atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aiars lapsans [83.187.153.110]
# Iesūtīts: 2012.10.10 01:27:21
ana, ja cilvēks kaut ko grib panākt. Tu esi nolaidis rokas un sēdies pie datora nosist savu dzīvi klikšķinot taustiņus.
Es kaut kā pazīstu Aivarus ar ļoti spēcīgiem raksturiem , bet Tu esi vienīgais aivarprodukts , kas ir varonis savos sapņos. Ikdiena smagi bliež pa galvu vai ne , Aivar? Kāds esi pret svešiniekiem , ...bet ļaunāks pret savējiem....tā , brāl, ir. Domā. Lūdz Dievu un sasit zvēru ( ceru , ka zini kristiešu terminoloģiju zvērs - dators)
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.10 09:06:19
aiars lapsans [83.187.153.110]
kristiešu terminoloģiju zvērs - dators)
ūūja..no kura laika tad tas..pirma dzirdēsana
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 09:54:22
aiars lapsans [83.187.153.110]
teicu taču, vari iet un beigt gānīties. tas nav labi, ka tev aiz katra stūra velni rādās , lai gan šķiet gorbatova mogila ispravit Tavam sirdsmieram vien varu pateikt, ka tevi neapskaužu un nenoskaužu, lai kas tev par to galvu blieztu ikdienā
Tikai negaidi, ka es akceptēšu, ja taisi haju visu kristiešu vārdā
aivars lapsans [83.187.152.133]
# Iesūtīts: 2012.10.10 11:53:54
Aivars

Neviens haju netaisa, bet žurnālisti. Tu tur nebiji klāt, bet informāciju saņem no žurmālistu atspoguļotā. Tur bija liels troksnis, es zinu cik skaļi ir jāuzrunā auditorija tādās reizēs, protams ir vajadzīga arī harizma , lai akcentētu problēmu.
Zvērs pārTevi ir ķepu uzlicis un spēlējas... Pats taču iekopēji - apskatiet , re , bļauri utt. Vai tas ir taktiski pret tiem , kuri cīnās un izprot agresivā homoseksuālisma ideoloģijas ienākšanu Latvijā. Tu esi viens no tādiem , kuram nav šis te paplašinātās redzes , tāpēc paklusē vismaz un izlasi pats šīs diskusijas virsrakstu, kuru šķiet esi uzrakstījis.
aivars lapsans [83.187.152.133]
# Iesūtīts: 2012.10.10 12:05:39
dafne

Kad izgatavoja pirmos datorus , kāds izsaucies - zvērs !
Jāņa atklāsmes grāmata šī zvēra fenomenu atspoguļo Jāņa atkl. 13.
Tagad sēžot pie datora piem. var redzēt caur satelītu kādu afganistānas kaujinieku savā mājā , dot caur datoru pavēli bezpilota lidmašīnai un iznīcināt cilvēkus tajā mājā.
Nu apmēram tā ...tās iespējas kļūst arvien lielākas. piem. 13. 6 varam iešpricēt rokā vai uz pieres mikročipu - digitalizētu identifikcijas karti un cilvēks caur datoru-zvēru kļūst atkarīgs no varas manipulācijām.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 12:25:06
ak vai nu sākas arī murgi par Atklāsmes grāmatu

Kas gan kritušajam eņģelim varētu vairāk prieka sagādāt, ka apmātie ar savām glupībām aizstājas priekšā Kristus Evaņģēlijam
aivars lapsans [83.187.154.68]
# Iesūtīts: 2012.10.10 15:29:46
Aivars

Kristus evaņģēliju sarakstīja tieši vīri , kuri labi izprata grēka ied;igļus sabiedrībā. Kaut vai Pāvila komentāri par Efesas sacelšanos pret kristiešiem. Jānis Kristītājs, pat varas līderiem nebaidījās uzrādīt grēku.
Tev diemžēl ir sektantiska izpratne par kristieša vietu sabiedrībā - klusējiet , nelieniet, dzīvojiet klusi lai pat kaimiņš neko nezin kas tu par cilvēku utt. Tieši tāda sektantiska ideoloģija ir Tavs vārdu arsenāls.
Kristiešiem ir jārunā uz sabiedrību. Es to daru, Tu ne, pie tam nostājies pret. Tas jau to nozīmē , ka ne es esmu pret Evaņģēliju , bet Tu. Ja piesauc Evaņģēliju , tad uzraksti rakstu vietu , kur ir rakstīts , ka kristiešiem būtu jāklusē, kad viņu bērnus grib apstrādāt sātans? Uzraksti ...
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 21:08:17
ak vai ... uz lapšānismiem savā virzienē neatbildēšu,
vien uzjautāšu nez kuri tagad ir tie bērni, kas no sātana apstrādes izsprukuši?
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.10 22:48:37
aivars lapsans [83.187.152.133]

Kad izgatavoja pirmos datorus , kāds izsaucies - zvērs !

http://www.google.lv/imgres?um=1&hl=lv&safe=active&sa=N&bi.. w=1280&bih=781&tbm=isch&tbnid=2sHvCjJpqC.. SuhM:&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Abacus_5.jpg&docid=93BM2C_jINK1mM&imgurl=http://u.. pload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/55/Abacus_5.jpg&w=2816&h=2112&ei=PNB1UPq9A-ii4gSq34DwCg&zoom=1&iact=hc&vpx=203&vpy=.. 447&dur=375&hovh=194&hovw=259&tx=193&ty=.. 113&sig=113560521727979489064&page=1&tbn.. h=132&tbnw=228&start=0&ndsp=23&ved=1t:42.. 9,r:12,s:0,i:105

šito?
aivars lapsans [83.187.152.4]
# Iesūtīts: 2012.10.11 23:41:41
dafne

jes.........
aivars lapsans [83.187.152.4]
# Iesūtīts: 2012.10.11 23:49:22
Aivars

Nu ja Tu nevari atbildēt, tad ....pat datorsludinātājs no Tevis nesanāk. Ne es viens gaidu Tavu atbildi , bet visa Latvija. Bībele vienkārši tā nemāca . Tas nav lapšanisms , bet korekts jautājums , un tas ir ļoti nopietni - Tu , Aivar, sludini te citu mācību, kas nav Dieva vārds.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.12 09:08:18
aivars lapsans [83.187.152.4]
es pieļauju,ka tu pat nepaskatijies bet,tas tā

Ko Bībele maca..krusta karus rīkot pret pasauli un savējiem..vai tomer..ko citu?
Tu teici,ka mediji neatspoguļo ka viss patiesiba bijis..man ļoti gribētos zinat visu ka patiesība ir bijis,īpasi tos faktus,kurus mediji neatklāj.Jo man zinamie brāļimāsas,kuri tika "ievilkti" gramatiņas skandālā pavisam citadi pasniedz to visu..ne ka tu te"uzbrukosa tonī".Tad nu klaj vaļaa

aivars lapsans [83.187.152.169]
# Iesūtīts: 2012.10.12 09:46:27
dafne

krusta kari ir armijas fiziska darbība. Bet viedokļa publiska paušana kas labi , kas slikti ir normāls sabiedrības process.
uz pasākumu sanāk cilvēki un pauž dažādus viedokļus. Tur tas arī notika.
ko mediji neatklāj? - starpvalstisku skandālu starp ļoti draudzīgām valstīm - Dāniju un Zviedriju. Ķīlis sevi prezentē kā ļoti kvalitatīvu skolu un augstskolu programmu ieviešanas nepieciešamību, bet pats piedalās pie surogātprodukcijas metodiska materiāla prezentācijas.
kāpēc Ķīlim tas bija vajadzīgs? - pakalpošana Dānijas ministrijai un Ziemeļu valstu ministrijai .
konferences beigās tika solīts , ka cilvēki tad pie kafijas varēs tuvāk izrunāties, neformālā gaisotnē ar šiem ,,provokatoriem,, , bet abi ministri pievērsās tikai un vienīgi žurnālistu kamerām un dzina to pašu. Piem, Viņķele - līdztiesības projekti tiks turpināti. utt.
bija arī viens nopietns incidents.
aivars lapsans [83.187.152.169]
# Iesūtīts: 2012.10.12 09:52:24
dafne

vakar pārbraucu mājās vēlu, (biju uz Dimitera ļoti superīgu koncertu Cēsu baznīcā.) atvēru Tavu iekopējumu...nespēju vairs iedziļināties . Cik atceros , tur bija skaitikļi un daudz visādu tekstu iekopēšanas funkciju. Varbūt paskaidro...
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.12 10:27:21
aivars lapsans [83.187.152.169]a nu jā,par to ka tev nevarētu būt dators,kurā apskatīt pirmo "zvēru"...pēc tam tik aizdomājos,bet tas tā,vairāk humoram,lai noņemtu spriedzi
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.12 10:36:56
aivars lapsans [83.187.152.169]Par tēmu...viedokli paust ir ok,bet pieprasit ministres demisiju kristiešu vārdā,kuŗi tam nav piekritusi ir kas cits...piekrīti?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.12 10:41:21
aivars lapsans [83.187.152.4]
Vecīt, tas esi Tu, kas puteni sludina un kam sātans, zvērs un homoseksuālisti rēgojas visās malās.
Būtu tev mazlietiņ realitātes izjūtas, būtu vairāk saskāries ar audžuģimeņu pieredzēm un bērniem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm, pašam smiekli nāktu par šo nožēlojamo histēriju par salīdzinoši štruntīgo, taču nenozīmīgo grāmateli, ar ko ļaunākajā gadījumā bērniem tiks nozagts vienkārši laiks (kas tik pat labi notiek ar daudziem citiem nepārdomātiem un bezjēdzīgiem `mācību` uzdevumiem) Pieņemu, ka tu pats ar saviem tekstiem par velniem, zvēriem un homiķiem, kas nāk bērniem esi tad daudz bīstamāks un potenciāli kropļojošāks. Vēlreiz saku, pievērsies tad vispirms paša `Dzērvenītes` analīzei ar to pašu aizdomīgumu un dedzīgumu, kā grāmatelei, ko esi cītīgi popularizējis, un padomā, kādas dzimumlomas caur to bērniņiem tiek mācītas! Atvaino, bet pat ja ir kādi dīvaini sākumskolas pedagogi, tad vairums ir gana sakarīgi, lai tev nebūtu tiesības uzskatīti par stulbākiem par tevi pašu. Un arī dažs labs bērns spēs spriest loģiskāk par tevi, ja viņam mācīs kādas aplamības, un vaicās vecākiem, ja viņam tādi ir.
Varbūt netiecies pāri noliktajam, spēlē savu ģitāru, un mēģini sacerēt tomēr kaut ko paliekošu, kas tiešām aiziet tautā un liek latviešu ļaudīm Latvijā un ārpus tās tomēr ilgoties būt krietniem tēviem un mātēm. Bet tā tukši bļaustīties uz līdzcilvēkiem kā ļauniem ienaidniekiem, kas pārdevušies rietumiem, nu tur tev šovmenis Osipovs ar savu jau ir pogas izgriezis
aivars lapsans [83.187.153.66]
# Iesūtīts: 2012.10.12 21:49:18
dafne

es personīgi demisju neprasīju. Demisiju jau rītā bija iesniegušas ap 40 nevalstisko organizāciju. Un es šim demisijas viedoklim pievienojos sirdī. Ķīlim arī vajadzētu tāpat pieprasīt demisiju.
Vajadzētu domāt tomēr vienkāršāk. Ja kādu to nevalstisko organizāciju vada , vai aktīvi atbalsta kristieši , tad , nu, kas tur slikts. Kristietis ir arī sabiedrības loceklis. Lai tak viņš iesniedz to demisju. Tas ta
cu ir labi , ne jau slikti. Vai tad tas ir slikti , ja kristietis balso pret sātanu ?
aivars lapsans [83.187.153.66]
# Iesūtīts: 2012.10.12 22:11:56
Aivars

Es nekopēšu Tavu tekstu , bet seko līdz savam tekstam augšā. Vispirms , Aivar, būtu labi ja Tu stāstītu kaut ko par savu ikdienu.
No manas prakses , kurš ir daudz gadus strādājis ar bērniem un arvien strādāju Tavi komentāri ir nekompetenti . Otrs , jau rakstīju , Dievs māca necīnīties pret cilvēkiem , bet grēku. Un tāpēc man it visur rādās sātans, nevis cilvēki. Tas ir Dieva vārds. Saproti ? Tas ir Dieva vārds, bet Tu ar mani visu laiku mēģini diskutēt miesā . Tāpēc man ir aizdomas par Tavu garīgo stāvokli. Man ir šaubas vai vispār esi kristietis, jo Tev nav šajā diskusijā personīgās dzīves stāsta. Tu diskutē miesā. Reliģiskā sektantismā - labākajā gadījumā. Apustuļi izklāj visu savu garu, dzīvi , sirdi un miesu droši , bez aizspriedumiem, jo Svētais Gars aizver prātu tiem , kuri grib izmantot Bībeli savām vajadzībām(simanis). -Izmantot šo Dieva inspirāciju. Lietas tiek aizklātas , diemž
aivars lapsans [83.187.153.66]
# Iesūtīts: 2012.10.12 22:25:26
Aivars

es nevaru palabot, runa ir par Sīmani , kurš gribēja izmantot apustuļus. Palabo. man jau bezsakars, gara diena bijusi. Es domāju , ka Dieva vārds ir aizklāts aukstām sirdīm , visādiem cilvēkiem , kuri grib un gribējuši šo Dieva institūciju kaut kā izmantot. Un , lūk, Tu redzi tikai mani , bet Dievs Tev ir aizklājis garīgo tālumu par lietām , kuras drīz notiks.
Pareizāk būtu Tev uzdot man jautājumus , nevis cīnīties ar mani un apvainot , jo tas Tev tikai būs par sliktu. Tā tas ir. Nav iespējams , Aivar, garīgi uzvarēt brāli , kurš ir garā , bet Tu miesā. Tev ir vajadzīgas pārmaiņas. Vakar Dimiters stāstīja par pārbūves laiku , kad kāds mācītājs sauca Dievu par dieviņu. kaspars paprasīja - ....nu tā kā bībelē ir savādāk teikts ...mācītājs atteica- es nemaz neticu Viņa augšāmcelšanai. Var jau iet kaut kur strādāt ..uz gateri , baznīcu , skolu, nu , kas tuvāk dzīves vietai , vai miesas iegribai. T
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 25668