13:56:50
Nez nez, man jau liekas, ka vecāki savos 90% gadījumu patiešām mīl savus bērnus ar beznosacījumu mīlestību (kā iet ar tās praktisko realizāciju, tas ir cits jautājums).


Tik redz... ja bērns saceļas pret saviem vecākiem un varbūt pat viņus nogalina... VAI... ja šis bērns sāk nogalināt, spīdzināt un darīt pāri citiem saviem brālīšiem un māsiņām, kas Tēti un Mammu pazīst, tad tici man... mīlošs Tēvs tādu savu "dēlu" visai ātri pār bortu izmetīs!

Tu acīmredzot neesi tēvs... Bet ja viens no dēliem sāk sist, un darīt pāri citiem saviem brāļiem, tad tieši Večaku PIENĀKUMS ir šo trako izolēt no pārējiem, nevis ļaut viņam plosīties! Tā būtu ļaunums un nodevība pret citiem bērniem, ja šāds Tēvs izrādītu ateistiem tik vēlamo mīlestību pret šādu ļauno dēlu!

Pietam... lai iegūtu Dieva Bērnu statusu ir jātop par Dieva Bērnu! Tas nav defaultais stāvoklis vairs šai pasaulē!

Dievs nemīl Velnu un nemīl Velna bērnus!
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:57:35
Oļģerts Kāpostiņš
Pietam Dievs var visu, izņemot radīt pretrunas, aizliegt sevi, melot, grēkot un tamlīdzīgas lietas, kas ateistiem ir kā divus pirxtus apčurāt!


No kurienes tāda informācija, ka Dievs var visu? Vai Dievs pats personīgi pateica?
Ja Dievs, nevar radīt pretrunas, kāpēc viņš radīja kristietību?! Un ateistus..
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:59:04
Oļģerts Kāpostiņš
Tik redz... ja bērns saceļas pret saviem vecākiem un varbūt pat viņus nogalina... VAI... ja šis bērns sāk nogalināt, spīdzināt un darīt pāri citiem saviem brālīšiem un māsiņām, kas Tēti un Mammu pazīst, tad tici man... mīlošs Tēvs tādu savu "dēlu" visai ātri pār bortu izmetīs!
Tipa visi neticīgie pastajankā nogalinā savus ticīgos līdzcilvēkus, varo liellopus, un vienkārši ir perverti un noziedznieki? Tā?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:59:11
Ja Dievs, nevar radīt pretrunas, kāpēc viņš radīja kristietību?! Un ateistus..

Nu pirmais nav pretruna un otrais nav Dieva radīts!

A tu tač es skatos Rakstus lasi un pat citē... tad jau tev jāzin, ka Dievs var gan visu iespējamo... UN nevar neiespējamo Tik ne jau tu noteiksi kas ir un kas nav iespējams!

Savukārt lai redzētu kas ir un kas nav pretruna, tas prasa gudrību un loģiku... Līdz šim man nav nācies sastapt nevienu pašu ateistu, kas spēj turēties pie loģikas visos gadījumos...
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:59:56
A tu tač es skatos Rakstus lasi un pat citē...

Es arī Hariju Poteru lasu..
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:00:35
Tipa visi neticīgie pastajankā nogalinā savus ticīgos līdzcilvēkus, varo liellopus, un vienkārši ir perverti un noziedznieki? Tā?

Uhu! Tik viņi paši vēl to neapzinās... savukārt ticīgie to pagaidām vēl pacieš... jo Tēvs pacieš... jo daudzi jau no tiem trakajiem vēl atgriežās un nav tik bezcerīgi!

Galu galā... lielo brāli viņi krustā tak piesita un par to priecājās!
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:00:44
Oļģerts Kāpostiņš
Savukārt lai redzētu kas ir un kas nav pretruna, tas prasa gudrību un loģiku... Līdz šim man nav nācies sastapt nevienu pašu ateistu, kas spēj turēties pie loģikas visos gadījumos...

Kas ir loģika?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:01:17
Es arī Hariju Poteru lasu..

Nu tad ko uzdod stulbus jautājumus... Ko jautā par to, no kurienes informācija... No Rakstiem... kurus tu cītīgi lasi!

Tak kā jau teicu - Saprašana ir Dieva Dāvana... kam tāda ir, kam nav!
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:03:29
Oļģerts Kāpostiņš
Uhu! Tik viņi paši vēl to neapzinās... savukārt ticīgie to pagaidām vēl pacieš... Oļģerts Kāpostiņš

Kā ar viduslaikiem? Vai drūmie ateisti slaktēja cilvēkus?! Kā ar Holokaustu?! Ateisms?!

Nevis ticīgie pacieš neticīgos, bet neticīgie pacieš ticīgos..
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:03:31
Miervaldis Gotiņš
Bet mīlošam dievam būtu JĀRESPEKTĒ viņu izvēle nebūt ar šo dievu, un nemest viņus par to ftopkā.

ar tavu formuma stāžu izdēt šādu teikumu. Tu vienlaicīgi noliedz Dieva autoritāti un atzīsti viņa spēku iemest neticīgo ftopkā. Kā tu vari tik pretrunīgas lietas apvienot?
Dievs respektēs tavu vēlmi nebūt ar viņu. Kristieši to vietu, kur nav Dieva, sauc par ftopka, bet tu to vari saukt kā vēļies - kaut par `" mūžīgu atvaļinājumu karību jūras salās".
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:04:19
Oļģerts Kāpostiņš
Tak kā jau teicu - Saprašana ir Dieva Dāvana... kam tāda ir, kam nav!
[Poluchi ischo ] Ja jau dievs saprašanas dāvanu veselam lērumam ļaužu ar jūsu padevīgo kalpu priekšgalā nav devis, tad rokas likumsakarīgs jautājums `KĀPĒC`. Mosh mēs esam tie `garā nabagie`, kas iemantos... kas iemantos... njā, ko viņi īsti iemantos, es vairs īsti neatceros
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 16687