atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.05 09:45:12
domātājs man škiet, taisnība ir tiem, kas saka, ka "Vienotības" elektorāts ir pensionāri, kuriem ir izdevies ieborēt , ka pateicoties šiem, viņiem joprojām ir pensijas.

Aivars Lapšāns Cik svētrunu it bijušas pret to grāmatu ar Dieva pamatojumiem Zini, neproporcionāli ar tās ietekmi būtu šai grāmatelei pārāk liels gods no kanceles tapt izsludinātai.
Labāk jums, aktīvistiem, būtu apkarot šādu viltus ideoloģiju pamatu, - to pašu evolucijas teoriju.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.05 10:01:54
ha.. dažiem laikam atmiņa tikpat gara, cik padoms. Tāpate Viņķele iepriekš bija nacionāļu rindās. Nez par kuriem tad pienāktos ļaudīm balsot? Šlesers tā kā jau būtu prom no politikas.

Un vispār... ja visā rādās `agresīvais homoseksuālisms`, tad, acīmredzot, dakterkungs sveicina.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.05 10:27:53
Jā, dakterkungs ir vajadzīgs un cilvēkiem, kuri sadzird vēsti par Dievu un Viņa būtības sludināšanu un atgriešanos no grēkiem(no trāpīšanas garām mīlestībai) caur Jēzu, kurš zemes dzīves laikā dziedināja no miesīgām kaitēm , atbrīvoja velna apsēstos , dziedināja sagrauztas sirdis(kas saagrauztas no nemīlestības izpausmēm pret cilvēku), caur to pašu kurš pavēlēja to nest mācekļiem un pašam vārdu apstiprinot ar līdzejošām zīmēm, atnākot uz baznīcu vajadzētu saņemt to pašu , bet gadās visādi. Arī tā kā rakstīts Jesajā ka tie grib manas tautas vainu pavirši dziedināt. Atliek tik lūgties lai ir arvien vairāk tādu Dieva kalpu kuri paši irr dziedināti un ved tautu pa ceļiem, kas pieved pie Patiesā Dziedinātāja Jēzus Kristus radītāja Dieva.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.05 10:43:42
Nu re, beidzot dažs prātīgs vārds!
eglīte
# Iesūtīts: 2012.11.05 15:32:01
Pater
man škiet, taisnība ir tiem, kas saka, ka "Vienotības" elektorāts ir pensionāri, kuriem ir izdevies ieborēt , ka pateicoties šiem, viņiem joprojām ir pensijas.
Vai tik tu nebūsi sajaucis partiju nosaukumus? Pamatojums izklausās pēc Saskaņiešiem, nevis Vienotības elektorāta.
aivars lapsans [83.187.154.158]
# Iesūtīts: 2012.11.05 19:30:59
Pater

Zini, neproporcionāli ar tās ietekmi būtu šai grāmatelei pārāk liels gods no kanceles tapt izsludinātai.

Kāpēc gods ? Ja svētruna būs pret agresīvā homoseksuālisma ideoloģiju, tad grāmatai tiks pasludināts no kanceles negods. Un ja kāds prāvests klausīsies šo svētrunu , tad varbūt viņā kaut kas beidzot,,notiks,, un viņš izbeigs kaunināt kristiešus , kurus Dievs ir uzrunājis sabiedrībā publiski uzrādīt grēku.

aivars lapsans [83.187.154.158]
# Iesūtīts: 2012.11.05 19:39:06
Aivars

Un vispār... ja visā rādās `agresīvais homoseksuālisms`, tad, acīmredzot, dakterkungs sveicina.

Visā nerādās homoseksuālisms. Ir runa par šīs grāmatas un agresīvā homoseksuālisma invāziju Latvijā. Tas ir skaidri un gaiši redzams un izprotams. Mēs te pietiekami esam analizējuši. Tev , Aivar, nav argumentācījas , nopietnas pieejas. Tā neviens nediskutē - visur rādās homoseksuālisms. Nerādās visā. Cilvēka ikdiena ir daudzšķautņaina. Runa ir par šīs grāmatas sekām un nākamajiem soļiem - uzspiest tādu pašu likumdošanu kā Zviedrijā. - laulības, partnerība, vārda brīvība, banku iejaukšanās ideoloģijā uttt.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.05 20:10:35
jā jā das ist schrecklich .... laulības, vārda brīvība - kur nu vēl lielākas šausmas
ak, viedais, tavi argumenti un analīze ir monumentāli un gaišais redzējums šermuļus uzdzenošs! kaisu pelnus uz galvas un plaukstu mutei priekšā lieku, ka nebūdams svaidīts lapšanoloģijā esmu atļāvies runāt
aivars lapsans [83.187.153.110]
# Iesūtīts: 2012.11.05 21:54:55
Aivars

Mana loģija darbojas, viss notiek. Ar Biblisku pamatojumu un kristīgas loģikas principiem. Neesmu viens. Šajā cīņā ir iesaistījušies labākie tautas dēli. Un ir lieli panākumi. Tā kā Tavi kaķa lāsti mani neņem. Neesmu lupata. To tak zini pa šiem gadiem. Tev nolēsumu prasīs Dievs , Aivar, arī par manu apzākāšanu, Dieva vārda apkarošanu.
Galvai jābūt skaidrai, Aivar , pumpa uz kakla vēl nav debesu observatorija.
aivars lapsans [83.187.153.110]
# Iesūtīts: 2012.11.05 22:07:10
Aivars

Par šausmām. Jā Eiropā šīs šausmas jau notiek. Pret homoseksuālismu vērstas publiskas runas Zviedrijā ir aizliegtas un Kristus kalpi tiek likti cietumā. Laulību institūcija piesmieta kur atļauts laulāt pretdabiski vīrieti ar vīrieti utt. Lūk. pret to mēs cīnāmies. ]ā , tagad organizēti un aptveroši. Tas , ka Tu visādi te to nekristīgi apkaro man ir šoks. Tu parādi savu īsto seju ar ļoti tālejošām sekām. Tu neapzinies ko Tu dari. Es runāju nopietni, pat vairāk cik iedomājies Tu savu varenību te. Dievs neļaujas piesmieties. Tev ir pasludināts Dieva vārds, bet Tu zaimo. To pamācu kā brāli , izmantodams Evaņģlija norādījumus kā jārunā konflikta laikā pret brāļa neapdomīgu rīcību.
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.11.05 22:18:10
aivars lapsans [83.187.153.110]
Zini, tas nav pat vairs smieklīgi. Tāda megalomānija ir piedodama sešgadniekiem, bet kad vīrišķis stipri pāri pusmūžam ar galvu nedraudzējas savā uzpūtībā, tad tiešām tur tik vien ir kā viena pumpa, un tā pati ne vairs gluži uz kakla. Tur atliek vien vēlēt, lai piedots top tiem, kas nefiltrē , ko dara
aivars lapsans [83.187.153.110]
# Iesūtīts: 2012.11.05 22:26:59
Aivars

Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?


Kurš to rakstīja ? Ja ir runa par galvas draudzību. Aivar, ja vēliesar mani korekti sarunāties , tad varam sākt vēlreiz no sākuma.
Mans uzstādījums - bez apvainojumiem un argumentāciju no Bībeles. Apvainojums var būt garīgā formā , ja iet runa par sātana ,,bībeli,, un viņa ideoloģiju kristiešu sarunās. Es varu sākt , man nav problēmu. Kā ar Tevi ?
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.06 14:49:13
Jā tā nu cilvēki ir nepilnīgi un vienu kalpošanu veicot aizmirst par galveno.
Luters kaut kur komentē ka ar to taisnību kas ir dota vai mēs kādus nenogalējam garīgi un to ka ar vārdiem var nokaut. Bet nu protams ka Dievs atstāj cilvēkam brīvo gribu to attiecināt uz citiem vai sevi.
Nu ko katram savs kailums jāpiesedz....... .
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.26 20:23:44
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/444555-interesi_par_dzimumu_lomu_gramatinam_izr.. adijusi_15_bernudarzi
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.11.27 08:12:00
tikai 15? Un cik Latvijā ir bērnudārzu pavisam? Ja katrā pilsētā vismaz pa vienam – un Latvijā ir 76 pilsētas – tad tas ir mazāk par 20 % … Urrrā! Tautas gods ir nosargāts!

Lai gan – ienaidnieks nesnauž! Nupat lasīju Metropolitan Operas programmiņā interviju ar Elīnu Garanču – kurā māksliniece stāstīja, ka viņai – kā jau mecosoprānam – esot bijis bieži jādzied jaunu vīriešu lomas … tik bieži, ka reiz sapnī izlicies, ka viņa tiešām pārvērtusies par vīrieti … varbūt kāda harizmātiska un muzikāla persona varētu piekodināt māksliniecei – lai viņa tādus sapņus vairāk neskatās!!!
afdsgff [46.109.104.190]
# Iesūtīts: 2012.11.27 08:38:23
maz rauga saraudzē visu mīklu
sabio
# Iesūtīts: 2012.12.30 17:30:52
labi, saprotams, ka var diskutēt par homoseksuālismu kā grēku, bet tas, ka kāds grēks būtu , ka kāds vienas valsts pilsonis apprecas ar citu ... (!). Vai no tā laime atkarīga- nu, primitīvi ir pateikt: preci latviešu bāleliņu būsi laimīga, apprecēsies ar citas tautas, iekritīsi... Arī vienas valsts robežās var būt ļooti dažādi cilvēki, pārstāvēt dažādas subkultūras. Un redzam arī, kas notiek, ja tik ļoti dažādie cilvēki (kaut arī vienas tautības) apprecas.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.02 19:38:09
rekur šī paša stāsta sakarā intervēts Kalnbērzs, kas stāsta par patriarhu un garīdznieku labvēlību pret dzimuma maiņu - http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/104527/kirurgs-kalnberzs-pirmais-psrs-sievieti-parveidoja-par-virieti
eseseses [87.152.102.130]
# Iesūtīts: 2013.01.03 00:57:51
he he, tads raksts baznicas forumam laikam ir veertigs pienesums, vai ne
kas jums te notiek
avots ari labais - vai dzeltenaka Latvija vairs nav, uz ko likt linkus
jums te moderi laikam neeksistee
Ingars
# Iesūtīts: 2013.01.04 14:01:45
Aivars

"Jūs" jau tāpat uzskatīsit, kā jums labpatiks. Kāpēc izlikties, ka jautā padomu man? Tikai novēlu, lai dažiem te nesanāk kā mr. Hērodam, kad muļķa prātā izteikts skaļš paziņojums izvēršas ļaundarībā, kādam gudrākam manipulējot kā ar bandeniekiem

Nesaprotu, par kādiem „jūs” tu runā. Bībelē gan rakstīts, ka ticīgie bija „viena sirds un dvēsele”, bet tu kaut kā negribi identificēt sevi ar Kristus Miesu, jo atšķelta konfesija tev šķiet tuvāka.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 25812