atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bailīgi palika..
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2008.12.02 18:30:11
"Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.
Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts."
Mat. 10:32-38

Varbūt kāds man paskaidros šos Jēzus vārdus?!
Man no Jēzus mazliet bailīgi palika..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:04:38
Oļģerts Kāpostiņš
Tak kā jau teicu - Saprašana ir Dieva Dāvana...

Un nesaprašana, kurš to dāvājis?! Tač pēc Dieva līdzības esam radīti?! Vai Dievs var arī nesaprast?
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:05:44
Oļģerts Kāpostiņš
Savukārt lai redzētu kas ir un kas nav pretruna, tas prasa gudrību un loģiku... Līdz šim man nav nācies sastapt nevienu pašu ateistu, kas spēj turēties pie loģikas visos gadījumos...

Kas ir loģika?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:07:19
Kā ar viduslaikiem? Vai drūmie ateisti slaktēja cilvēkus?! Kā ar Holokaustu?! Ateisms?!

tadam!
Es tak teicu, ka šitie jautājumi regulāri uzpeld un katrs, kurš tos pārmet kristietībai varētu vispirms nedaudz palasīt vēstures grāmatas.
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:07:23
Papildināšu a_masiks ..
Spēja izdomāt parādību, neliecina par parādības esamību..
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:08:51
Rausītis
Es tak teicu, ka šitie jautājumi regulāri uzpeld un katrs, kurš tos pārmet kristietībai varētu vispirms nedaudz palasīt vēstures grāmatas.

Tad kurā precīzi brīdī Romas katoļu baznīca par ļaunajiem?!
Vai tad šī iemesla dēļ nevajadzētu atmest visādus vēlākos izdomājumus, piem. trīsvienību?!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:11:15
a_masiks
ka Jēzus nepazīst beznosacījuma mīlestību

varbūt ka arī tā. tad var teikt, ka mīlestības nosacījums ir patiesība.

Grēks nav patiesība, grēks nav taisnīgums, tāpēc to nevar mīlēt.

Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:12:14
Oļģerts Kāpostiņš
Uhu! Tik viņi paši vēl to neapzinās.
Hmm, vēlreiz. Tātad, Tu APGALVO, ka VISI neticīgie principā nogalina un spīdzina ticīgos, varo liellopus, zog lielveikalos konfektes un tirgos kartupeļus, bet brīvajā laikā apmētā kaķus ar 10-collu naglām?

Galu galā... lielo brāli viņi krustā tak piesita un par to priecājās!
Par to priecājās kā reiz ticīgie - no sērijas, atkal kārtējo viltvārdi nofragoja. Krietnam neticīgajam šis notikums nekādu sajūsmu neizraisīja, drīzāk nožēlu par asinskārajiem dievticīgajiem.

Rausītis
ar tavu formuma stāžu izdēt šādu teikumu. Tu vienlaicīgi noliedz Dieva autoritāti un atzīsti viņa spēku iemest neticīgo ftopkā. Kā tu vari tik pretrunīgas lietas apvienot?
Neesmu teicis, ka atzīstu viņa spēku iemest cilvēku ftopkā. Es analizēju viņa psiholoģisko portretu (to, kuru izveidot man ir palīdzējuši kristiešu izteicieni) un atrodu to par visnotaļ nesimpātisku esam.

Dievs respektēs tavu vēlmi nebūt ar viņu. Kristieši to vietu, kur nav Dieva, sauc par ftopka, bet tu to vari saukt kā vēļies - kaut par `" mūžīgu atvaļinājumu karību jūras salās".
Nu redz, tas ir atkarīgs no tā, KĀDA ir šī te imaginārā vieta. Ja tā ir ±atbilst manam šībrīža dzīves līmenim/komfortam, neredzu nekādas problēmas. Ja turpretī man sola `uguns jūru` un `mūžīgas mocības` - tad piedod, būtne kas ko tādu ir sarīkojusi, ir tāds sadists, ka Čikatilo nervozi pa kagtiem uzlasa benčikus...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:13:58
Ateistiem.lv
1 - jautājumā trūks darbības vārda, tāpēc nevar saprast ko vēlies noskaidrot. un ja sauc kādu par ļaunu, tad pats vari to pamatos
2- trīsvienība nav izgudrojums. Ja tu patiešām lasi rakstus, tad tu redzēsi, ka trīsvienība darbojas jau pašā pirmajā lappusē.
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:16:30
Rausītis
Es tak teicu, ka šitie jautājumi regulāri uzpeld un katrs, kurš tos pārmet kristietībai varētu vispirms nedaudz palasīt vēstures grāmatas.

Tad kurā precīzi brīdī Romas katoļu baznīca kļuva par ļaunajiem, jeb neīstajiem kristiešiem?!
Vai tad šī iemesla dēļ nevajadzētu atmest visādus vēlākos izdomājumus, piem. trīsvienību?!
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:18:10
Rausītis
trīsvienība nav izgudrojums. Ja tu patiešām lasi rakstus, tad tu redzēsi, ka trīsvienība darbojas jau pašā pirmajā lappusē.

Monoteistiskais Dievs Vai varbūt šizofrēnija!

Un ko par šīm pirmajām lappusēm saka Jūdu ticīgie?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:19:50
Miervaldis Gotiņš
Ja turpretī man sola `uguns jūru` un `mūžīgas mocības` - tad piedod, būtne kas ko tādu ir sarīkojusi, ir tāds sadists

Bet kāpēc lai tas tevi uztrauktu? Mēs to saucam par "uguns jūru" Tu to vari nosaukt savādāk. Vai tiešām tev sirdī varētu būt bažas par to, ka kaut kas no tā, ko mēs saucam par "mūžīgajām" var izrādīties patiesība? Mūžīgās mocības ir tur, kur nav Dieva. Tas ir tas, ko tu gribi. Tikai nedomā, ka tādā vietā paturēt kaut ko, kas ierobežotu cilvēcisko dabu. Jo kur nav Dieva, tur arī nebūs Dieva likumu - baušļu, nebūs žēlastības. Visi varēs darīt ko vien vēlas un nevienam par to nekas nebūs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:20:20
Ateistiem.lv Vai tu neesi rados ar a-masiku?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:25:32
Ateistiem.lv
Monoteistiskais Dievs Vai varbūt šizofrēnija!
tu joprojām nesaproti par ko ir runa trīsvienībā. un galvenais nevēlies saprast, tad kāpēc man nopūlēties.

Un ko par šīm pirmajām lappusēm saka Jūdu ticīgie?
kāda man daļa gar to, ko viņi saka? Ja tu nezini vēsturi, tad ne jau es tev to iešu mācīt.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:25:55
Rausītis
Bet kāpēc lai tas tevi uztrauktu? Mēs to saucam par "uguns jūru" Tu to vari nosaukt savādāk.
Sauc kaut vai par podiņu, tikai neliec krāsnī ©

Vai tiešām tev sirdī varētu būt bažas par to, ka kaut kas no tā, ko mēs saucam par "mūžīgajām" var izrādīties patiesība?
Jā, es šaubos par visu. Cita starpā - par savu pasaules uzskatu. Un man jēdzieni `mūžīgas mocības` ar `bezgalīgu mīlestību` nez kāpēc nesavietojas.

Mūžīgās mocības ir tur, kur nav Dieva.
Tā ir tikai Tava, ne uz ko nebalstīta interpretācija. Vai vari pamatot to Ragscos?

Jo kur nav Dieva, tur arī nebūs Dieva likumu - baušļu, nebūs žēlastības. Visi varēs darīt ko vien vēlas un nevienam par to nekas nebūs.
Nav tiesa. Visur, kur eksistē sabiedrība, eksistē arī noteikumu kopums, pēc kādiem šī sabiedrība eksistē. Šie noteikumi savā starpā var atšķirties - cietuma kodekss, ņam-ņam cilvēkēdāju cilts un labi audzinātu jaunavu internāta noteikumi savā starpā atšķirsies ievērojami, bet - tie BŪS. Nav iedomājama sabiedrība bez noteikumiem - tāda vienkārši nevarēs eksistēt.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:28:03
a_masiks
tad iedzimtā grēcīguma dēļ, mūs nevar mīlēt principā

mūs nevar mīlēt grēcīguma dēļ. mūs mīl mūsu dēļ, bet mūsu grēkus ienīst.
lamby
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:29:33
Rausītis Ja tu patiešām lasi rakstus, tad tu redzēsi, ka trīsvienība darbojas jau pašā pirmajā lappusē.
Lietas ir daudz sarežgītākas (ja cilvēks ir daudz maz pazīstams ar senebreju valodas gramatiku ) - tas ir tāds primitīvs skaidrojums, kad daudzskaitlī saskata Trīsvienību! protams, ticēt, ka tieši šī interpretācija ir pareiza, neviens neaizliedz
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:37:01
tātad, pēc taviem vārdiem sanāk, ka Jēzus nepazīst beznosacījuma mīlestību. Man viņa ir stipri žēl. Bet katram jau savs.

Viņš vienīgais kurš to pazīst, un vienīgais kurš spēj to atšķirt no nodevības!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:37:55
Miervaldis Gotiņš
Nav iedomājama sabiedrība bez noteikumiem - tāda vienkārši nevarēs eksistēt.

ak, jā? un pie kā apelēs sab-ba, lai noteikumi tiktu ievēroti?

lūk, šeit mūsu viedokļi atšķiras un mans pamatojums ir Rakstos, ka sirdsapziņu cilvēkā ir licis Dievs. Nav Dieva, nav sirdsapziņas. Tu teiksi, ka sirdsapziņa vienkārši ir`un viss. un ar to beidzas šī jautājuma apspriešana.

Tā ir tikai Tava, ne uz ko nebalstīta interpretācija. Vai vari pamatot to Ragscos?
Tas, ka tā ir mana nekur nebalstīta interpretācija ir tikai tavs nekur nebalstīts pieņēmums. To es mācījos bībeles stundās.
Gribi Rakstus, lūdzu -
piemēram, kad to, kas nav kāzu drēbēs izemet ārā (Tad ķēniņš sacīja saviem kalpiem: sasieniet tam kājas un rokas un izmetiet to galējā tumsībā, tur būs raudāšana un zobu trīcēšana) vai tad ķēniņš arī ir ārā, vai viņš ir pie saviem ļaudīm? un šī nav vienīgā vieta
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:39:29
Hmm, vēlreiz. Tātad, Tu APGALVO, ka VISI neticīgie principā nogalina un spīdzina ticīgos, varo liellopus, zog lielveikalos konfektes un tirgos kartupeļus, bet brīvajā laikā apmētā kaķus ar 10-collu naglām?

Nē tikai varo, spīdzina un nogalina ticīgos! Pret dzīvniekiem viņi mēdz labāk izturēties!

Nav tiesa. Visur, kur eksistē sabiedrība, eksistē arī noteikumu kopums, pēc kādiem šī sabiedrība eksistē. Šie noteikumi savā starpā var atšķirties - cietuma kodekss, ņam-ņam cilvēkēdāju cilts un labi audzinātu jaunavu internāta noteikumi savā starpā atšķirsies ievērojami, bet - tie BŪS. Nav iedomājama sabiedrība bez noteikumiem - tāda vienkārši nevarēs eksistēt.

Tieši to arī tev teica... Likuma nebūs. Tu pats būsi sev likums, varēsi taisīt kādu likumu gribi dzīvot pēc kādiem principiem gribi un enforcēt jebkurus sev tīkamus (ja vien citi ļaus) normas! Prozīt!
Bet tas kas tur nebūs - tur nebūs Dieva "koriģējošā" roka
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:39:56
lamby
Lietas ir daudz sarežgītākas (ja cilvēks ir daudz maz pazīstams ar senebreju valodas gramatiku ) - tas ir tāds primitīvs skaidrojums, kad daudzskaitlī saskata Trīsvienību! protams, ticēt, ka tieši šī interpretācija ir pareiza, neviens neaizliedz

cik sarežģītas? un nesapratu, ko vēlies norādīt .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 16665