atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bailīgi palika..
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2008.12.02 18:30:11
"Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.
Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts."
Mat. 10:32-38

Varbūt kāds man paskaidros šos Jēzus vārdus?!
Man no Jēzus mazliet bailīgi palika..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2008.12.03 17:15:33
Oļģerts Kāpostiņš
Ko darīt ar dēlu, kas aiztaisa ausis un sāk "LĀ LĀ LĀ" bļaut ikreiz, kad Tēvs ienāk viņa istabā?
UN kā tad vecāki tomēr tiek ar tādiem galā?

tātad, ko darīt ar tādu fruktu? Piespiest Mīlēt... ???
Ito labāk nekā mūžīgi mocīt.

Kāpēc nevar atgriezties, Vien Dievam zināms... neatgriezeniski sabojājušies!
Slikts dizains, liels brāķa procents?

ja tās sametas mezglā līdz pakāpei, ka kolapsē sevī,
Slikts dizains vēlreiz!
Mods-1
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:21:38
Pieņemu, ka esat beiguši runāt par šo tēmu. Pārējās tēmas varat apspriest sarunās.
M.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:23:02
Ctulhu
Nu, tur Brīvās Izvēles dēļ ir iespējams, ka daudzi aiziet ne uz to pusi.
Taču, pārāk liels % to nepareizo.

Ir citas iespējas:
1) Uztaisīt Būtni tādu, ka ta nevar iecikloties stāvoklī, kurā tā bezgalīgi mocās.
2) Uztaisīt tikai tādas Būtnes, kuras galu galā izvēlēsies pareizo ceļu. Dievs tak visu zin ju pirms radīšanas par katru būtni.

Un vispār, taisīt vienu laimi uz citu ciešanām nav labi. Precīzāk - ja ir zināms, ka kāds noteikti mūžīgi mocīsies, un citādi nevar izgatavot laimīgās brīvās Būtnes, tad labāk neradīt nevienu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 16613