atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars lapsans [212.93.105.56]
# Iesūtīts: 2012.10.07 23:07:27
u rakstīji ievadrakstā = ,, Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?,,

Nu , spēra kristieši soļus, bet kādus soļus spēra pats Aivars?! - nosauca par bļauriem utt. To visi var palasīt šajā forumā man a vārda brāļa apvainojumus pret tiem LELBiešiem , kuri sadevušies rokās pret sātana manifestācijām. Arī pret arhibīskapu, jo viņš taču arī nav klusējis , bet publiski izteicis viedokli.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.08 09:57:52
ej ar mieru un negrēko vairs, apmātais! Gana jau esi popularizējis šo grāmateli un zīmējis ragus Dieva bērniem.
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.08 10:23:17
Aivars liec taču dzejnieku mierā.
Ja arī viņš apmātais, tomēr mūsējais. Kurš dzejnieks nav mazliet`...?
Neaizmirsti, ka ar destilētu ūdeni, lai cik tīrs tas nebūtu, padzerties nevar.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.08 15:45:02
Pavisam nesen padzirdēju par kādas ģimenes "problēmu" - bērnudārznieka vecuma puikam patīk spēlēties ar lellēm, bet citādi viņš ir pilnīgi normāls. Tomēr vecākiem ir problēma - bet ja nu ..., ko darīt ..., kā novērst ...? Tā ģimene nav ticīga, vismaz tādā nozīmē, ka nepiedalās baznīcas dzīvē.

Tā rezultātā man radās aizdoma, ka cilvēkiem šodien ir iedzītas bailes par iespējamu nepareizu seksualitāti vai citādām novirzēm. Un, šķiet, ka šādas psihozes upuris, biežāk ir tieši "parastais" neticīgais nekā "parastais" baznīcēns.

Tā kā šī padzirdētā "ziņa" apmēram sakrita ar slaveno grāmateli, pārdomājot lielāko ļaunumu, ko tā (vai precīzāk - ideoloģija, kuras sekas ir grāmatele) var nest, domāju, ir nevis kaut kāds tur sodomisms vai cits -isms, bet gan jautājums, kuru var saņemt tās mērķauditorijas vecumgrupas bērns - "bet varbūt tu esi kaut cits?" Jo bērnam lietu stabilitāte, it īpaši viņa personībai un tās tuvumā esošajam, ir viens no svarīgākajiem psiholoģiskā komforta un pilnvērtīgas attīstības nosacījumiem.
Un par to der aizdomāties arī "normālajiem", it īpaši tiem, kas seko protestētāju garam - vai saviem bērniem neiedzen šaubas "vai tik tu neesi citāds, savādāks nekā tev liekas?"

(Šo tēmu skar arī arhibīskapa paustais viedoklis.)
Pater
# Labojis Pater : 2012.10.08 16:32:11
Interesanti, vai nezināt kāds, kurš ir tas Ķekavas krustiņa rāvējs?

Mārtiņš ,

es gan nekad neesmu satraucies, ka mans puika ar lellītēm paspēlējas, (domāju, tas ir tāpēc ka, ja tētis bērnu samīļo, mazais dara to pašu ar lellīti un tas ir mīļi), jo citreiz viņš atkal šauj no visiem šaujamajiem, kas mājās.
Un abi ar māsu cīnās kā riktīgi gladiatori.

Bet kas tad iedzen bailes normālos cilvēkos, vai ne sodomīt paši ? Perverti, par kuru īpatnējām seksuālām praksēm kādreiz runāja čukstus, tagad maršē pa ielām.
Un visu Rietum valstu tā saucamā valdošā elite ir nostājusies viņu pusē.
( Un lai cik tas neliktos smieklīgi, to ka šos netikumus tautai līdz ar mēŗķtiecīgu baznīcas diskreditāciju ir jāuzspiež, vēsta vēl "Ciānas gudro protokoli".)
Un sanāk tāda kā hiper reakcija uz to. Tas ir tikai normāli.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.08 18:00:36
Pater
kas normāls hiperreakcijā? Ja kāds izvirtulis klaigās, ka visas sievietes ir m-kas, tu tādēļ uzreiz šķībi skatīsies uz sievu vai meitu, liksi staigāt ar maisu galvā un rausi nost krustiņus mežģīņu apakšveļas pārdevējiem, brēcot, ka aiz tās stāv sātans?
Kāpēc tad gadījumā, kad daži izvirtuļi klārē, ka 10% no cilvēkiem iekārojot sava dzimuma personas, uzreiz ir akceptējams tik neveselīgu aizdomu pilns skatījums un histēriska reakcija?
Te jau reiz Mārtiņš pieminēja to pašu `Erotu`, kur ik gadus maucība top svinēta, bet kur tur ir tie klaigājošie tikumības sargi?
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.08 18:22:48
Nav sanācis pēdēja laika pasekot līdzi...vai ko panāca ar tiem protestiem...?Grāmatiņas,cik sapratu... tika "izķertas".
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.08 18:35:07
dafne
Tā Apinis rakstīja. Te tā domāju, vai tikai nevajadzētu uzrīkot protestus pret kādām Čakares grāmatiņām bērniem, vai kaut vai jauno Bībeles izdevumu
dafne
# Labojis dafne: 2012.10.08 22:12:26
Aivars
domaa ar izķertu?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.08 22:23:16
dafne
nu tas vismaz būtu veselīgāk, nekā pārbolītām acīm reklamēt kaut kādus štruntus
Pater
# Iesūtīts: 2012.10.08 22:37:11
Aivars , šķiet, tev arī ir hiperreakcija.
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.10.08 23:01:20
Pater
Absolūti nē! Es tikai cenšos atšifrēt lozungus un norādīt uz kontekstiem.
morālistiem piedāvāju vienu tekstu -


Kad es Tevi ieraudzīju, dzērvenīt, - deminutīvs, nepilngadīga, bērns? oga- mājiens uz iekāres objektu kā `uzkodu`, ne personību
Dziļu purvu bridu - ogas palasīt. - purvs - nu tas tak homiķu klubs kaut kāds, kurā dažs iegriezies nolūkot upurus daudzskaitlī
Gulēji tu savā sūnu gultiņā, - gulta deminutīvā - nepārprotams mājiens uz zaudēto nevainību
Lielām dziļām meža meitas actiņām. - frivola divdomība, ne? viennozīmīgi!

Actiņām.



Piedz.


Dzērvenīt, kam tu mīti purviņā ?
Lūdzu tev - iznāc meža maliņā.
Dzērvenīt, mana rūgtā sirsniņa,
Lūdzu tev - nāc man līdzi tautiņās. (piedziedājums kopumā ir klajš izaicinājums uz publisku orģiju mežmalā, ne?)

Lūdzu tev, nāc līdz man, purva princesīt, - ok, dzirdēts, ka queen (no kā atvasinās princese) homoseksuālistu- transvestītu aprindās nozīmē ko nejauku
Draugu pulkā diviem sirdis līksmāk sit. (atkal jau grupveida uzbudināšanās)
Ko tu darīsi te viena purviņā ? (mīlīgs apzīmējums pagrimumam?)
Vaivari tik reibinoši valdzina. ( un narkotisks reibums arī tut kak tut)



i togo pieejot ar to pašu `eksegēzi`, kā daži tai nožēlojamai grāmatelei, pie kā nonākam? Paprasta teksta dziesmiņa izrādās tīrākā liberastu propoganda. Saki, ar ko tās grāmateles patizlais stāstiņš bija samaitātāks?

P.S. ceru, ka mazliet humora izjūta Tev ir, un novēlu to pielietot attiecībā arī uz citiem tekstiem
Pater
# Iesūtīts: 2012.10.08 23:38:17
šitam par dzērvenīti varētu piešķirt arī feministisku traktējumu - šovinistisku un seksisma pārņemtu veču attieksmi pret neaizsargātu iekāres objektu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.09 08:35:01
Pater
Piekrītu. Un daudziem tekstiem var, ja vien grib, ietulkot iekšā trakas lietas un divdomības, ignorējot autora saprašanu un piešķirot citu kontekstu un zemtekstu. Tieši tādēļ, manuprāt, nevajadzētu tik pat agresīvā veidā, par katru cenu tik viennozīmīgi pasludināt par homoseksuālisma propogandētājiem nelaimīgās grāmateles eksperimentā iesaistītos
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.09 11:45:06
Man te nesen viena bd auklīte izteicās,ka labāk vecāki tos bērnus pasargātu no TV un saviem gimenes skandāliem..ko bērni atnakot uz bd rotaļājoties izspēlē.Kas tik nenākot ārā no bērniem..
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.09 11:49:48
hm..bet par ko vispar dzied..dziesma "dzērvenīte"..nebiju ta iedziļinajusies..par ogu vai latviešu meiteni?
Vērotājs
# Iesūtīts: 2012.10.09 14:16:15
dafne
kāpēc ne par to ?
Pater
# Iesūtīts: 2012.10.09 18:06:00
Kur tu teci gailīti manu...?
Ciemā teku, ciemā teku, meitas celt!

Arī viena rupa un piedauzīga dziesma.
Aivars, man atkal patīk šī grāmateļu kontraverse.
Hepenings, neļauj ierūsēt.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.09 18:57:19
Pater
Un kāpēc gan lai `kur tu teci` uzskatītu par ļoti tikumīgu dziesmu? Bet skaidrs, ka bērns to uztvers kā pavisam nevainīgu dziesmiņu par kikeriku. Knuts Skujenieks raksta kā Zviedru bērnudārzos sīči rauj vaļā Karla Mikaela Belmana dzērājdziesmas, bet tas tur nevienu neizbrīna, beigu beigās - tā viņu tautas mūzika.
Te gan man prātā viens pastāstiņš no 90jiem, kad vēl dvašoja tāda latviešu grupiņa kā "Linga". Viena māmuļa sarkdama un bālēdama bija rāvusi savu skuķi no pagalma mājās, lai audzinātu, cik slikti ir sētā aurēt `atdodies, man, es saku atdodies man, atdodiees man, kā es tev". Un vai tur meitēns tik samaitāts, cik lielie naivi?
aiars lapsans [83.187.153.110]
# Iesūtīts: 2012.10.10 01:21:38
Aivars

ej ar mieru un negrēko vairs, apmātais! Gana jau esi popularizējis šo grāmateli un zīmējis ragus Dieva bērniem.

Tu , Dieva bērns ? Demagogi un apmelotāji nav Dieva bērni . Neizdevies muzikants atradis karjeru gadiem kvernēt pie datora. Liels vīrs esi vai ne.?. spaidīdams pogas...
Bieži Tev uzrakstu savu ikdienu. Tad nu palasi. - šodien mācīju skolniekus spēlēt ģitāru un paguvu atkal drauga īpašumā saņemt žurmālistus. Lasi pagājušo piektdien ,,Mājas viesī,, par manu ģimeni un paliec melns aiz skaudības pret autoru , kurš uzrakstījis ,,Dzērvenīti,,.
Ne žurnālisti , ne kristieši nav neko negatīvu teikuši par tās grāmatas prezentācijas norisi, kā vien TU. - ,,žurnālists,, pie datora ar sapni par skaistu ģitāras spēlēšanu un homoseksuālistu portāli. Tas ir nož``elojams fakts priekš Tevis .
. Tā , brāl , negadās. Tas ir milzīgs darbs un sevis aizliegš
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 22401